Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Jel su to ovi?

Koliko vidim to je uglavnom neka no-name roba prezentovana kao moderno i kvalitetno.
To su oni. To da li je no-name mi apsolutno nije bitno jer i na tarabi pise pa je taraba. Imam 40g i odavno sam prestao da bacam pare na adidase/najkeze koji su se srozali kvalitetom pa prodaju poliester za 200e. Jako sam zadovoljan kvalitetom u poredjenju sa svim ostalim prodavnicama a pogotovu za pare koje sam dao za iste. Uvek savet da prvo probate da li vam se svidja pre kupovine. Ja sma kupio dole navedene stvari proslog meseca

2900
2900
2400
1900
 
A gde vam šalju te kodove, na vajber ili mail, i po kom principu ih dele?
 
Poslednja izmena:
A gde vam šalju te kodove, na vajber ili mail, i po kom principu ih dele?
Imam 3 naloga, na jednom sigurno 130k din. kupljene robe, na dva otprilike po 10k din, i osim onih vaučera od 500 din (direktno na sajtu, od pre mesec dana) ne sećam se da sam video da su slali bilo kakve kodove.
Ne znam da li je to neki totalni random sistem, ili rangiraju na osnovu aktivnosti/kupovina na nekom nalogu.
Ma nigde ne šalju, dostupni su svima https://ananas.rs/promo/praznicni-kalendar
 
Hvala, nisam znao za ovo. Taman da iskoristim za neke sitnice pred praznike.
 
Proslog meseca narucio sam jednu grejalicu sa Ananasa, od Optibox prodavca. Kad sam kupovao nisam obracao paznju na prodavca, posto sam ranije kupovao na Ananasu i nisam imao nekih vecih problema.

Uredjaj je stigao posle par dana u kutiji koja je bila vidno ostecena, a sam uredjaj je imao na sebi fleke i obrebotine.

Srecom sam odmah otvorio istog dana, i reklamirao, jer desava mi se da narucim nesto i da nemam vremena da odmah otvorim i pogledam.
A citao sam vec da je neko tako dobio ostecen TV i posto nije odmah prijavio nisu mu uvazili…

Reklamaciju su razvlacili skoro mesec dana ali je na kraju uvazena.

Uglavnom, ruzno od strane Optiboxa, poslali su mi vracan proizvod, po sistemu ako prodje-prodje.
Zbog njih mi je propao i Vaucer. :(
 
To su oni. To da li je no-name mi apsolutno nije bitno jer i na tarabi pise pa je taraba. Imam 40g i odavno sam prestao da bacam pare na adidase/najkeze koji su se srozali kvalitetom pa prodaju poliester za 200e. Jako sam zadovoljan kvalitetom u poredjenju sa svim ostalim prodavnicama a pogotovu za pare koje sam dao za iste. Uvek savet da prvo probate da li vam se svidja pre kupovine. Ja sma kupio dole navedene stvari proslog meseca

2900
2900
2400
1900
Ne smeta ni meni no-name, ali su obicno nizeg kvaliteta. Naravno uvek ima izuzetaka, a nekakvo bilo kakvo ime takodje ne garantuje kvalitet. Verujem da je bolji kvaitet toga sto si uzeo na Reserved od nekog Slazengera ili Lonsdalea ili Everlasta i slicnih "brandova", a po slicnoj ceni.
 
