Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ne znam da li je za ovu temu ali prvi put primam ovakvu poruku od kada koristim android.. Zanimljivo da ne mogu da vidim broj odakle je poruka poslata ? Da napomenem da apk ne instaliram van ps..

3290e48d90b7eb96648c1efa4de065eb.jpg


Cenim da je neko koristio moj broj za nekakvu registraciju necega ali ne znam cega :)
Ne vidis broj jer poruka nije ni poslata sa nekog broja. Poslao ju je neki Content/Service provider, a oni imaju pristup SMS centru preko SMPP protokola i mogu da se identifikuju sa prozvoljnim nizom znakova.
Pozdrav
 
Moras.

Glupo je sto ne moze iz e-bankinga da se odradi to.
Kako bre mora?
Od kada sam aktivirao novu aplikaciju kod njih imao sam i update njihove app i update sistema (i OTA i dirty flash systema I sve radi bez problema).
A iz e banking to ne može jer ti app služi kao 2 step authentication za taj e banking, pa bi bilo protiv zdravog razuma da to može da se podesi odatle.
 
Poslednja izmena:
I ja updejtujem MIUI7 svake nedelje i ne mora da idem u banku,čak i nakon vraćanja beckupa radi ok.Jedino ako promenim rom onda pravac banka.
 
Kako bre mora?
Od kada sam aktivirao novu aplikaciju kod njih imao sam i update njihove app i update sistema (i OTA i dirty flash systema I sve radi bez problema).
A iz e banking to ne može jer ti app služi kao 2 step authentication za taj e banking, pa bi bilo protiv zdravog razuma da to može da se podesi odatle.

Moze biti ipak, izgleda da sam ja pogresno razumeo. :)
 
Evo su još neki kodovi za swiftkey... :) Pa kome se sviđa...

Gold code: ONEPLUSG
Cubed Red code: ONEPLUSR
Material Orange code: ONEPLUSO
Minimal Black code: ONEPLUSB
 
Meni se crashuje SwiftKey beta kada unesem oneplus kod, ostali kodovi prolaze (ninja i ostale teme) . Još neko sa istim problemom?
 
Ова orange је баш супер.. Остале ок..
 
Da, odlično izgleda. Morao sam da instaliram obicnu SwiftKey da bih uzeo oneplus teme. Jel vi koristite SwiftKey beta ili stabilnu verziju?
 
Da, odlično izgleda. Morao sam da instaliram obicnu SwiftKey da bih uzeo oneplus teme. Jel vi koristite SwiftKey beta ili stabilnu verziju?
Koristio sam betu dok nije izasla v6 stabilna, od tad sam na njoj i radi super bez pucanja ili bilo cega
 
Препорука за добру камеру? Мсм апп за камеру? Google камера ми никако не одговара и безвезе је..
 
Ма нека основна без глупости, чиста камера...
 
Рекох нешто за њу...
 
Ali ipak je skini [emoji6]
 
Имам је у телефону ал ми се не свиђа..
 
Ima li neki problem sa OGYouTube?Danas mi je prestao da izbacuje opciju za skidanje pa sam proverio ima li novija verzija. Ima ali mi nikako ne radi...
 
Da li još neko ima problem sa Skype-om za Android, tačnije uopšte mi ne rade notifikacije?
Android 5.1.1, poslednja verzija Skype-a sa marketa.
Hvala unapred!
 
Da li sam ja jedini kome ne svidja to sto Swiftkey zahteva povezivanje sa Google nalogom(zbog skidanja tema) ?:p
Bukvalno sve sto se kuca ide na Google servere. Meni ovo deluje kao da ja pisem direktno Google-u sta cu uneti u sms, na fb, whatsapp.
Pitanje da li se i odjavom sa sinhronizacije bilo sta postize, jer su dozvole vrlo diskutabilne.
 
Da li još neko ima problem sa Skype-om za Android, tačnije uopšte mi ne rade notifikacije?
Android 5.1.1, poslednja verzija Skype-a sa marketa.
Hvala unapred!
Meni prekida razgovor posle sat vremena ako je ekran ugasen, krastavac ne znam zasto...
 
Da li sam ja jedini kome ne svidja to sto Swiftkey zahteva povezivanje sa Google nalogom(zbog skidanja tema) ?[emoji14]
Bukvalno sve sto se kuca ide na Google servere. Meni ovo deluje kao da ja pisem direktno Google-u sta cu uneti u sms, na fb, whatsapp.
Pitanje da li se i odjavom sa sinhronizacije bilo sta postize, jer su dozvole vrlo diskutabilne.
Ne volim ovako da se izražavam na forumu, ali, ne lupetaj.
 
Nazad
Vrh Dno