Šta je novo?

Alcatel OT 995 (ICS za 200e)

Može li neko da mi da poređenje između ovog modela i Galaxy S Plus? Kupujem ženi novi telefon, pa se dvoumim. Unapred hvala.
 
Kupi ženi telefon sa blicem(za slike u mraku) i pozadinskim osvetljenjem(za kamkoder-video snimanje),a za dosta manje novca.Mislim tu je i stvar estetike(za ženski rod veoma važne stavke).Sem u ceni,ovaj budući ISC model ni u čemu ne zaostaje. ;)
 
molim Vas pomoc ako je moguca!?
prilikom poziva nikako ne signalizira da pozivaoc ima drugi poziv!

hvala unapred
 
to ni jedan telefon ne signalizira. ili ja ne kapiram šta si hteo da kažeš. ajde lepo sedi, smiri se, smisli i lepo objasni u nekoliko rečenica postupno...
 
Hahahaha, ma covek kaze da kada zove nekoga zauzetog ne dobija tu-tu-tu-tu :D Da, signalizira da ta osoba ima drugi poziv :D

Na koji nacin ne signalizira, samo ti prekine vezu cim primeti zauzece? Po mom iskustvu, vecina telefona tutukne 3 puta i prekida, osim kada kazesh biraj ponovo, kada prekida automatski (ili se zaglupi pokushavajuci da zove opet).
 
Hahahaha, ma covek kaze da kada zove nekoga zauzetog ne dobija tu-tu-tu-tu :D Da, signalizira da ta osoba ima drugi poziv :D

Na koji nacin ne signalizira, samo ti prekine vezu cim primeti zauzece? Po mom iskustvu, vecina telefona tutukne 3 puta i prekida, osim kada kazesh biraj ponovo, kada prekida automatski (ili se zaglupi pokushavajuci da zove opet).

niste me razumeli, kontakt koga ja pozivam ima ukljucen poziv na cekanju, on razgovara sa nekim, ja ga pozivam ali meni samo zvoni normalno i nikako mi ne signalizira da trenutno razgovara sa nekim.

ja se izvinjavam ako sam bio nejasan, meni je ovo prvi android mob.,pre toga sam imao nokiu koja mi je signalizirala i zvucno i na ekranu da onog koga sam pozvao ima drugi poziv!

hvala na razumevanju
 
To je možda bilo na nokii, ali ovde, koliko ja znam, nema brate. Znači kad zoveš nekog, zvoni normalno, bez obzira da li si drugi poziv ili prvi.
 
Konačno(provereno) stigao zvanični update na Ice Cream Sandwich 4.0.4
Valjda će ići preko "ONE TOUCH Upgrade Q2.5.1",ali ipak jedna lepa vest! :D
 
Ja ih prekjuce pitao i evo odgovora:

Dear Aleksandar,
We have already set up plan to upgrade 995 to Android 4.0. But when will it be released and whether every 995 or just a part of 995 will be upgraded are not sure yet. Please keep an eye on our website upgrade:www.alcatelonetouch.com

Should you have another request, do not hesitate to contact us.
Thank you for choosing Alcatel!

www.alcatelonetouch.com
 
Telefon ima dobre karakteristike ali mu je zivotni vek kratak, zbog toga ga je mts povukao iz prodaje. Pa ko zeli dobar telefon koji ce koristiti nekih godinu ili dve, ovaj je savrsen :)
 
A ti znaš da ima kratak životni vek jer: __________________________________ (popuni prazninu)
 
To ti je generički odgovor,koji oni nisu menjali mesecima.Valjda vidiš iz mog linka da zvanični uvoznik za Srbiju već ima operativni OT-995 sa ISC na njemu koji im je poslao upravo taj isti čika Alcatel. :d
 
Poslednja izmena:
Ako si mislio na ovo:
Takođe, životni vek ovog uređaja će biti veoma kratak – do kraja ove godine kada se cene dodatno smanje ovaj model će postati neinteresantan.

I ovo što si ti napisao:
Telefon ima dobre karakteristike ali mu je zivotni vek kratak, zbog toga ga je mts povukao iz prodaje.
To nema veze jedno sa drugim ....

a vidim da i mmsandi misli kao ja.
 
Ma ja mislim da je ovo neka duboka filozofija koja je u koaliziji sa shvatanjima mobilnog telefona kao produžene ruke modernog čoveka i današnje civilizacije kao takve u svom svom apsurdu.:wc::lupko:
 
Gluplji review nikad nisam pročitao
 
Shomi, nije napisao radni, već životni vek ..... bilokakobilo, post navodi ljude da pomisle da će telefon da crkne posle godinu dana, a u opisu nema uopšte taj kontekst ....
 
ni jedan od ovih telefona srednje klase nema veliki životni vek. ne možete očekivati od telefona za 100 evra da vam ima podršku 3 godine. pogledajte samo samsung i htc. galaxy s nikad neće dobiti ics. sramota.
 
Aman, koji je vama? Životni vek NIJE ISTO što i podrška .... Mene boli pajče nek ovaj recimo alcatel 990 što sam uzeo u alkatelu ostane na 2.3.4, baš me briga, obziorm da je plaćen par crvenih, ako će da RADI TO ŠTO RADI 2-3 godine, makar ga posle dao i klincu.

A ne da će da crkne posle 6 meseci , i da su bačene pare.
 
naravno da će da radi, što bi crko? ništa bolji šljamsung ili htc nisu, to sve iz iste fabrike izlazi. stvar je samo u podršci i to ograničava životni vek aparata. barem tako ja shvatam situaciju.
 
Pa o tome pričam .... koristim Nokiu 1100i za dopunski prepaid koji mi služi samo za oglase i posao, i ona radi, u životu je ....

Čovek kada ode u penziju, nije umro, nije mu prošao životni vek .....

To može neko i shvatiće pogrešno.

Kao kod auta kad kažeš: Taj motor ima kratki životni vek, predje 150 000 i mora generalna .... Znači crko, neupotrebljiv je ....
 
Nazad
Vrh Dno