Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Mislim da su se prvi zeznuli da je neki bag bio jer su mnogima davali vaučere od 70% i 50%, ja imam dva naloga i na jedan dobila 70, na drugi 50% sto je bas ono nerealno, drugarica dobila isto 70% mislim da je tu prvo bio bag pa posle sve ostalo
 
Jel osvojio neko neki od ovih vaucera za pojedinacne proizvode? Ima li ih uopste ili su samo legenda:ROFLMAO:
Ja imam vaucer za 50% koji mi ne treba, ako nekom treba nek se javi
 
Da li je nekom stiglo nesto snizeno od PC Practic?
Meni pre neki dan ram, ali iz nekog razloga nisu upakovali ni u ananas kesi vec samo omotali celofanom (kutija od rama malo ostecena)

Nismo mi te srece da nam daju povoljno it, ja se nadam da cu dobiti makar onaj od 1000 dinara za procesor, usput ako neko ima popust za online kod gigatrona bio bih zahvalan (kuciste i psu planiram da narucim kod jer je deepcool na nekom blagom popustu ko ne zna)

A i da dodam, ja sam neplanirano krenuo u kupovinu konfiguracije a zasto, pa zato sto sam dobio nerealan popust za maticnu u inostrantsvu a sad gledam jos bolje ploce idu cak i nize nego sto sam ja platio moju :/
 
Valjam vaucere za proizvode i saljive prozivke necu vise da vidim.
Info o popustima i proizvodima moze, kako sta funkcionise moze, ponuda viska vaucera moze, ostalo ne moze, niste na buvljaku.
 
Potvrđuju li vam porudžbine danas? Napravih par porudžbina, ali sve imaju status da su kreirane.
 
Saga sa kupovinom veš mašine je nakon 23 dana konačno završena.
01.11 sam na Shoppsteru odradio porudžbinu ali 10.11. sam morao da otkažem je nakon više poziva sa pitanjem šta se dešave, dobio sam odgovor da oni naručeni model nemaju na stanju i da ne mogu ništa da obećaju za isporuku.
Goglanje me odvede do Tehnomanije i gotovo identična situacija. Nemaju na stanju stim što su oni meni otkazali i hvala im na tome. Odmah a to je bilo 20.11. na Ananasu pronađem povoljno Gorenje veš mašinu za pranje i sušenje koja sa prevozom i vaučerom od 500 din izađe na 38.530 din. Danas stigla, dovezao GW, uneli u kuću.
Tako da sa moje strane pohvale za Ananas.
 
Imam MC kupon na 1500din za 4000+kupovinu, našao sam nešto za 3990, ali bih morao i još neku jeftinoću do 4000+. Za te jeftinije stvari obično ide i poštarina koja redukuje isplativost. Da li će naplatiti poštarinu za drugi artikal, ako je vrednost oba 4000+?
Može da se doda u listu želja, ali u korpu jok.
 
Od 10 sati pa do 5 sam pokusavao da kupim par stvari sa 70% kodom i nisam uspeo. Dodao sam par stvari u korpu, nista skupo, sve ukupno oko 6 hiljada i bile su dostupne sve do 5 sati.
Stavim stvari u korpu krenem da platim ali pise nema jedna stvar na stanju, ok uklonim je krenem da platim - izloguje me. Pokusavam da se ulogujem ali iskace greska kao da nije dobar email ili password iako jeste. Uspem da udjem nekako vidim ona stvar koje vise nema sad je ima opet, dodam u korpu - kod ne radi vise ni za sta. Ok cekam cekam, proradi kod reko super sad cu da kupim - izloguje me. Vratim se, nema nesto od stvari na stanju, uklonim, onda da kupim, izloguje, vratim se kod ne radi, proradi nema na stanju, vrati se na stanje, krenem da kupim izloguje itd. Te ima, te nema, te radi kod te ne radi, izloguje itd. Doslo 5 sati i uklonili sve sto sam hteo da kupim.
Znaci od 10 sati do 5 sati sam bio za kompom pokusavao da kupim i na kraju nista nisam kupio.
 
Imam MC kupon na 1500din za 4000+kupovinu, našao sam nešto za 3990, ali bih morao i još neku jeftinoću do 4000+. Za te jeftinije stvari obično ide i poštarina koja redukuje isplativost. Da li će naplatiti poštarinu za drugi artikal, ako je vrednost oba 4000+?
Može da se doda u listu želja, ali u korpu jok.
Ako oba artikla imaju oznaku Direkt, onda oba stižu iz Ananasovog magacina u istoj pošiljci. Ako nije Direkt, onda vidi kod istog prodavca kod koga uzimaš taj artikal od 3990, da li ima nešto sitno. Poštarina se naplaćuje ako su dve odvojene pošiljke, tj. od različitih prodavaca, osim u slučaju kada imaju oznaku Direkt, tada nije bitno. Ananas+ članovi (oni koji su u poslednja 3 meseca pazarili nešto preko 6k dinara), imaju besplatnu poštarinu za porudžbine iznad 499 dinara, dok ostali iznad 2999, ali se gleda po pošiljci, da li su iz istog magacina ili ne.
 
