Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Konktaktirao sam Aman i bili su prilicno ljubazni. Kazu da su imali jako mnogo paketa i da je moguce da je doslo do greske. Poslace ono sto nedostaje.
Sa druge Ananas je ostao krut i salje neke tipske poruke a da nista nisu uradili.
Pakete usporucuje Aman 187 iz Ustanicke ulice u Beogradu.
 
Meni stigao Cat Utp kabl i mini sd memorija od Sparka, spakovali u dve kutije od matičnih ploča, kao da sam ne znam šta poručio.
Stigle i trenerice iz Đaka. Ko nije zapratio Eastbond trenerice sad na akciji sa nekim Ananas vaučerom kupio dve trenerice i par čarapa za 2100 din.
Stigao i onaj pekač za palačinke.
Jedino parfem non-stop status na dostavi kuriru, ne znam što su uopšte razdvajali kad je i tu prodavac Spark.
 
Običan Spark je samo firma preko koje se posredno i papirološki obavlja trgovina, a ustvari prodaju druge kompanije i to se šalje iz njihovih magacina. To nisu Ananas/Spark skladišta. Zato se dešava da se naruči više proizvoda od Sparka i da bude više paketa, ujedno više poštarina.
Daću primere:
Gembird ima svoju prodavnicu na Ananasu, ali ih prodaje i Spark. U svakom slučaju, roba ide iz magacina Gembird.
Linkom (kablovi, adapteri i druge džidžabidže) ista priča.
Trimer za šišanje koji sam juče dobio npr. stiže iz prodavnice "Malih kućni aparati (.com)".
Ko je kupovao više na Ananasu od običnog Sparka, može da pogleda konačne specifikacije i da vidi izvorne adrese skladišta. Guglanjem će se naći adrese kompanija koje su pravi prodavci, neretko bude neka otpremnica ili brendirano pakovanje prodavca, selotejp traka i sl.
 
Meni stigao Cat Utp kabl i mini sd memorija od Sparka, spakovali u dve kutije od matičnih ploča, kao da sam ne znam šta poručio.
Stigle i trenerice iz Đaka. Ko nije zapratio Eastbond trenerice sad na akciji sa nekim Ananas vaučerom kupio dve trenerice i par čarapa za 2100 din.
Stigao i onaj pekač za palačinke.
Jedino parfem non-stop status na dostavi kuriru, ne znam što su uopšte razdvajali kad je i tu prodavac Spark.
Da li su trenerice normalne/standardne veličine pošto vidim da idu do 3xl?
 
Meni stigao Cat Utp kabl i mini sd memorija od Sparka, spakovali u dve kutije od matičnih ploča, kao da sam ne znam šta poručio.
Stigle i trenerice iz Đaka. Ko nije zapratio Eastbond trenerice sad na akciji sa nekim Ananas vaučerom kupio dve trenerice i par čarapa za 2100 din.
Stigao i onaj pekač za palačinke.
Jedino parfem non-stop status na dostavi kuriru, ne znam što su uopšte razdvajali kad je i tu prodavac Spark.
Koju velicinu si narucio? Jel L dovoljna za nekog ko je 186cm i ~90kg? Ili da idem na sigurno i narucim XL...
 
Koju velicinu si narucio? Jel L dovoljna za nekog ko je 186cm i ~90kg? Ili da idem na sigurno i narucim XL...
Ne znam šta bi ti rekao, ja sam 190cm i trenutno imam 120 do 125 kg (shame) i XXL veličina mi je ok...
Ali meni većina kg koje sam natukao (a 30 ih je u poslednje tri godine od kad ne treniram) je otišlo u stomačinu i abdomen, manje u guzicu i noge.

Ako ćemo tako možda bi ti i L bi ti bio ok.

@Zarkusi deluje da jesu. Dužina je normalna, lepo prate nogu, ranfle su ok.
Ako vam znači po pantalonama ja sad nosim 38 širina /33 ili 36 dužina (zavisi od modela). Ranije sam bio 32 pa 34 pa 36 širina, jbr... Razvalila se drobina.
 
Poručio 2 para M uz vaučer 500/2000. Valjda će biti ok. Hvala za hint.
 
Kakva je ova memorijska kartica, nesto mi mnogo jeftina?
Ako ti je ta jeftina, šta reći za ovu (doduše bez adaptera) ali zato duplo više prostora - 128GB vs 64GB...
Tu sam ja uzeo za telefon.
Sa vaučerom je bila 700 i kusur dinara.
 
Jel vam radi vaučer od 1500 din?
 
Juče u 15h naručio gomilu whiskas hrane za macketinu, od granula do onih soseva, svega što ima po 2-3kom i flesku od 128gb, u 17h obrađena porudžbina, u 17:30 kurir preuzeo pošiljku (city express) 😯 u ponedeljak već dostava. Da nije vikend bilo bi bukvalno danas za sutra. Sve je od Spark
 
Jel samo ja moram da se uvek ulogujem kad ulazim u aplikaciju ili je svima tako?
 
Tako i meni beše - al se sredilo, nisam siguran da li je bio update aplikacije ili samo od sebe. Baš je bilo iritantno
 
Drugari, nisam kupovao ništa veliko na Ananasu pa me zanimaju neke stavri. Za ovu pekaricu


ko je ovlaćeni serviser ?

Sa kuponima, koliko bih mogao da smanjim cenu ?
 
Iznenađenje dana!

Iskoristi vaučer od 1.500 RSD koji važi za ceo asortiman, za minimalnu vrednost korpe od 7.000 RSD.

Promo kod: 1FVbFFF4

Vaučer može da se iskoristi samo danas ili do iskorišćenja vaučera predviđenih za ovu akciju.

Neka iznenađenja traju duže od jednog dana - proveri ponude koje su i dalje aktivne na glavnoj strani!

@vladat1 sa današnjim vaučerom 1500.
 
a da li može preko Ananasa da se kupuje na čekove ?
 
Napravim porudžinu od 8000, dva artikla, ali vaučer nije validan.
Ovo mi je ne znam koji put.
Nemam ja nerava za ovakve igrice
 
Nemoguce da su vec istroseni... ali tako oko 16h budu.
 
Ekipa ima li iko iskustva sa ovim modelom...može li se reći da je super kupovina za ove pare ili je samo navlakuša...
 

Prilozi

  • Screenshot_20231224_124621_Ananas.jpg
    Screenshot_20231224_124621_Ananas.jpg
    79.3 KB · Pregleda: 156
Ekipa ima li iko iskustva sa ovim modelom...može li se reći da je super kupovina za ove pare ili je samo navlakuša...
Uzeo pre nekih mesec dana i nama super. Usisavamo svakako cesce maltene svakodnevno jer je lakse nego sa klasicnim.
Ima to led svetlo koje ti osvetli da te bude sramota koliko ima prljavstine, a ti mislis ds je cisto 🤣
Imamo samo jedan mali tepih tako da je za nas zasad idealan.
I da dodam da je bila i tad identicna cena, nisam nigde nasao jeftinije(plus umanjis za vaucer, ja sam tad za BF mesec iskoristio)
 
Nazad
Vrh Dno