Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Pa koliko vidim ne gine mi.
Rekoh da ne tražim kabl po kući,skidam te programe itd..
 
Oд лењости нема горе болести.
Дакле, спреман си да купиш или смеће од бокса или шта већ јер те МРЗИ да одрадиш нешто што захтева све укупно 15 минута посла. Онда, ако те мрзи, купи лиценциран бокс/стик, а то је већ у нашим радњама ћоми стик 4К или бокс друге генерације.
 
Oд лењости нема горе болести.
Дакле, спреман си да купиш или смеће од бокса или шта већ јер те МРЗИ да одрадиш нешто што захтева све укупно 15 минута посла. Онда, ако те мрзи, купи лиценциран бокс/стик, а то је већ у нашим радњама ћоми стик 4К или бокс друге генерације.
Ne odgovara mu to to je skupo. Samo nešto do 1000 RSD plafon 10€
 
Oд лењости нема горе болести.
Дакле, спреман си да купиш или смеће од бокса или шта већ јер те МРЗИ да одрадиш нешто што захтева све укупно 15 минута посла. Онда, ако те мрзи, купи лиценциран бокс/стик, а то је већ у нашим радњама ћоми стик 4К или бокс друге генерације.
Ko zna njemu dosta i 5 minuta, To ja nisam radi nikad pa nije bas lako naci kako ide
 
Prvo nije za mene box već komšiju.
Drugo,treba mu za spavaću sobu na tv od 50e,pa ne bi davao za box 60.
Već samo da ima neki kanal da tandrče dok se ne zabode.
Hteo je da uzme one resiver varijante za 10tinu kanala,ali nema razloga to da radi kad vec ima eon i samim tim slotove.
Čovek nije upucen,ne interesuje ga to,kao i vecinu ljudi.
Pitao mene,predložio mu šta mu je bolje i to je to.
Sa druge strane takodje pitah dal ima na tržištu polovnih/novih sa minimalnom cenom a da je androidTv,da se ne zezam sa tim(očito nema)..tipa do 30e,za fhd(valjda je tv i fhd,mozda bude i hd ready)
Ok,naručen t96z 4/32,fleshovacemo slimbox,naci cemo kablic,skinuti programe,ostale app,prijave itd,jer oni neznaju ni svoju meil adresu.
Nije mi teško,nije ni prvi,odradio sam do sad 5,6 komšiji,i sklapao/kupovao 20+ pc u okruženju naravno gratis.
Nadam se da i pojedinci odavde nisu toliko lenji,pa njihove komšije imaju vrednog komšiju(ako vrednujemo čoveka po tome).
Mora da se napiše čitav esej da bi se ovde razumelo.
Ima ljudi ne interesuje ih to,nece da bacaju pare,slabo koriste itd..Pre ce da ode na vikend negde nego da kupi bolji tel,pc,box il šta već
 
Sa android sistemom teško da će-š naći za sitne novce. Ti sa čistim android su i sertifikovani tako da sada ispod 50€ i amlogic ništa. A ako mu treba za eon i stremio ne treba mu android sistem može da radi i na 2/16. Kažeš 5-6 si flešovao a ne znaš šta valja. Eto flešovao sam 24 komada u godinu dana različitih box i ispod 30€ za mene nije box a da ima pretežno sve. Od sertifikovanih imam taj u logu hako pro 4/64 original njegov android TV i to je trenutno najbolje koje mi treba. Ima sve što je potrebno, radi sve perfektno a koštao me 47€ imaš na oglasima svašta samo su svi na oglasima skuplji bar 10-20€ na realnu cenu. Ali ako neće-š da čekaš 30-40 dana to je to.
 
21€ sam platio W2 sa 4Gb RAM, dobio onaj daljinski sa airmouse, pa gde ćete jeftinije od tog? Radi kao puška. Kačio sam link kad je iskočilo na AliE.
 
^
Узех и ја тад два комада, таман да решим ћалета и таста.
 
Da pohvalim i ja jos jednom h96 max 4/64 .. Coreelec New era radi brzo i bez greske, slimbox nisam ni hteo dodatno da stavljam. Dodatni plus je sto se uredjaj sam ukljucuje nakon izbora hdmi porta na tv-u. Za 20ak evra ovo je bas kupovina godine.
 
21€ sam platio W2 sa 4Gb RAM, dobio onaj daljinski sa airmouse, pa gde ćete jeftinije od tog? Radi kao puška. Kačio sam link kad je iskočilo na AliE.
Sada taj nema ispod 25 na aliju a i slimbox fabrički u njemu nije ok. A tip kaže neće da fleš nov. Drugo ne sviđa se bar meni oblik i priključak desno za napajanje a odvojeno HDMI. Za veće brzine neta preko lan ne ide a wifi gubi kompas. 5-7 eura je vontar x4 lan 1000 i sve komponente su u njemu bolje. Samo da ponovim cicijašenje u ceni se pre ili kasnije ne isplati. Jedino što to neki vide pre a neki kasnije pa onda priča eh što ne uzeh onaj a razlika 3-4 bolja piva u konzervi i to u prodavnici.
 
Ako imaš situaciju da treba bolji box, treba da uzmeš. Ja nisam našao razlog. Istina da X2 baš mora da je vidljiv wifi ruteru, ali našao sam mu poziciju gde mu je ok i nema problema ni sa najbržim sadržajem. Imam i LAN kabl u zidu ako zatrokira, ali zasad nema potrebe.
 
Iskoči i meni vontar w2 po malo boljoj ceni, pa da pitam vas koji ga već imate. Da li je zaista toliko loš wifi da zahteva optičku vidljivost rutera? Koristio bi se u sobi pored one gde je ruter, dakle vazdušno nekih 3m, između zid od cigle.
 
Iskoči i meni vontar w2 po malo boljoj ceni, pa da pitam vas koji ga već imate. Da li je zaista toliko loš wifi da zahteva optičku vidljivost rutera? Koristio bi se u sobi pored one gde je ruter, dakle vazdušno nekih 3m, između zid od cigle.
Lošiji je signal u odnosu na neke druge uređaje (telefone, kamere, tv), ali ne mora baš optička vidljivost, samo da nije baš mnogo daleko. Meni se dešavalo da prekine vezu sa huavei ruterom po opet poveže. Povezao sam ZTE i sada ne gubi signal.
 
Ukoliko može da gura eon i move'n'go bez seckanja i stremio u 1080p, skroz je ok.
 
Za servise iskreno ne pratim sta je podrzano, Smartube next, Nova Player i TiviMate radi super.

Inace 16.45$ za 4/64 kroz Coins deo nakon sto odete na ovaj link

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $21.75 66%OFF | W2 ATV TV Box Android 11 Amlogic S905W2 Support 4K AV1 2.4&5G Wifi BT with Google Voice Remote 2G16G 4G32G 64G Smart TV Box

Edit ovse je jos jeftinije, 16.15za 4/64 i 14 i nesto za 4/32 koji je best buy svakako

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $21.75 66%OFF | W2 ATV TV Box Android 11 Amlogic S905W2 Support 4K AV1 2.4&5G Wifi BT with Google Voice Remote 2G16G 4G32G 64G Smart TV Box
 
Za servise iskreno ne pratim sta je podrzano, Smartube next, Nova Player i TiviMate radi super.

Inace 16.45$ za 4/64 kroz Coins deo nakon sto odete na ovaj link

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $21.75 66%OFF | W2 ATV TV Box Android 11 Amlogic S905W2 Support 4K AV1 2.4&5G Wifi BT with Google Voice Remote 2G16G 4G32G 64G Smart TV Box

Edit ovse je jos jeftinije, 16.15za 4/64 i 14 i nesto za 4/32 koji je best buy svakako

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $21.75 66%OFF | W2 ATV TV Box Android 11 Amlogic S905W2 Support 4K AV1 2.4&5G Wifi BT with Google Voice Remote 2G16G 4G32G 64G Smart TV Box
jutros preko Coins uzeo ovaj 4/32. - 13eur
 

Prilozi

  • w2.jpg
    w2.jpg
    37.5 KB · Pregleda: 44
Iskoči i meni vontar w2 po malo boljoj ceni, pa da pitam vas koji ga već imate. Da li je zaista toliko loš wifi da zahteva optičku vidljivost rutera? Koristio bi se u sobi pored one gde je ruter, dakle vazdušno nekih 3m, između zid od cigle.
Evo ja se upravo igram i testiram jedan od jutros...i da napisem prve utiske.

Da pitam odamah na pocetku ovo u njemu je verovatno slim box sofware jer izgleda kao google TV?
Mislim da nema potrebe da sami instaliramo nista.

lep uredjaj, lepo pakovanje dolazi sa air mouse sto je jako bitno ako se trazi low budget varijanta
Zanimljiv je uredjaj za ove pare svakako, ali ipak nije u rangu recimo mi boxa ...

ovo je model 4/32gb
Wifi na 5ghz meri svega 30/30, na kablu svega 90/90 sto ce reci da je to 100mbit port, ovo mi je prilicno skromno za moje pojmove
recimo mi box na wifi gura 300/300

Sto se tice brzine i dalje je brzi mi box i ako ovaj ima kao duplo vise ram memorije
lepa je fora sto dodje predinstalirani smart tube i neke ruske app za striming, deluju skroz upotrebljive.
 
@bakara , moj Vontar gura malo brže kroz 5GHz. X2 je ovde, W2 mogu da ispitam za koji dan, ostavio sam ga kod mojih.

1715614845731.jpeg
 
I to je slabo...

Ovaj moj je Vontar W2 i bednih 30mbit,
ovi krsteni boxovi vuku bez problema 300/300

Usput sam nekako uspeo da uletim u bootloop, samo mi se vrti onaj android logo i posle dobijem crni ekrani strelicu kursora ako aktiviram air mouse...
Na power dugme mogu samo reset i power off
Moram da vidim kako da izadjem iz toga, bez flesovanja.
 
Pa sa 30mbit može da gleda đubre od striming servisa i iptv kršine. Ako je nekom to dovoljno onda sve ok.
 
I to je slabo...

Ovaj moj je Vontar W2 i bednih 30mbit,
ovi krsteni boxovi vuku bez problema 300/300

Usput sam nekako uspeo da uletim u bootloop, samo mi se vrti onaj android logo i posle dobijem crni ekrani strelicu kursora ako aktiviram air mouse...
Na power dugme mogu samo reset i power off
Moram da vidim kako da izadjem iz toga, bez flesovanja.
Bolje preflesuj klot Slimboxom da bi eliminisao potencijalne buduce muke
 
Vrh Dno