Imam MC kupon na 1500din za 4000+kupovinu, našao sam nešto za 3990, ali bih morao i još neku jeftinoću do 4000+. Za te jeftinije stvari obično ide i poštarina koja redukuje isplativost. Da li će naplatiti poštarinu za drugi artikal, ako je vrednost oba 4000+?
Može da se doda u listu želja, ali u korpu jok.
Dodaj nesto sto je 20ak din i posle ga samo otkazi... Raspodelice proporcijalno tih 1500 na ta dva artikla...
 
Od 10 sati pa do 5 sam pokusavao da kupim par stvari sa 70% kodom i nisam uspeo. Dodao sam par stvari u korpu, nista skupo, sve ukupno oko 6 hiljada i bile su dostupne sve do 5 sati.
Stavim stvari u korpu krenem da platim ali pise nema jedna stvar na stanju, ok uklonim je krenem da platim - izloguje me. Pokusavam da se ulogujem ali iskace greska kao da nije dobar email ili password iako jeste. Uspem da udjem nekako vidim ona stvar koje vise nema sad je ima opet, dodam u korpu - kod ne radi vise ni za sta. Ok cekam cekam, proradi kod reko super sad cu da kupim - izloguje me. Vratim se, nema nesto od stvari na stanju, uklonim, onda da kupim, izloguje, vratim se kod ne radi, proradi nema na stanju, vrati se na stanje, krenem da kupim izloguje itd. Te ima, te nema, te radi kod te ne radi, izloguje itd. Doslo 5 sati i uklonili sve sto sam hteo da kupim.
Znaci od 10 sati do 5 sati sam bio za kompom pokusavao da kupim i na kraju nista nisam kupio.
Isti slučaj uzas samo da poludis
 
Ako nekom treba imam 4 vaucera neka se javi
2 od 50%, 2 od 70% za izdvojenu ponudu vauceri vaze
Meni ne trebaju
 
Ja merkao neke naocare za skijanje, i kod nije prolazio iako su bile u listi za popust, samo javi "Vaucer nije primenjiv na proizvod/e u tvojoj korpi" i ne ide dalje, da bi pola sata kasnije sve nestalo i sad su ostale ove gluposti od 999dinara (n)
 
Dobio sam ovaj vaučer za dečiji trotinet. S obzirom da mi nije potreban pokloniću ga nekome sa foruma ko prvi vidi i kupi. Cena mu je 4990 a vaučer je 3150 tako da je ušteda lepa. Srećna kupovina.

Vaučer
pkik7osv

Link ka trotinetu
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-11-23-23-01-55-488_com.google.android.gm-edit.jpg
    Screenshot_2023-11-23-23-01-55-488_com.google.android.gm-edit.jpg
    120.4 KB · Pregleda: 87
Dobio sam ovaj vaučer za dečiji trotinet. S obzirom da mi nije potreban pokloniću ga nekome sa foruma ko prvi vidi i kupi. Cena mu je 4990 a vaučer je 3150 tako da je ušteda lepa. Srećna kupovina.
Par puta u toku dana sam pokušao da kupim taj trotinet onim vaučerom od 70%, ali nije mi polazilo za rukom, iako je bio sve vreme na strani "izdvojenih proizvoda".

Nažalost, neko je već iskoristio kod koji si podelio.
 
Ja dobio vaučer od 3100 dinara za roštilj od 3199 dinara. Za 99 dinara, ako pošalju. :D
 
Sto nece poslati i ja sam ga dobio, stoji vec 10 dana neraspakovan...:LOL:

Trenutno ne moze da se plati sacuvanom mastercard karticom uz vaucer, izadje obavestenje da se server ne odaziva i ponisti kupovinu...
Neko je vec pisao da mu se to desilo i da je propao vaucer, medjutim sada posle par minuta, reaktiviraju ga automatski i stigne obavestenje na email.

Edit:
Uspelo placanje posle nekih pola sata i 4-5 reaktiviranja vaucera, ali bas dugo vrti ono "Transakcija je u toku"...
 
Poslednja izmena:
Konačno dobio nešto drugo osim 500.. 70% i 50% na izdvojenu, samo sto je slab izbor, oko 350 i 70 proizvoda

A i ne umanjuje za 70%...
Screenshot_2023-11-24-07-32-34-274_rs.ananas.app-edit.jpg
 
Nazad
Vrh Dno