Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

I kod mene je ikonica za listu želja prisutna. Andorid 11.
Nego, naručio sam u petak dve stvari kod različitih dobavljača, ukupno preko 4000, i iskoristio sam onaj kupon a1000.
Danas mi je stiglo obaveštenje da je porudžebina za jednu od te dve stvari otkazana.
Da li će popust da mi važi za onu drugu? (ako i nju ne otkažu :) )
... I možete da im pišete (podrska) a oni će generisati kod u visini popusta koji je pripadao toj otkazanoj porudžbini i poslati mailom..
 
Narucio sam paket i platio karticom, dostava je 1490 din. Medjutim sam ih kontaktirao da zelim da odustanem od kupovine, rekli su mi da odbijem paket kada me pozove kurir. Da li ce mi refundirati i trosak dostave?
 
... I možete da im pišete (podrska) a oni će generisati kod u visini popusta koji je pripadao toj otkazanoj porudžbini i poslati mailom..
Meni nisu poslali, dopisivanje emailom bilo.
 
Meni nisu poslali, dopisivanje emailom bilo.
Ja bih njima ponovo pisala..pa i neki poziv uz to.. Mnogo im je spora podrška.. Uvek je dobro uključiti i one koji rade reklamacije.. Zaista sam imala dobro iskustvo na tu temu.. Treća služba im to odobrava i generiše kodove.. Poslednji put.. Pre par dana.. Napisali su mi da su obavestili nadležne da generišu kod u iznosu XY i da će mi proslediti kod čim od mene dobiju povratnu info..
 
Juče sam se oprobao u igrici. Naravno, nisam ništa dobio. Kome se posreći možda nešto i dobije.
 
Imam kratka pitanja (za svaki slučaj)

Da li je povrat i dalje besplatan kada su u pitanju '3rd party' prodavci (tipa Aman supermarket i sl.)

Da li se i dalje dobija pojedinačna nalepnica za svaki artikal koji se vraća?
 
Imao sam do sada vise narudzbina, i nijednom mi se nije desilo da ne preuzmem paket.
Prvi put se sada desilo da Ananas uopste ne pokusa da mi isporuci paket.
City express sluzba, Bg je u pitanju, nisam menjao ni adresu ni telefon.
U cetvtak se pojavio status da je kurir preuzeo paket, i ocekivao sam da u petak donese.
U petak ujutru sam pogledao u nalog i stoji status "Pokušana dostava, nema nikog na adresi".
Bio sam na adresi sve vreme, na telefon mi nije dosao poziv od kurira, ni poruka.
Prijavio sam odmah Ananas podrsci, samo su poslali neku genericku poruku pred kraj radnog vremena.
Posto sam narucio namirnice koje su mi trebale, narucio sam ih istog dana sa Idea i stiglo mi je sutradan.
Interesantno je da me posle uopste nisu kontaktirali iz Ananasa niti pokusali da uruce paket.
Mislim da kurir nije hteo da isporuci, iz bilo kog razloga i stavio je taj lazni status.
Inace sa City expres sam do sada imao sitne neprijatnosti,
ne zele da dodju do zgrade, prave se da nemaju kusur i slicno,
dok sa MM sam imao dobra iskustva.
Ne verujem da je neka greska,
jer u tom slucaju a i posto sam im odmah prijavio, ocekivano bi bilo da isprave gresku.
U svakom slucaju necu vise da narucujem ako City express isporucuje, jer necu da gubim vreme na gluposti.
 
Мени је јуче стигло од City, у понедељак преузето у уторак пре подне стигло, а писало је достава од 25.03., па су после исправили.
Курир позвао телефоном пре доставе.
 
Sve dok se ne može birati termin dostave, kao kod trgovinskih lanaca Idea, Maxi, Univerexport, (a to se nikada neće desiti), postojeći načini dostave ostaju čista kaubojština.
 
To nikada nece uvesti, jer nije realno, ne moze se porediti kolicina dostavnih adresa koje ima neka brza posta i neki trgovacki lanac. Jedan kurir da rasporedi cca 100-150 adresa dnevno i da svima odgovara satnica, nema nista od toga.
 
Artikli od istog prodavca budu podeljeni u dva paketa ako neki od njih imaju oznaku abrzo, a drugi nemaju. Može li se ovo izbeći nekako?
 
Ne možeš znati unapred da li će City Express da donese ili M&M.
 
M&M je imao to na početku, lokacija BG.
 
Artikli od istog prodavca budu podeljeni u dva paketa ako neki od njih imaju oznaku abrzo, a drugi nemaju. Može li se ovo izbeći nekako?
Meni je jedna narudžbenica na ANANAS-u, od njihovog prodavca Spark, podeljena na 4 paketa. Samo 1 od ta 4 paketa imao oznaku Abrzo, a sve ih dostavio City Express. Čak i proizvode iz iste grupe, npr. dodatke za kuhinju, ANANAS-Spark deli na više paketa. Ne znam kako im se to više isplati nego da objedine i pošalju odjednom. 🤷‍♀️
 
Sta raditi u sledecoj situaciji ?
Proizvod narucen 13.03., kurir preuzeo paket 15.03. i od onda stoji status “Porudzbina je preuzeta od strane kurira”.
Kurirska sluzba je City Express.
 
Ja sam poručio kućište za komp 13.03. i nije još ni potvrđena porudžbina...
 
@X-calibar , @Roy Fokker Poslati mail ili zvati ANANAS podršku. Nedavno mi je jedan prozvod iz korpe stajao 7 dana sa nepromenjenim statusom. Obraćanje podršci je poguralo stvar. Zapravo, bila su 2 obraćanja, jer prvo nije imalo efekta.
 
@X-calibar , @Roy Fokker Poslati mail ili zvati ANANAS podršku. Nedavno mi je jedan prozvod iz korpe stajao 7 dana sa nepromenjenim statusom. Obraćanje podršci je poguralo stvar. Zapravo, bila su 2 obraćanja, jer prvo nije imalo efekta.
Pisao sam im na facebook-u (tamo mi najbrze odgovore) i kazu “Bićete obavešteni u toku dana o isporuci Vaše porudžbine.”
Najvise me buni sto sam isti dan narucio dve odvojene posiljke, kurir je preuzeo obe posiljke. Jedna posiljka je isporucena 18.03., a kod druge i dalje stoji “Porudzbina je preuzeta od strane kurira”.
 
Verovatno nije isti kurir preuzeo, meni u poslednje vreme sve ANANAS pošiljke šalju preko City Express. A tamo ima raznih kurira, jedan čak i zove da najavi dolazak, što je retkost kod svih kurirskih službi.
 
Evo i moje kućište preuzeto danas, nisam ništa intervenisao sem ako čitaju ovu temu. :D
 
Sto se tice tih isporuka koje nikako da budu obavljene.. Ja sačuvam telefone kurira.. Zovem njih direktno.. Par puta sam tako rešila problem. Mislim bas na City express..

Opet su mi poslali onaj kod
88623797
500 na 2000 din..
Da znate da još uvek funkcioniše..
Napisala sam im sada da čekam novi.. 😂
 
Kod mene vec ne radi ali iskoristio sam ga prosli vikend pa postoji mogucnost da je u tome problem. Vec par puta nisam mogao da iskoristim vaucer koji sam ranije koristio iako su mi poslali novi mail sa tim istim vaucerom.
 
Kod mene upravo prošao
 
Nazad
Vrh Dno