Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Ananas danas 👇
giphy-downsized-large.gif
 

Prilozi

  • sssss.png
    sssss.png
    41.4 KB · Pregleda: 65
ja danas dobio:
Ananas Crni vaučer od 70% na izdvojenu ponudu!

Sad da vidim sta je na toj listi, kako to da vidim
 
Blah, izasao mi je 70% vaucer medjutim nije se prikazao kod niti je stigao email... raspada se sajt, a imam sta sam hteo da kupim sa tog spiska.
 
A kako da vidim sta nude u toj ponudi. Kod ni ja nisam dobio na mail, sajt baguje izgleda
 
da da, sad mi to otvorilo, nije hteo iz pocetka, sajt nije radio dobro. Sad jos da pitak ako zna neko, jel vec vidim cenu koja je za tu ponudu, ili na tu cenu ide 70%
 
Na tu sniženu cenu ide dodatnih 70%.

Ja obavih porudžbinu uz kupon od 70% pre nekih sat vremena, i upravo mi potvrdili porudžbinu, tako da bi trebalo da bude sve ok.
 
na tu cenu ide 70%
 
Potvrdjena mi je narudzbina odece :D Srecno svima, izgleda da smo se obukli :D
Zasto mi pise u statusu porudzbine da je za placanje 18 hiljada kad mi je sa popustom od 70% ispalo 5 i nesto? Tacnije pise ukupno za uplatu.
Pise ti na finalnom racunu koliko trebas da platis. Nadji onaj PDF. To je neki bug, jako me nervira jer ne znam i zaboravim kolko trebam da platim kuriru.
 
I meni je potvrđena, ali i dalje postoji šansa da je otkažu?
Valjda ne bi trebalo. Već sam imao jednu porudžbinu pre desetak dana uz Mastercard vaučer i uredno je stigla. Sad na ove artikle jeste veći popust, ali čim su potvrdili, a to valjda ručno rade nakon što pregledaju porudžbinu, ne bi trebalo da bude problema. Ja sam uglavnom neku odeću i sitnice za kuću poručio.
 
Jedva kreirah porudžbinu koliko sajt zabada. Šteta što ne može više komada istog artikla da se uzme
 
Nisi razumeo, uslov da dobiješ popust od 2500 din je registrovana MC kartica i iznos kupovine od inimum 6000 dinara.
Možeš da dobiješ i 10000 din kod i tu nemaš uslov u pogledu kartice kojom plaćaš (može i poezeće i sl) i vrednosti kupovine.

Šta ćeš da radiš zavisi od toga koji kod si dobio...
Cekaj znaci ne postoje vauceri od 2500 koji se mogu iskoristiti bez registrovane MasterCard (koju nemam), samo taj od 10.000?
 
^tako je, 2500 od 6000 samo uz master.

U uslovima kada dobiješ Master vaučer od 2500 pored ostalog piše-
  • Budeš ulogovan/a na svoj nalog
  • Ti korpa bude u minimalnom iznosu od 6000 RSD
  • Plaćaš sačuvanom Mastercard karticom
  • Vaučer važi za celokupnu ponudu na Ananasu uključujući i proizvode koji su već na popustu.
 
Poslednja izmena:
Naplaćuje li ananas vraćanje paketa? Pošto je sve od odeće i obuće otišlo što sam hteo u svojim standardnim brojevima, pa da vidim ima li smisla naručivati nešto što bi eventualno bilo ok tj. broj veće/manje.

Znam da se pre nije naplaćivalo.
 
Naplaćuje li ananas vraćanje paketa? Pošto je sve od odeće i obuće otišlo što sam hteo u svojim standardnim brojevima, pa da vidim ima li smisla naručivati nešto što bi eventualno bilo ok tj. broj veće/manje.

Znam da se pre nije naplaćivalo.
Ne. besplatno, ali se čeka dosta na kurira i obradu za reklamaciju/povrat tipa 4-5 dana kad su bile normalne porudzbine
 
Bilo bi dobro da bar okvirno imaju neke veličine i dimenzije, ovako je baš random da li će odgovarati ili ne.
 
Trenutno ne mozete da se registrujete na sajt.
izbacuje gresku fallback.default
 
Ovaj 70%, jel vazi samo za 1 proizvod ili moze vise u korpi?
 
Nazad
Vrh Dno