Ne smeta ni meni no-name, ali su obicno nizeg kvaliteta. Naravno uvek ima izuzetaka, a nekakvo bilo kakvo ime takodje ne garantuje kvalitet. Verujem da je bolji kvaitet toga sto si uzeo na Reserved od nekog Slazengera ili Lonsdalea ili Everlasta i slicnih "brandova", a po slicnoj ceni.
Kad si rekao no-name pomislih da ti mozda smeta i da juris markiranu robu pa zato iskomentarisah. Ja sam jako izbirljiv sto se tice odece i obuce i bukvalno godinama nemam sta da kupim jer necu da preplatim nesto sto ne vredi te pare. Npr. ja u zivotu ne bih uzeo nista od tih slejznegera, lonsdejla everlasta a upoznao sam ih pre ~15g jer da stave i 5€ za patike ili trenerku preskupo je za taj kvalitet sto nude. Ne znam da li si iz BG ovde reserveda ima na par mesta, ako nisi sacekaj kada nesto sto ti je zanimljivo bude na popustu pa uzmi. Meni je bila ideja da vratim dukseve koje sam narucio ako mi ne budu odgovarali, medjutim iznenadio sam se kvalitetom i nosim ih bukvalno svaki dan.
 
Samo da napomenem ko nije skapirao - kod kad se unese ostaje unesen, bez obzira na korpu. Ako niste sigurni, unesite kod čim vidite pa ćete dodati proizvod kasnije.
 
Jesu li oni to nešto menjali na sajtu, pa sad ne može da se ctrl+klikne na artikle da se otvore u novom tabu? Nema čak ni linka na desni klik.
 
Zasto ne koristite srednji klik, tockic? :)

edit:
OK, ne radi vise :D
 
Poslednja izmena:
Kakva glupost, otkazali su mi pošiljku i kao reaktivirali vaučer, a za pare da pitam banku?! Proizvod čak nije bio ni na akciji niti nešto što se masovno traži, koliko oni ovih stvari u stvari nikad nisu ni imali u ponudi?
 
Ja nikad do sad nisam ispratio taj povraćaj novca jer imam dosta sitnih uplata-isplata na račun i trebalo bi mi dosta vremena da se zajebavam sa tim. Valjda to oni vrate sami posle nekog vremena, ne moram da zovem banku?
 
I dalje čekam neke pošiljke koje je preuzeo City krajem novembra. Pretpostavljam da su ih pobrkali čim su me za svaku pitali šta je u njima. Obavestio sam Ananas mejlom da su me to pitali ali je to bio samo deo mejla i baš taj deo su iskulirali.
Konačno stigla pošiljka poručena 25. novembra, a preuzeta od strane City Express-a 27. novembra. Ona City Express kesa u koju je upakovano ima rupu na sebi, a u kesi nema jednog od dva poručena proizvoda...
 
Nije ni "brzo"/"direkt" više što je bilo. Sećam se, ne tako davno, naručim kasno uveče (23h) a ujutru u pola 9 kurir zove da preuzmem. Pitao sam ga u čudu: Jer Ananas radi i noću?
Uz to ne živim u Beogradu već u sred Srbije, 150 km dalje od BG.

I sledeći put "brzo"/"direkt" je bilo brzo. A kad nije imalo tu oznaku uvek je stizalo dan-dva pre navedenog roka.

Sad, naručeno u utorak, rok za dostavu danas ili sutra a status se "ukočio" od juče ujutru u 8h na: Porudžbina je potvrđena.

Nadam se da neće otkazati, u tom slučaju čekaću do sredine januara kod drugih prodavaca. Na Ananasu u tom slučaju ne bih. Ako je "brzo" ovako kakvo li je sporo postalo sad.


Izašao vaučer: https://ananas.rs/promo/praznicni-kalendar-dan-18
 
Na kraju sam našao isti proizvod na sniženju u drugoj radnji, sa poštarinom izađe manje nego s Ananas vaučerom, tako da - samo nek' su zdravo.
 
Torba za fotoaparat.
 
Da li će biti neji veci popust u petak ili subotu? Veci od 1k rsd? Kupio bih tv.
 
Ma to se nezna, i ja čekam da daju neki povoljniji vaučer za veće sume 50 000+ ali ne verujem da će biti.
 
Kako se zove ona stvarčica što liči na usb, ubaciš je u običan Plazma televizor i onda on može da funkcioniše kao Smart TV (gledaš na njemu emisije sa interneta)? Da li toga ima na ananasu?
 
Nazad
Vrh Dno