Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ako može mala pomoć koristio sam do sada SwiftKey tastaturu ali me smorile ove free teme, video sam na xda da ima da se skine sa dosta custom tema. E sad imam problem skinuo sam i kad probam da instaliram čekam jedno tri minuta i izbaci mi da nije instalirana. Zna li neko u čemu je problem? Hvala unapred.
 
Ako može mala pomoć koristio sam do sada SwiftKey tastaturu ali me smorile ove free teme, video sam na xda da ima da se skine sa dosta custom tema. E sad imam problem skinuo sam i kad probam da instaliram čekam jedno tri minuta i izbaci mi da nije instalirana. Zna li neko u čemu je problem? Hvala unapred.
Probaj najpre da obrišeš staru SwiftKey aplikaciju
 
A da li može Google now da prikazuje vesti, kao recimo cortana? Ili more da se instalira i Google news and weather?
 
Novi MS Word i Exel.
Reduced app size: 40-percent reduction in app size so the Excel app is lighter and faster to install.
Lepo... sa ~105MB, sada je ~65MB
 
Hvala bogu sada vredi da se instalira, zaista mnogo je zauzimalo....
Nego dali su kompresovali apk a ostalo isto da zauzima posle instalacije ili su zaista smanjili?

@alphablue597 prikazuje vesti npr ako imas feedly, aukcije sa ebaya, vreme cupa sa weather.com, ima da podesis teamove i ptikazuje rezultate utakmica kao i najave matcheva... Itd
Ako pitas dali je bolje resenje od Kurane, ne nije ali je korisno, bar meni, i jedno i drugo resenje nije u Srbiji 100% podrzano...

8df79c40a5cd97837d8fbc9aaa9bb00a.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne sećam se kako je bilo. Sada ovako izgleda kod mene:
Screenshot_2015-11-24-17-50-46.png
 
Predlog za neki screen unlocker ali da ima opciju da kad prevučem prstom, celu sliku da pomera i onda otključa(ako sam lepo objasnio).
 
Jel ima neka aplikacija kojom mogu da izaberem sta koje dugme na telefonu radi? Konkretno mi treba da levo kapacitivno dugme otvara prozor u kome vidim koje aplikacije su otvorene posto mi se ne svidja kako to radi preko home dugmeta na romu koji koristim.
 
Jel ima neka aplikacija kojom mogu da izaberem sta koje dugme na telefonu radi? Konkretno mi treba da levo kapacitivno dugme otvara prozor u kome vidim koje aplikacije su otvorene posto mi se ne svidja kako to radi preko home dugmeta na romu koji koristim.
Koji je telefon?
 
Pretraži S4 temu za moje postove, tamo oko februara ove godine otprilike, pisao sam koji fajl treba i kako da se edituje.
 
Hvala bogu sada vredi da se instalira, zaista mnogo je zauzimalo....
Nego dali su kompresovali apk a ostalo isto da zauzima posle instalacije ili su zaista smanjili?

@alphablue597 prikazuje vesti npr ako imas feedly, aukcije sa ebaya, vreme cupa sa weather.com, ima da podesis teamove i ptikazuje rezultate utakmica kao i najave matcheva... Itd
Ako pitas dali je bolje resenje od Kurane, ne nije ali je korisno, bar meni, i jedno i drugo resenje nije u Srbiji 100% podrzano...

8df79c40a5cd97837d8fbc9aaa9bb00a.jpg
Kako si podesio da ti se vesti sa Feedly prikazuje u google now?
 
Google now te sam pita da li hoćeš. Ali mora sama aplikacija da ima implementirano to.

BTW
Moon+ reader pro je na popustu.
 
Poslednja izmena:
Meni app sales isto prikazuje taj popust ali kad odem na play store, tamo mi je 2 i nešto dolara.
 
Bas se pisalo nedavno kako ES File explorer postaje bloat. Evo kakvu mi je notifikaciju izbacio -.-
uploadfromtaptalk1448403233292.png
 
Naplatiće ti odmah samo ako si stavio da te ne pita za šifru. A svakako možeš da uradiš refund.
 
Ima li neka dobra aplikacija za pracenje tocenja goriva, predjenih kilometara, obavestenja za servise i sl?
 
Ja sam koristio Fuelio, mada ima dosta pristojnih aplikacija.
 
Koja je fora sa prebacivanjem na us store? Pokušavam ali nikako da me prebaci. Naš je playstore i prikazuje naše cene a promene se u američke pri zadnjem koraku kod kupovine... Sve živo sam pokušavao i menjao, koristio vpn i google wallet adrese...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno