Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Koliko potroši za recimo jedan sat slusanja? Ako neko hoce, neka stavi ovde link da probamo kako radi, moze i na pp...
 
Koliko potroši za recimo jedan sat slusanja? Ako neko hoce, neka stavi ovde link da probamo kako radi, moze i na pp...
Spotify mozes i odmah da koristiš, samo ti treba tunnelbear ili neki drugi vpn changer da napravis Spotify nalog na njihovom sajtu , i da se prvi put ulogujes na Spotify za pc i na fon. Posle prvog logovanja se normalno kod nas koristi i ne treba ti tunnelbear (log in trazi samo kada se updateuje program za pc). Aplikaciju za Android skini sa apkmirror, razlika izmedju te aplikacije i ove o kojoj se gore pričalo je samo ta sto kod ove zvanične aplikacije ne može da se isključi shuffle.
 
Premium vs obicna? Je l' na obicnoj ne mozes da premotas pesmu?!
Sabrao dva broja na ruskom jeziku ? [emoji15]
Ne secam se vise kako je bilo pri registraciji :D Znam da je prilikom prijavljivanja obavezno napisati cetvorocifreni broj sa one slike.

Skinuo sam beta apk sa 4pda, promenio region preko Hola vpn, ulogovao se Premium account-om koji se obnavlja.

Dezeer mi je lepsa app, ali previse napravi data smeca, za 2 dana zna da naraste i do 1GB.

Razumem 50% onoga sta pisu oni likovi na 4pda. Je l' postoji nacin da prebacim na Engleski jezik 4pda app? :D
 
Kako se u novoj Chrome verziji listaju tabovi? Ne mogu nikako da provalim, ima mogucnost otvaranja novih ali ne znam kako mogu da prebacujem sa jednog na drugi tab i razgledam sadrzaje. :trust:
 
Iskljucis ovu opciju
5e1bea9913af82b950249298ae4f3a66.jpg
I saltas na ovu
2008e40fc968155afcd13ba25fcb96d8.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Upravo sam uzeo Spotify premium 1€ za 3 meseca. Kad je već ponuda, što da ne.
 
Gde to ima za 1€? I ja bih kupio. Hocu da probam na pojacalu ne moze bez premium a nema šanse da haknem marantza.
 
Prva tri meseca su 0,99e
A posle toga, evo lepo piše
9,99e svaki mesec
cc9f12403e5b7c2222423e0406c46cd1.jpg

Edit: posle toga se automatski samo produžuje uz naplatu od ko sto napisah 9,99e mesečno, može Online da se otkaže dalje korišćenje Spotify premium.

893b11b8ced752dbe5c39f55fe67ae47.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Znam za to ali sa srpskom karticom ne moze da prodje. Ni sa srpskim paypalom. Mislio sam da ima negde drugo da se dobije onaj kod za aktivaciju.
 
Ne vidim svrhu spotify-a osim za mozda postpaid korisnike sa nekim vecim paketima...Ako postoji jos neka prednost, slobodno recite, pa i ja da uzmem tu pretplatu :D
 
Nije loša app, bas sad eto gledam sta sve ima itd itd, mada necu da plaćam nesto sto nemam koristi od toga, ok 3 meseca je 0,99e, a posle je cimanje otkazati dalje, kao i sto jeste sve dalje da se otkaže, džaba plaćati 9,99e.
Stonse muzike tice, skine, sta, i treba preko TubeMate i to je to... Za džabe sve...
 
Ja sam koristio spotify premium par meseci i po meni odlicna stvar. Najveci plusevi placene verzije su offline playliste, njihova sihronizacija i kvalitet fajlova. Napravis playlistu na racunaru ili koristis gotovu (ima odlicnih playlista), odradis sync sa telefonom i nastavis da slusas. Prakticna stvar. Tih par meseci foobar nisam ni koristio. Kvalitet za premium korisnike je ~320kbps. Hakovanu verziju sam batalio posle nedelju dana, ubise reklame.
Najveca mana premium verzije je cena, puno je 10e mesecno.

TubeMate je smesan kad ga uporedis sa spotify-em. Tu je kvalitet fajliva ~128kbps, mozda i manje.
 
