Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

4cdbf860fcf4582fc6ffd9815dd912cd.jpg
Upravo probao na jedan forum da postavim link sa YT koristeći Tubecast pa posle Explorer (Tapatalkom) i sem linka dodaje još nešto što opcijom "uredi/izmeni" NE POKAZUJE?! Znači ovako je kad se postavi ali da se prepravi ne može?! Pokušajte pa javite, baš da vidim dešava li se još nekom?!
bfdbf8d7f4cd95695f599460be8ab359.jpg

Izvinjavam se za nepreglednost posta, TT na WP....******izam...
 
Poslednja izmena:
Nisam siguran sta dokazujes i kome? Svakako do sada si trebao da predjes na Android / IOS posto je ocigledno da ti nisi napravio SS kako treba , nije kriv TT sto si ti zumirao screen i napravio takav SS. Sto se tice linka, zasto niko ne kapira da je MetroTube najozbiljniji YT client?! Ujedno i najstarija app za to na WP... I zar je tesko uputiti developeru zamerku, msm djabe se zalite non stop a od nas koji to vidimo nema pomoci..
 
Aj polako. Ne dokazujem ništa, pitam. A SS nisam hteo da radim celu stranu, nepotrebno je, nego sam kropovao što je moralo iz dva dela a zumirao nisam ja. I TT je izdao update pre 15 dana....znači ništa JA nisam zumirao ovo se dobija kad u TT kropuješ nešto, znaš ako si radio. I rađeno je dva puta jer kropuje u kvadru, prosto tako TT radi.

A čudno mi je jer sam relativno skoro postavljao TT-om linkove sa YT bez problema, samo pitam kako to i ima li još nekog s tim problemima. WP mi odgovara i opaska o Androidu ti je potpuno suvišna.
 
Poslednja izmena:
http://youtu.be/N5WqjV-7fRM



Evo obican copy link iz MetroTube-a, tt mi super radi sem notifikacija (push) koje i kada ugasim za svaki forum one i dalje random dolaze na fon -_- resenje je jedino da ugasim toast totalno, i opet mi na plocicu stize broj obavestenja, jedino me to zeza kod TT.
 
Poslednja izmena:
Svašta, sad ide lepo?!?
Izgleda da je stvar u autorskim pravima, ono je bio official video, nemam drugo objašnjenje...
 
Poslednja izmena:
Koristi li neko Mehdo, od juče neće da se konektuje na twitter ni na instagram nalog, ima li još neko isti problem? Inače je odlična aplikacija
 
100GB na OneDrive na 2 godine od sada za sve: link

:banana:
 
Poslednja izmena:
Zasto? Napuni ga koliko mozes,nece ti oduzeti to sto si popunio. Samo neces moci da dodajes nove stvari...

To je dobro za muziku,slike ,filmove... velike fajlove.
 
Znaci ako drzim do isteka backup od lupam 50 gb i kada ga sklonim automatski mi vraca na stari kapacitet 30GB? Sto kaze kolega bolje da su trajno dali koji GB vise nego ovo privremeno.


Nego tolero bolje ti meni nadji nacin kako da odradim reedem bing poena ;) skupio sam preko 200 :D srebro sam do sada trebao da dobijem.
 
Poslednja izmena:
Nova OneDrive promocija ovog puta za Dropbox korisnike. Imate na WC tamo sve, 100gb na godinu dana... Ja aktivirao u 2 klika, sve ok proslo.
 
Dobio sam odgovor i od autora aplikacije prognoza, odgovor je sa sajta answers.microsoft.com :


I'm just here because i am a Dev and two of my apps suffer from this error from time to time. Users don’t even know what to do and shell we think what they do as first and sometimes only step > rate and & review the app > 1 star with some text threatening the developer!!! Even if it not the devs fault.

I have found the fault and why it starts in the first place. Windows Phone app users which install an app have an store of their app purchases in their own Microsoft IDs so they can download apps later on other phones if they had it on this Microsoft ID (email) so far it’s clear, now comes the part where some of the apps get deleted!!! from the Microsoft IDs from users as they never been installed with their emails. This is why this bug comes and why it states above the error "Store error" with a bold font - it is clearly not a developer or apps fault in any way.

