Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Kako? Evo u setovanju mi prijavljuje 200mb kesa a Clean Master 550 i (nije me mrzelo) Disk Usage potvrdjuje da je 550+ ocisceno. Uredjaj koji se redovno cisti (na nekoliko dana). Inace sa Greenify-ijem Clean Master je totalno ustrojen. Nema ga da pisne dok ga ne upalim.
 
Clean master i greenify ne ide u istoj recenici
 
Kako? Evo u setovanju mi prijavljuje 200mb kesa a Clean Master 550 i (nije me mrzelo) Disk Usage potvrdjuje da je 550+ ocisceno. Uredjaj koji se redovno cisti (na nekoliko dana). Inace sa Greenify-ijem Clean Master je totalno ustrojen. Nema ga da pisne dok ga ne upalim.
Probaj iz sistema da očistiš kada ti opet pokaže različite podatke. Možda bi ti i on očistio toliko iako pokazuje da ima manje.
 
Ljudi gmail nema podrsku za rgb led da se podesi boja za notifikacije? Ne vidim opciju za led uopste...
uploadfromtaptalk1448279072839.png
 
Нема у апликацији, али ја нпр. имам у рому могућност за то.
Или можеш преко апликације, нпр light flow, користио сам је и мени је савршено радила. :)
 
Pa ima i ovde ali odradjeno je za on ili off a nema nikakve kontrole koja ce app koju boju da odredi, bice da je to ostavljeno na volju developera same app, npr Tapatalk ima podrsku za to.

177866d3d18799d702b3c6326c3befbe.jpg
 
Poslednja izmena:
Имам проблем са обавештењима у Hangouts-у, не добијам их увек када стигне порука. Немам greenify, ништа није мењано око гугл сервиса.

Је л' треба у "Accounts and sync" у гугл налогу да буде Hangouts?
 
To bih i ja voleo da ima. Takođe lampica uopšte ne svetli za keep, a mislim i za Sony calendar, to bi bilo dobro da srede...
 
Pa ima i ovde ali odradjeno je za on ili off a nema nikakve kontrole koja ce app koju boju da odredi, bice da je to ostavljeno na volju developera same app, npr Tapatalk ima podrsku za to.
Код мене на СМ11 могу да бирам апликацију, а и које боје ће лампица да сија.
 
Light Flow rešava te probleme sa lampicom, bojama, aplikacijama itd...
 
Kako? Evo u setovanju mi prijavljuje 200mb kesa a Clean Master 550 i (nije me mrzelo) Disk Usage potvrdjuje da je 550+ ocisceno. Uredjaj koji se redovno cisti (na nekoliko dana). Inace sa Greenify-ijem Clean Master je totalno ustrojen. Nema ga da pisne dok ga ne upalim.
SD Maid & Greenify. Tačka.
 
Ima li neko pojma zašto moja yt aplikacija ne beleži nista u history. Samo ono što sam na kompu pogledao to sinhronizacija a kad gledam sa telefona baš nista
 
Isključiš prvi na listi izvora sa kojih vuče definicije
 
Radi li vama Tesla Unread za Nova Launcer, ono da na ikonici prikaže 3 ako ima tri notifikacije (Gmail, Facebook...)? Meni od nekidan ne radi za Facebook, imam notifikacije ali ih ne prikazuje na ikonici.
 
2 године користим nova + unread count и нисам имао никаквих проблема...
 
Ljudi titanium mi je ogranicen da radi backup samo na internu memoriju koja je na z2 mala, sada vec vristi odradio 3 gb backup app, zasto mi izbacuje kao da ne mogu da setujem sd karticu za backup?

e0417eca0b6943f7e63043da88b814f1.jpg


Kako da podesim rw permission i za ostale app, ima par app tako ne mogu da pristupe nimanju fajlova na sd karticu, ima lek za to, nesto trajno?
 
Telefon je rutovan mora da ima neka caka, kako druge app mogu da koriste upis na sd karticu?
 
Njet, cak i kada sam ga napravio izbacio je titanium ikonicu u okviru foldera, ali u titaniumu nece da ga setuje, neda mu..
ea99751c1761ee2c327fdd693540d333.jpg
 
Aman kapiram da imam zabranu, kako da nemam zabranu...to svo vreme i pisem. ...

Bzv je da titanium pravi backup na internoj memoriji, kada ce ona u nekom momentu biti obrisana i nestace backup tom prilikom...

Ako je rootu kartice zabranjen upis mogu ja da pravim i milion foldera svi ce biti ograniceni samo na read.
 
Poslednja izmena:
Superuser -> dozvoli mu pisanje na karticu.
 
Nemam super user ima super su, mogu da instaliram ili ima caka sa super su?

Ah sto su zakomplikovali, mora da se dodeli acess sd kartici preko sistemskog file managera, ah ta sigurnost na droidu :p
91e097f58c77c5e06c5c90b541dfe73d.jpg

Reseno :-D
 
Poslednja izmena:
Mozes da instaliras normalno sa play store-a, pitace te da dozvolis root pristup, azurirace neku svoju bazu i to je to....

P.S. Ne znam da li si probao u Titanium backup-u da odes u Menu pa Preferences, pa da promenis Backup folder location.... :)

Edit, sad sam video da si napisao da vec imas Super SU, a to mu dodje isto kao Super User...
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li ja tek sad obracam paznju ili je ovo od skoro i kod nas doslo. Jutros mi kartica prikazuje zelenu boju, sto mi je bilo cudno jer je uobicajeno tamno plavo. I onda sam ukapirao da je to informacija za intenzitet saobracaja. Sad ponovo gledam, narandzasto je. Pa me zanima je l' ovo tek sad kod nas doslo ili sam ja u nekom tripu pa mi je potpuno isparilo secanje da je bilo ovakvih informacija.
http://imgur.com/OhZEd3B
 
Nazad
Vrh Dno