Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

E to, tako sam zapamtio, 1499. Ovo produzenje mi je stiglo mailom juce posle porudzbine koju sam napravio. Mozda su snizili opet.
Istina veca je sansa da nisu promenili mail obavestenje jos uvek. :)
Pogledacu kako je na Ananas nalogu.

Edit:
Da, nisu promenili mail obavestenje :cautious:
1709683407727.png
 
Da li je neko sa foruma naručivao sa ananasa veće artikle kao kombinovani frižider visine od 180 cm? Stigne li to bezbedno u unutrašnjost Srbije, nikako da pročitam da je neko kupio tako veću stvar. Ili da se više ne zamlaćujem i čekam veći vaučer i da si kupim u lokalnu prodavnicu gde bih dao možda oko 2000 din. više za isti vrižider.
 
Ja sam baš poručio kombinovani frižider preko njih i stiglo je sve ok zapakovano, pre možda oko godinu i po dana. Nema nikakvih problema. Dostavlja Gebruder Weiss kurirska služba.
Sećam se da sam uhvatio neki vaučer i da mi je ispalo u tom trenutku oko 5000 jeftinije nego na bilo kom mestu, svuda sam gledao. Što nije malo.
 
Sta je ovo sa vaucerima ne rade vise? Dobila sam jedan od 5000din ali mi racuna samo 1% popusta na odabrani proizvod...
 
Gotovo naručen frižider, dobih vaučer od 1500 pa da iskoristim i dobijem gratis dostavu.
Hvala za informacije.
 
Dobio je neko vaucer veci od 500 din ? Hocu da uzmem belu tehniku (rerna, ploca, sudomasina, aspirator..) ali samo vauceri od 500. Mozda je to neki znak 😅
 
Ako nekog zanima, imaju letnje guma na Ananasu, cene bolje od IPG (ostale nisam ni gledao jer samo tamo kupujem gume). Probaću pa šta mi Bog da. Jel dele i dalje one vaucere na ceo asortiman? Ja izvlacio jutros na 2000 i 3000 ali tu ne vidim gume koje mi odgovaraju… a legao bi mi neki od 500, ako jos uvek dele…
Gledao sam i bazene za dvoriste, cene dobre ali rano je za to, mozda u aprilu…
 
Evo jednog od 500: fvnJ0AP0
 
Više nema vaučera a jutros ih je bilo. Znači ja sam onaj dan ugrabio zadnji voz kada sam dobio vaučer od 1500 i odmah naručio frižider.
 
Evo kome treba, vaucer 5000 od danas:

Izvoli rođendananas vaučer!

Ovo je tvoj rođendananas vaučer za danas! Poseti Ananas svaki dan i igraj za vaučer od 500 do 5.000 RSD. Uz popuste koji idu do 50%, ovo je prilika za najpovoljniju kupovinu na Ananasu!

Tvoj jedinstveni vaučer kod je ⬇️

9htXlpcM
 
Ja probao cipelarnik da kupim tim kodom i neće, ma to je kod za neku odabranu kupovinu.
 
Hvala za kod, uzeo sam TV za roditelje, Hisense 65" 65A6K 61.990 sa kodom 56.990 i dostava 1.490din.

Gledaju u 42" sa nekih 4.5 - 5m udaljenosti, nerviram se svaki put kad odem na kafu :)
 
Septembra 2022. sam naručio Samsung 55” tv za 49.999 i isporuka je bila besplatna.

Svaka im čast što su i besplatnu dostavu počeli da naplaćuju fiksno 1490 din za kabaste stvari.
Još su uspeli da ukinu korišćenje paketomata i paket zona (paket zone povremeno rade).

Koja je onda poenta postojanja A+ profila kad moram za ispod 1500 din da platim 349 din dostavu, a za belu tehniku i slične stvari 1490 din?

Postali su isti kao i ostali online sajtovi.
 
Septembra 2022. sam naručio Samsung 55” tv za 49.999 i isporuka je bila besplatna.

Svaka im čast što su i besplatnu dostavu počeli da naplaćuju fiksno 1490 din za kabaste stvari.
Još su uspeli da ukinu korišćenje paketomata i paket zona (paket zone povremeno rade).

Koja je onda poenta postojanja A+ profila kad moram za ispod 1500 din da platim 349 din dostavu, a za belu tehniku i slične stvari 1490 din?

Postali su isti kao i ostali online sajtovi.
Plus se dešava za a direkt stvari da se čeka dostava i nekoliko dana umesto dan za dan kao što tvrde..
 
Probajte ovaj vaučer..
500 na 2000..
To su oni koje mailom pošalju..
Pre dve nedelje sam ga dobila juče iskoristila.. Mislim da oni nisu personalizovani..
Da li ih vi dobijate..? Ja random na 2 mail adrese.. 🤷 Da kucnem u drvo.. 😂

88623797
 
Da li na Ananasu vazi 5 god garancije na Gorenje belu tehniku ? Ne mogu nigde da nadjem da pise.
 
Stiže danas frižider, dostavu je uradio Gebruder Weiss, jedan kurir sa manjim kamionom ima rampa i lako ga je skinuo i ubacismo u kuću
Da li na Ananasu vazi 5 god garancije na Gorenje belu tehniku ? Ne mogu nigde da nadjem da pise.
Ovaj frižider koji sam kupio je gorenje, za garanciju od 5 godine treba da se kupljeni uredjaj registruje na njihovom sajtu. Tako je bilo dosad kada sam kupovao u lokalne prodavnice, valjda je isto i za uredjaje sa ananasa.
 
Ovaj frižider koji sam kupio je gorenje, za garanciju od 5 godine treba da se kupljeni uredjaj registruje na njihovom sajtu. Tako je bilo dosad kada sam kupovao u lokalne prodavnice, valjda je isto i za uredjaje sa ananasa.
Ja sam uzeo frizider pre ~7 dana i rekli su mi u radnji da nije potrebna registracija.
Ako sam dobro razumeo ovo na sajtu, registracija je potrebna u slucaju 10 godina garancije.
 

Prilozi

  • IMG_7890.png
    IMG_7890.png
    203.4 KB · Pregleda: 43
Ja sam skoro uzimao Gorenje frižider, doduše ne preko Ananasa i registrovao sam ga na sajtu za pet godina garancije. Možda nije moralo, ali ne košta mnogo vremena.
 
Da li se za obnovu članstva u Ananas + klubu računaju kupovine koje nisu plaćene unapred, karticom sačuvanom na platformi?
 
Racunaju, cak i ako ti je potrebno clanstvo, kupis nesto, obnovi ti se clanstvo i samo otkazes porudzbinu posle par minuta,a clanstvo ostaje.
 
E to, tako sam zapamtio, 1499. Ovo produzenje mi je stiglo mailom juce posle porudzbine koju sam napravio. Mozda su snizili opet.
Istina veca je sansa da nisu promenili mail obavestenje jos uvek. :)
Pogledacu kako je na Ananas nalogu.

Edit:
Da, nisu promenili mail obavestenje :cautious:
Pogledajte prilog 432088

Bez razloga danas stigao novi email, obavestenje u vezi a+ kluba i minimumom od 1499 dinara.

1710427419075.png


Prethodni email od pre koji dan gde rekose da je minimum 499 dinara :)
1710427468448.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno