Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Daj ljudi, dal ste realni?
Pa samo par stranica unazad.
18$ je 4/64, 16$ je 4/32. Znaci jos jeftinije nego pre 10ak dana.

PS: Link za Mi Box 2nd gen za nesto ispod ~40eur bi bio pozeljan posto ga ja ne nalazim za te pare.
 
Poslednja izmena:
To je za novoregistrovane. Ja sam narucio 4/64 za nesto vise od 25e sa istog linka tj od istog prodavca.
 
Kako bi radio Vontar w2 4/32 kad bi da upario sa Hisense A6k 58 incha posto isti ima VIDAA u sistem, treba mi samo skyshow time , hbo max i eon pored aplikacji koje ima Vidaa (disney +, netflix) pitanje da li cemi HBO biti u 4k kao i skyshowtime ? Hvala
 
Ne lagi obrisao si keš za dodatnih dolar i po🤣
 
Sta da vam radim, Aliexpress vas izgleda ne voli...
 
Ako bi neko mogao da mi odgovori na gore pitanje bio bih mu jako zahvalan! Sutra treba da pazarim taj TV pa me interesuje da li taj Vontar W2 moze da mi pomogne oko tih aplikacija !
 
Ako bi neko mogao da mi odgovori na gore pitanje bio bih mu jako zahvalan! Sutra treba da pazarim taj TV pa me interesuje da li taj Vontar W2 moze da mi pomogne oko tih aplikacija !
Eon radi dobro,hbo max takodje osim sto se ton mora pojacati daljincem od tv-a. Sto se Skyshowtime tice mislim da je neko napisao da ne moze dok se ne sakeije rut. Vecina od nas uzima Vontar da bi se igrala sa njim. Ja sam uzeo verziju 4/64 da testiram kodi i neke skinove za njega.
 
Bitan mi je i taj skyshowtime, videcemo,narucicu! Da li uredjaj ima stvarni 4k prikaz na hbo max platformi ? Hvala
 
Ako su ti bitni ti servisi onda,kao sto neko rece,najbolje da uzmes nesto sertifikovano. Ja imam i Mibox 3 i Mi stik 4k i na njima sve to lepo radi. Mislim da imas na KP mi stik od madjara za 50e a imas i garanciju ako uzmes od proverenig prodavca
 
Pazite sad ovako ja cu probati sa ovim ZTE andorid boxom iz Yettela (2 gb rama 8gb roma -Quad-core 1.8 GHz (ARM Cortex-A53)
, imam ga u drugoj sobi na decijem tvu 32 incha, na ovaj novi hisense , pa ko mi zadovoljava necu nista narucivati!
 
Može li ovaj vontar w2 da se kontroliše i preko IR daljinca ili može samo neki bluetooth i wifi?
Da li je neko pokušao da flešuje coreelec na njemu?
 
Može preko IR daljinca,radi onaj generički koji ide uz veliku većinu bokseva.Coreelec nisam probao.
 
Da li postoji neki andorid boks koji ima sve što ima i Shield a da nije Shield :)?
 
A jel treba i da se zove Šild, računam da ako mora da ima sve isto mora i ime da bude isto?
🤪
 
A jel treba i da se zove Šild, računam da ako mora da ima sve isto mora i ime da bude isto?
🤪
Ma može i da se se zove :)...iskreno hoću da nabavim štit ai me malo brine što su izgleda malo digli ruke od njega...sa druge strane izgleda da nema ništa, brže jače i bolje :)....pa makar štit bio iz 2019,
 
Istina, Šild je na vrhu po performansama ali i cena izuva. Postoje uređaji koji su jeftiniji, neki i drastično jeftiniji a koji pružaju dosta toga. Na kraju sve zavisi od potreba korisnika.
 
Da li postoji neki andorid boks koji ima sve što ima i Shield a da nije Shield :)?
Homatix r 4k plus ili Mecool km2 plus deluxe po specifikacijama bih rekao slični shieldu. Kako radi Homatics imaš kod @Salac UE na YT kanalu. Za Mecool nemam pojma ni koje audio kodeke podržava. Cena je tu negde malo niža od shield.
Screenshot_20231116_113558_Brave.jpg
 
Ko ce Vontar neka iskoristi jos par sati. Brat uzeo malopre kao nov korisnik 4/64 verziju za 18.5 dolara.
 
Čekaće ga do kraja januara nove godine. Još ako je iz Srbije pa poštari... Čekam jedan sa Alija već 32 dana. Još dok stigne sa carine 7-8 dana eto i 40 okruglo.
 
Ne žurim ja nigde, imam 3 različita nego kažem da se ne začudite ako ne dođe onako kako zamišljate i po konačnoj ceni koju ste uplatili. Sve što prođe kroz carinu je cena za otvaranje paketa + pdv od 600-1000 dinara, kako im se navije da procene.
 
Ја шта год да поручим, битно ми је само да стигне, нигде не журим. 😂
 
Ne žurim ja nigde, imam 3 različita nego kažem da se ne začudite ako ne dođe onako kako zamišljate i po konačnoj ceni koju ste uplatili. Sve što prođe kroz carinu je cena za otvaranje paketa + pdv od 600-1000 dinara, kako im se navije da procene.
Ovo je drugi box koji narucuje. Prvi mu je stigao posle 21 dana bez ikakvih troskova. I da plati neke troskove to je opet oko 3000 dinara sto su smesne pare za ovakav box. Ja ih imam 5 komada(2 sdmc Eon,Mi box 3,mi stk 4k i Supenova Move box.) Ovaj sam uzeo onako,da probam Coreelec na njemu.
 
Nazad
Vrh Dno