I already have issues with this from last year and let me explain in short my story with the Dev Support. I contacted them and get after dozens of emails a clear response that "...the Store can sometimes be buggy and mess things up, delete users stuff..." “this will fix on its own" (ß this one is really no help because it will fix if new users come and the old one abandon your app!) all this answers from a high representative of the Dev Support team. After it happened again and again i have email him again that this must stop, he advised me to send my users to this support link - (here is the part of the email

"Phone Support: https://gethelp.live.com/en-us/Pages/default.aspx

- Advise them to choose "Apps + Store" in the dropdown then click "Contact Us" at the bottom"

So after this issue happened to me with my own app as i could not install it anymore i got to this support and without any surprise do you know what the Support guy told to me "you should contact the dev because it’s clearly an developer fault" hahahahah i must laugh again. It is really not a dev or app fault! This is just a Microsoft fault with which i am suffering threatening email since last year! Users call me a thief! and a cheater and i got over 50 bad reviews because of this and what does Microsoft do ?! Does anybody say sorry or something to help with the threatening’s and bad reviews I got?! NOBODY! But really today i am really p**** because i got an email where a users said "i know where you live i will find you because of this error, nobody steals my money you cheater and i will kill you" so WHY should i take this?!

This Store bug REALLY needs to be fixed as many other apps suffer from it too. In the meantime i have found Metrotube suffered from this bug last year, Angry Birds, myTube these days suffers too. My two apps also (Prognoza and WP Novosti). If its the devs fault, why Microsoft then don’t gives out an Statement with something the Dev should not do to cause this error?! No, because it’s not the devs fault, and it never was.

And the biggest part of this surreal situation the sales support guy tells me i should contact the developer support (the guys which told me in first place to contact this sales support) so nobody want to fix this issue and Developers as well as their apps Users are threatened like animals.

Just a side note to Microsoft, we devs pay 30% fee for our paid app purchases to you so we don’t just say this error needs an fix we demand it for a better business relation between you and the devs.
 
:D:D:D

Pod "one star bad reviews" misli i na mene ali mu nikako nisam pretio. Čak šta više, on meni pošalje dva arogantna maila p.izdeći kako ga, navodno, blatim?! Rekao sam mu da se uzdrži od prepucavanja i da radi svoj posao kad već prodaje app.

I prijavio sam MS kako se ponaša.

Bude li nastavio da kuka o "pretnjama" tek onda će biti prijavljen. Bezobrazan i arogantan do koske.
Budući da app katastrofalno loše radi i skida podatke sa ko zna kojih stanica (koje njemu odgovaraju), strašno baguje i smrzava a updatea nigde. Hoće da mu platiš a prodaje maglu i još kuka i protestuje kad ga neko naduva.
 
Poslednja izmena:
Serbian keyboard je odlična free aplikacija, samo je ******ski što morate prebaciri na usa refion da bi je videli i instalirali, posle vratite na srb region...
 
ivan975@ prognoza kod mene ne baguje uopste ,radi savrseno ,i po meni najbolja app za prognozu .
 
Svaka čast, kod mene samo lepo izgleda...jedino da probam da je reinstaliram.
Evo, kao da sada radi bolje, daću joj priliku :D
 
Poslednja izmena:
Ta Prognoza je kod mene grešila za po 10ak stepeni u odnosu na druge aplikacije. Jeste da lepo izgleda ali džabe.

Pritom bih vam preporučio AccuWeather, koristim je jedno mesec dana i radi odlično.
 
Poslednja izmena:
Meni je prognoza dosta gresila pa sam na kraju presao na MSN Weather i ona radi odlicno. I precizna (u mom slucaju), lepo izgleda, pojavljuje se i na glance-u, jedino sto nema je providna plocica, ali mi je to sad nebitno.
 
Ja sam juce instalirao msn weather, da probam ponovo.Napolju sunce, nema uopste oblaka, accuweather, weather channel i ostale kazu clear, a msn oblacno!?Toliko o tacnosti...
 
Ma kakav msn weather ,gresi kod,mene za po 10 stepeni ,ne apdejtuje se na vreme ...
 
Dobio sam odgovor i od autora aplikacije prognoza, odgovor je sa sajta answers.microsoft.com : ...

"Phone Support: https://gethelp.live.com/en-us/Pages/default.aspx ...

Upravo sam razgovarao sa likom iz podrske preko ovog linka. Posto ja ne mogu vise da instaliram Prognozu, Pocket File Manager, MyTube! i Note + nijh sam prijavio a on mi je rekao da mogu da ih ponovo kupim a da ce mi on refundirati. Znaci: kod MS-a je sve resivo, samo je pitanje na koga iz podrske ste naleteli. ;)
 
Cekaj, nisam te najbolje razumeo,ko ce ti refundirati?Ja jedini odg sto sam dobio je restartuj telefon, soft reset, hard reset, to je njihov odgovor za sve...
 
Nazad
Vrh Dno