Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Da nema mozda neko crne stare pata (40 pin) ili flopy kablove da mu ne trebaju?
 
Ima li neko punjac za samsung telefone (micro konektor) ?
 
Pozdrav svima ima li neko adapter ili kablic koji omogucava koriscenje jednog stampaca od strane dva odvojena racunara problem je taj da ima jedan desktop i jedan laptop racunar a samo jedan stampac pa me zanima kako da povezem da radi stampac sa naizmenicno na oba kompjutera da ne moram stalno da vadim kablu od jednog racunara i da ubacujem od drugog da li to pomocu nekog adaptera ili dual kable da se ne izlupavam ako moze neki savet ili ako neko ima takav adapter ili kabl ili ako zna gde moze da se kupi bih bih zahvalan...
da li nesto slicno samo da se slazu konektori moze da se nabavi i da li bi mi koristilo???
11_pin_to_5_pin_3_5mm_mini_usb_Y_cable_Converter_Adapter_for_HTC_O2_Xda_Dopod_Qtek_T_Mobile_i_ma.jpg
 
Kakav crni adapter, umrezi racunare i "podeli" stampac za 2 minuta. Sto se te elektronike tice, padaju mi na pamet Kelco i Mikro Princ, pogledaj po njihovim sajtovima.
 
Kakav crni adapter, umrezi racunare i "podeli" stampac za 2 minuta. Sto se te elektronike tice, padaju mi na pamet Kelco i Mikro Princ, pogledaj po njihovim sajtovima.
Za sve postoji prvi put :)
skroz sam zaboravio da to moze da se umrezi i podeli dakle lik ima adsl da li je ta mreza dovoljna posto su oba racunara povezana na ruter? Ako moze informacija postupka tog znacilo bi mi. Moze i PM...
 
Dovoljna je bilo kakva konekcija, spojis ta 2 racunara u network i odradis "share" stampaca sa racunara na koji je fizicki prikljucen. Onda instaliras drajvere za printer na drugi racunar, a ako je sa njega vec stampano, nece biti potrebe - jedino preostaje da u mrezi nadje novi stampac.
 
Trebaju mi crni nylon konektori. Radim mod cooler master trooper kucista i bilo bi mi malo ruzno da povezujem belim :D
Ako imate stare ventilatore sa crnim konektorima ili ste spremni da te crne zamenite belim bio bih zahvalan.
trebaju mi i muski i zenski.
 
trazim SATA to MOLEX adaptere ako neko ima viska,nije problem platicu,treba mi za napajanja,posto ne koristim toliko sata a fale mi molex;)
 
Drugari da nema slucajno neko jedan mali pasivni hladnjak za graficku GF2 MX200? Stoji mi jedna grafa kuci ispravna, pa reko da je uposlim, al hladnjak odavno skinut, iz boga pitaj kojih razloga :)

Verujem da bi bilo koji pasivni hladnjak iz tog doba grafickih kartica, pasovao.
 
Je l ima neko crknutu bateriju za laptop?
 
Jel ima neko PES 6 ili 2009 za soni dvojku, a da je original ?
U principu bilo bilo koji PES od sestice pa na gore :)
Ako treba i neka simbolicna naknada, dogovoricemo se vec :p
 
Потребан ми је кабел-адаптер *DMS 59 to VGA*, да истестирам једну картицу. Ево и сликеKabl-HP-DMS-59-na-VGA-GS567AA-1.jpg
Може договор и надокнада некаква...
 
Ima li neko iz NS-a crossfire mostić za udaju? Unapred hvala.
 
treba mi hlanjak za naponsku za X1950GT agp ako neko ima neispravnu ili samo taj hladnjak
 
Ako neko ima ATI DVI-HDMI adapter, treba u spavaćoj sobi da povežem 3850 i TV a da zvuk ide preko grafičke tj. hdmi kabla. Znači adapter koji se dobija u paketu sa ATI karticom, ovi kupovni ne rade.
 
Ako neko ima ATI DVI-HDMI adapter, treba u spavaćoj sobi da povežem 3850 i TV a da zvuk ide preko grafičke tj. hdmi kabla. Znači adapter koji se dobija u paketu sa ATI karticom, ovi kupovni ne rade.

To nece moci jer ti treba izlaz na grafickoj hdmi, jer dvi ne reprodukuje zvuk. Pozz
 
Ah, znao sam da će neko da se javi sa "DVI ne prenosi zvuk" informacijom, da ne zbunjuješ ljude, ako se koristi adapter ili DVI-HDMI kabl, zvuk se prenosi. Kod NV od generacije G92 a kod ATIja od generacije HD2xxx. Samo za ATI karte treba baš njihov adapter koji u sebi ima eeprom koji je zadužen da kaže drajveru da "pusti zvuk". Do sada sam koristio 8800GT (ali sam je prodao) koji ima SPDIF ulaz pa je zvuk išao sa matične na grafičku, pa preko najobičnijeg DVI-HDMI adaptera na TV. Radi baš lepo, veruj mi.
 
Poslednja izmena:
potrebna prednja plastika (umesto rupe od optike ;) ) za cooler master elite 332 kuciste...
 
potrebna prednja plastika (umesto rupe od optike ;) ) za cooler master elite 332 kuciste...

Gde se nalaziš? Imam viška jedan rupičasti metalni poklopac od optike crne boje, baš sa nekog CM Elite, nije čini mi se 332, ali verujem da će poslužiti, samo da ga pronadjem.
 
Poslednja izmena:
Ako neko ima ATI DVI-HDMI adapter, treba u spavaćoj sobi da povežem 3850 i TV a da zvuk ide preko grafičke tj. hdmi kabla. Znači adapter koji se dobija u paketu sa ATI karticom, ovi kupovni ne rade.

Na kraju sam ga kupio pošto očigledno svi ljubomorno čuvaju nešto što im u životu neće trebati. Uzgred da potvrdim radi besprekorno zvuk preko DVI sa original ATI adapterom.
 
Da li neko mozda ima ispravan daljinski za XWave DVD player koji izgleda ovako:

WaAXr.jpg


Stari daljinski je crkao tehnicki nepotkovanoj osobi koja je jedva naucila da radi sa njim, pa zato trazim takav isti da je ne bih ponovo morao uciti na nekom univerzalnom :)
 
Ja bi da ostavim ovde, ako neko ima bilo kakve pokvarene Android telefone, da mu skupljaju prasinu neka mi se javi, postojala bi opcija kompenzacije, ako vec skuplja prasinu i ne radi. imam svasta da ponudim zauzvrat.
 
U pravu ste, izvinjavam se, zanemariti post. To nije stvar koja se tek tako daje na izvolte, iako moja namera nije bila da ih popravljam/preprodajem vec da mogu da lagano eksperimentisem sa zalemljivanjem stvari i eksperimentima koje bas i ne bi smeo na potencijalno popravljivom telefonu. zapravo mi trebaju Android telefon ploce da bih naucio BGA matrix solder, koji je prakticno nemoguce izvesti bez heat-gun-a, ali bih da probam. eto nek bude ispravka - ako neko ima Android telefon plocu, nek mi javi :)
 
Nazad
Vrh Dno