Poslednja izmena:
Kao prvo nemam ni vremena toliko da bih bilo gde slušao muziku na telefonu,mora se raditi.. Ko sto rekoh app nije loša, ali ja lično koristi od toga nemam, da bacam 10e bzvz, ipak ne bih... Da imam priliku više da slušam muziku, onda ok...
 
Ja jos nisam naleteo na reklame na ovoj hakovanoj verziji.
A kvalitet na njoj mi je na High, sto je 160kbps.
 
Ne znam koju si apk skinuo ali ova kod mene ne pušta reklame uopšte... Imaš skip koliko hoćeš, premotavanje radi, samo ne radi offline slušanje i kvalitet verovatno nije 320kbps...
 
Nije 320 ali nekad mi zvuci kao da jeste. 160kbps. Reklama nema. Ne dešava mi se više da mi se neka pesma sluša a nisam je prebacio na telefon. Imaš muziku za svaku priliku.
 
Kada smo već kod muzike, popust na svu muziku 50% na google play music (us, gb, fr, au ... ) .
 
I kad smo vec kod muzike, kupio sam Poweramp kad je vec na popustu, ako zatreba nekad, nisam ga nesto ni koristio, pa bih da pitam, po cemu je on toliko superioran u odnosu na druge playere sa stora?
 
^Ni po čemu. Neki se kunu da je zvuk bolji, zvuk zavisi od ugradjenih delova, slusalica i kvaliteta audio fajla. Drugi se kunu u eq playera, viper4android je daleko bolje resenje. Treci hvale interfejs, licno meni nista specijalno.
Mozda gresim, al nakon 10-20 aplikacija koje sam probao, ne vidim razlog zasto ne koristiti stock player +v4a.

@vezano za spotify Na racunaru imas reklame. Za kvalitet ima na njihovom sajtu.
 
Poslednja izmena:
I kad smo vec kod muzike, kupio sam Poweramp kad je vec na popustu, ako zatreba nekad, nisam ga nesto ni koristio, pa bih da pitam, po cemu je on toliko superioran u odnosu na druge playere sa stora?
Nisam skidao druge aplikacije za puštanje muzike jer sam uvek koristio stock koja se dobija uz telefon. Kupio poweramp zbog popusta i stvarno postoji razlika, e sada da li je zbog samog softvera ili mogućnosti da sam podešavaš eq, nemam pojma... :D Ono što znam da muzika bolje zvuči na ovim flac fajlovima koje sam ubacio. Imaš dosta mogućnosti, razne skinove, album art download bez problema,itd... :)
 
Vecina stock playera podrzava album art download, browse po folderima, pravljenje playlisti i sl.
 
Sto se tice muzike, aplikacija, nije loša ni putpat tv, ima je u na playstore a takodje i na smart tv, kvalitet zvuka je daleko bolji nego na Spotify i Deezer .
Odavno je imam na tv, retko kad da sam je pustio, a evo sad je probao i na telefonu, nije loše, zvuk me oduševio :)
 
^Ni po čemu. Neki se kunu da je zvuk bolji, zvuk zavisi od ugradjenih delova, slusalica i kvaliteta audio fajla. Drugi se kunu u eq playera, viper4android je daleko bolje resenje. Treci hvale interfejs, licno meni nista specijalno.
Mozda gresim, al nakon 10-20 aplikacija koje sam probao, ne vidim razlog zasto ne koristiti stock player +v4a.

@vezano za spotify Na racunaru imas reklame. Za kvalitet ima na njihovom sajtu.

Od svih plejera ima najbolji EQ, provereno sto puta. Poweramp je najbolja opcija za one koji nisu za rut i ne vole da cackaju telefon. V4A je definitivno neprikosnoven po tom pitanju. Ali ne-rut opcija-Poweramp, rut-V4A.
 
Kakav crni Spotify, Netease Cloud Music je zakon. Free a copy-paste Spotifya, 320kbps, cak i FLAC. Jedina mana sto je na kineskom, ali lako moze da se skine modovani apk sa engleskim. (iako ja koristim na kineskom, lako se nauci sta je sta jer ima ikonica). Zakon app. Ima sve i svasta!
 
Nazad
Vrh Dno