Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Ne moze koliko zelis.
Tj ako unesem proizvod
A
B
C x 2,

ovaj od A i B ce skinuti 70 possto a ovaj od C ce samo jedan skinuti 70 posto,ovaj drugi isti nece....
 
Probaj.... Svakih sat vremena to neko pita.

Vazi za sve iz 70% ponude, na ukupan iznos korpe.
 
Ne moze koliko zelis.
Tj ako unesem proizvod
A
B
C x 2,

ovaj od A i B ce skinuti 70 possto a ovaj od C ce samo jedan skinuti 70 posto,ovaj drugi isti nece....
Tako je, mozes od jednog artikla da dobijes 70%. Desava se negde da prihvati i za svaki artikal 70, pa makar ih imao 5 komada istih. Ali retko.

Sto se tice stvari, meni ne dozvoljava vise od 16 stvari da stavim u korpu :)
 
50% Vaucer -
Vaucer nije primenjiv na proizvod/e u tvojoj kopri - ma bas im dobro radi ovaj sajt...
 
Imam master card vaučer od 1500, kome treba neka mi se javi
 
50% Vaucer -
Vaucer nije primenjiv na proizvod/e u tvojoj kopri - ma bas im dobro radi ovaj sajt...
U poslednjih desetak minuta su drastično redukovali izdvojenu ponudu i za 50% i 70%, verovatno si pre toga dodao artikal, a dok si došao do plaćanja već su ga izbacili. Ja baš razgledam ponudu za oba i skloniše mi sve što sam hteo. 🙁
 
Stavi li su filter na 999 dinara cenu artikla. Sve što je iznad toga ne ide u 70%. Tako mi deluje.
 
Tako je...Kakvi paceri...

Prvo 700+ artikala u ponudi,pa 400,sada 90+...
Sve neka sranja.
 
Dosta ovih artikla sa 70% mi deluje da su prodavali sa gubitkom. Da li je neki bug ili šta, možda nije trebalo da se desi podela ovolikih kupona. :)
 
Nema više vaučera za MC, otišlo
 
Da li u sekciji 70 posto vise ne vidite stvari skuplje od 999 rsd? isto je i sa 50%? sve sklonili
 
Možda nam pripremaju iznenadjenje za sutra i vrate sve i još pojačaju sa IT i Gaming ponudom. Ipak je sutra ovaj "glavni" petak 🤣
 
Da li je nekome potvrđeno ko je poručio jutros kada ne bio bag i bile silne stvari na 70% ja bukvalno sve što sam htela nema, jutros je bilo 107 artikla pa onda 1800 i sad nista na kraju
 
Jutros u tih 107 artikla su bili trotineti i obračunavalo je u korpi a sada neće, bez veze
 
Deluje da je ovo sa 1000din maks cenom neki brzi bugfix. Mozda im je u te ponudeo 50 i 70% ubaceno previse artikala kojih je mozda bilo i greskom tamo. Pa da smanje potencijalne probleme, da ne prodaju u minus i otkazuju ordere, sa ovim 1000din smanjuju moguci gubitak cak i da se ta roba pokupuje zbog njene male cene :)
 
Da odgovorim samom sebi, Ima KC3000 1tb za 8228 rsd uz kod me je izasao 5728 :)
I ja sam uzeo. Samo da nam pošalju.
Bowing Down Waynes World GIF
 
Nazad
Vrh Dno