Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Da li sa Wontar-om svi dobijate 100mbit/s preko 5Ghz mreze kao sto dobija Salac na recenziji? Kako ste generalno zadovoljni wifi-jem na tom boksu, da li je stabilnih 100mbit/s?
Trenutno koristim EON box bez wifi pa koristim Powerline i dobijam brzine od 20mbit/s i u zadnje vreme mi se cak gubi internet na par minuta a dodje ako iskljucim/ukljucim powerline.
 
Kako ti ide na 5g ne znam, ali u recenziji nije dobro opisano. Na ovom boksu kada ideš preko lan treba da se isključi wifi pre toga pa da se meri. Tako da na ADSL 50/8 MTS kod mene na lan, sa speedtest anality ide 48/8 dok kada merim preko wifi brzina je 39/8 razlika 9.
 
Није добро описано шта?
Чим се бокс повеже на мрежни, аутоматски се саобраћај пребацује на њега, тако да није потребно гасити вај-фај.
 
Da li jos nekom na Hako Pro ne radi jedan usb,tek sam sad primetio?
 
Није добро описано шта?
Чим се бокс повеже на мрежни, аутоматски се саобраћај пребацује на њега, тако да није потребно гасити вај-фај.
Ne znam samo kako je onda na 2.4ghz tebi izbacio tako malu brzinu na 600 kako kažeš na SBB mreži i kako preko wifi sam si naveo nije w2 da se koristi. Ali ok. Wifi ako je potrebno može se i odabrati brži kanal i brzina će biti ok. U prethodnim postovima korisnik je napisao da ne može da se konekt na w2 sa uklj isklj wifi.
 
Poslednja izmena:
Izašao Slimbox v.11.20 za Vontar W2 a samo što sam stavio v.11.19 pre par dana.
Gde da se upoznam sa izmenama pošto ne bih da upgrade-ujem za svakakvu glupost,
(odvikavam se od Win mesečno/nedeljnig/dnevnih navika, da ne kažem bolesti) ?
 
Па постоји и могућност преко SD картице за уређаје који имају читач, али га ја нисам убацивао на тај начин.

 
Да, мислио сам генерално да се слимбокс може убацити и преко SD картице. Али далеко је једноставније са UBT, повезивањем са рачунаром.
 
Kakav je Mecool KM2, za 35$?
Добар бокс за време када се појавио. Сада већ матор. Мада, ако ће се користити искључиво за стриминг сервисе - радиће без проблема.
 
Stigao vontar posle 39 dana. Nisam znao da je ovako mali 🤣
Probaću prvo kako radi fabrički, pa tek posle fleš ako ne bude valjao
 
Jedno pitanje od sertifikovanih boxova, koja je preporuka od jeftinih. Ima kolega netflix, ja ga ubeđujem da uzme vontar, pa dođosmo i do ovog pitanja.
 
Vontar se za Netflix ne uzima,tj može ako mu je dovoljna 480p rezolucija.Šta znači jeftiniji,da li se Mi stik 4k uklapa u cifru,ako će iz radnje?
Stigao vontar posle 39 dana. Nisam znao da je ovako mali 🤣
Probaću prvo kako radi fabrički, pa tek posle fleš ako ne bude valjao
Ako nešto nisu,u međuvremenu,menjali fabrički ne valja ničemu.
 
Predložiću mu Mi stik, već sam mu rekao ranije za Vontar i manju rezoluciju netflixa, pa nek odabere sam. Zahvaljujem
 
Drugari,da li flešovanjem vontara na najnoviji slim box poboljšava rad Tivimate?nešto mi secka sa fabričkim postavkama
 
Ma beži od tog fabričkog što pre. 😁
 
Ovde retko ko uopše zna kako izgleda i radi fabrički firmware na Vontaru.:ROFLMAO:

PS
Kod mene na Slimbox v.11,20 radi Tivimate 4.7.0 odlično, ali sam se navukao na Nova Video Player i koristim isključivo njega i VLC retko.

PPS
Jedna od najvažnijih Sw. stvari, a probao sam skoro sve što mi je palo pod ruke, je Aurora Store.
Bukvalno sam oduševljen šta je sve pokrpio i nabacao da proradi kako treba,
 
Poslednja izmena:
Normalno pala je cena Xiaomi TV Box S (2nd Gen) boksu na 55€ na kupujem prodajem ili 8000 din sa besplatnom poštarinom u radnji.


Xiaomi TV Stick 4K je 45-50€ na KP
 
Poslednja izmena:
Ma jok džabe je, kakvi 45€ biju ko neće da uzme. Tebi je 45€ izgleda 8000 dinara. Prvo na kp sve što piše nema i u radnji. Hoćeš box ili stick kaže nemam na stanju a oglas oglašen. Većina njih tako rade po kp.
 
Nazad
Vrh Dno