Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Naručio napajanje iz PC Practic u utorak uveče.. Tek u petak popodne City preuzeo pošiljku, danas dostavljeno.. Tako da, ko naručuje iz PC Practic-a, da zna da su malo spori po pitanju potvrde porudžbine i slanja dalje
 
Kako se blizi NG ovi vauceri su sve gori i gori, samo podizu limit,a vrednost smanjuju.

Iskoristi vaučer od 2.000 RSD koji važi za ceo asortiman, za minimalnu vrednost korpe od 10.000 RSD.

Promo kod: F2xX7EZx


Da li važi i dalje ovaj kod?
Ja sam ga iskoristio danas oko 12h.

EDIT: Probao sada opet, vise nije validan.

Hvala ti. Pretpostavljam da ne vredi pokušavati u toku dana, neće ponovo proraditi?
 
Poslednja izmena:
Nadjoh dobro sniženje za jednu gorenje sušilicu, 52000 košta, još da bude i neki dobar promo kod bila bi super kupovina, probah ovaj od predhodne strane od 2000 i ne radi. Čekam...
 
Mozda taj od 2000 za 10000+ bude sutra a da su ga danas greskom prikazali
 
A kako sad doći do tih vaučera? Ranije ih je bilo i na sajtu čim udješ i u aplikaciji, sada ovde pročitam da je neko dobio ali kako?
 
Jel se vidi danasnji kod?
Koliko ih nije radilo, iz principa cu sad svaki da koristim, da vidim
 
Iskoristi vaučer od 1.000 RSD koji važi za ceo asortiman, za minimalnu vrednost korpe od 4.000 RSD.

Promo kod: rOglE6bj

Vaučer može da se iskoristi samo danas ili do iskorišćenja vaučera predviđenih za ovu akciju.
 
Radi kod. Upravo iskoristio.
 
Puste 50 kodova i posle podneva ih više nema.
Da, baš su evidentno smanjili broj kodova. Na početku igre neki kodovi su važili i nisu bili potrošeni ni po 5-6 dana nakon puštanja.
Toliko o tome da će biti bolje akcije kako vreme bude odmicalo i približavala se NG, a koje čekaju neki forumaši.
Jedino ako zabodu bag ponovo.
 
Red bi bio da nas časte vaučerom od 5000 za kupovinu od 50 000+ din. Ja taj čekam 😁 al nema ništa izgleda.
 
Da li su trenerice normalne/standardne veličine pošto vidim da idu do 3xl?
Poručio 2 para M uz vaučer 500/2000. Valjda će biti ok. Hvala za hint.

Stigle trenerice. M odgovara za mojih 177cm i 72kg. Nogavice su uže i idu uz nogu, pojas ima vrlo slab lastih pa moraju da se vežu onom pertlom da bi stajale i materijal je malo tanji ali sve u svemu za taj novac meni ok, kupio sam ih za po kući.
 
Ja svratio do Đaka da probam te Eastbound trenerke i veoma su lošeg kvaliteta, ne bih ih nosio ni po kući. Meni koji sam 186 i malo puniji XL nisu odgovarale. Za 4000 (2000 uz popust) postoje isto Eastbound koje su pamučne i deluju kvalitetnije, mada njih nisam probao.
 
Prošle godine je vezano za Novogodišnju akciju ananas bio sjajan i sve je funkcionisalo po ps-u.

Ove godine akcija nije ok, kupci gube mnogo vremena na kodove koji uglavnom ne rade. Valjda je interes prodavca da proda svoju robu, a ne da zamajava kupce nedeljama. Dok ljudi završe prvu smenu na poslu, de facto nijedan kod ne radi.
 
1703598959378.png
Naručeno i plaćeno 26.11.2023. Dodatno pitao mejlom prodršku, odgovor je da imaju previše pošiljki, i da zato traje.
U četvrtak zvali da provere da li da šalju, jer su imali nekih tehničkih problema, i potvrdio sam da šalju.
Još nije poslato.

Tako da je (Ban)ananas neka vrsta igre na sreću. Naručiš, uneseš vaučer, i čekaš izvlačenje tiketa.
Neozbiljno i nesigurno, na nivou nekog amaterskog drop šiping sajta.
Do sada bi stiglo sa Aliexpress-a, sve sa čekanjem na carini.
 
="keza, post: 7064949, member: 11012"]
Pogledajte prilog 420310
Naručeno i plaćeno 26.11.2023. Dodatno pitao mejlom prodršku, odgovor je da imaju previše pošiljki, i da zato traje.
U četvrtak zvali da provere da li da šalju, jer su imali nekih tehničkih problema, i potvrdio sam da šalju.
Još nije poslato.

Tako da je (Ban)ananas neka vrsta igre na sreću. Naručiš, uneseš vaučer, i čekaš izvlačenje tiketa.
Neozbiljno i nesigurno, na nivou nekog amaterskog drop šiping sajta.
Do sada bi stiglo sa Aliexpress-a, sve sa čekanjem na carini.
[/QUOTE]

Isto mislim. Za mene je ozbiljna firma za online trgovinu nešto drugo. Poštuje vreme kupaca i ne zamajava ih sa vaučerima koji rade do 10:00 h ujutru.
 
Da pitam
Ima neko problem sa Game centrom, danima stoji posiljka spakovana i nista se ne deaava
 
Ja svratio do Đaka da probam te Eastbound trenerke i veoma su lošeg kvaliteta, ne bih ih nosio ni po kući. Meni koji sam 186 i malo puniji XL nisu odgovarale. Za 4000 (2000 uz popust) postoje isto Eastbound koje su pamučne i deluju kvalitetnije, mada njih nisam probao.
Probaj da pojuris duks+trenerke kad su na popustu u Reserved. Budu oko 2500 za kvalitet koji sije sve druge za 3 klase.
 
Ja sam sebi resih problem sa City kurirskom, posto su ovi iz Ananasa nesposobni.
Jos da mi vrate pare za nesto sto sam pre 15 dana predao na paket zoni i da mi svane...
Transfer blama imam koliko su nesposobni
 
Probaj da pojuris duks+trenerke kad su na popustu u Reserved. Budu oko 2500 za kvalitet koji sije sve druge za 3 klase.
Jel su to ovi?

Koliko vidim to je uglavnom neka no-name roba prezentovana kao moderno i kvalitetno.
 
Zna li se satnica kada ujutru puštaju vaučer?
 
1.000 RSD koji važi za ceo asortiman, za minimalnu vrednost korpe od 4.000 RSD.

Promo kod: rOglE6bj
 
Stigle trenerice. M odgovara za mojih 177cm i 72kg. Nogavice su uže i idu uz nogu, pojas ima vrlo slab lastih pa moraju da se vežu onom pertlom da bi stajale i materijal je malo tanji ali sve u svemu za taj novac meni ok, kupio sam ih za po kući.
Da i ja ih vucaram samo po kući, kroj je dobar, materijal jeste tanji, ali ne deluje loše.
Taj pojas baš ima slabu lastiku i nervira, valjalo bi ili staviti bolju lastiku ili uzeti bolji učkur (pertlu) jer je ova kruta...
Uglavnom za manje od 1000 din i više nego korektne.

Ovo sa kodovima je bezobrazluk izbacuju po par kodovo dnevno.
 
tzVCxz2E
1000 za kupovinu preko 4000
vaucher se u Chromu ne vidi, nije aktivan.
Slučajno sa Operom ušao i vidim da ima za danas. Nemam pojma zašto je to tako
 
Nazad
Vrh Dno