Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Lik je zamolio za 5-6 godina staru AM2 plocu sa integrusom. Ako to kosta vise od 10 evra, onda da ga je*em... :p
 
Ovde idu i gForce 4 MX440 kartice za 500-600 din. Zasto mislis da bi neko ovu plocu sa integrisanom grafikom cenio manje ?
 
Zato sto mozes novu novcatu AM3+ plocu sa integrusom da kupis za oko 35 evra, a u bench oglasima idu neuporedivo bolje ploce od onoga sto on trazi za 15-20 evra. Traziti preko 10 evra za matoru low class AM2 plocu sa nekom praistorijskom intergrusom nema ni smisla ni logike.

BTW, ti sto nude MX440 za 600 dinara opusteno nisu normalni. Bez uvrede... :)
 
Al nema ni logike poklanjati je ...
 
Iz razloga sto je matora i kosta 15-20e. Nema tu nista sa smislom tako je.
 
A šta fali jednoj 5-6 godina staroj recimo 690g ploči. Meni jedna već godinama stoji na vrh ormara i pre nekoliko nedelja je spustim kad sam uzeo novi tv da vidim kako da je iskoristim za htpc. Perfektno pušta fulhd filmove sa atlonx2 procom. Za net da ne pričam. Što bi to neko poklanjao.
 
A šta fali jednoj 5-6 godina staroj recimo 690g ploči. Meni jedna već godinama stoji na vrh ormara i pre nekoliko nedelja je spustim kad sam uzeo novi tv da vidim kako da je iskoristim za htpc. Perfektno pušta fulhd filmove sa atlonx2 procom. Za net da ne pričam. Što bi to neko poklanjao.

realno zboris :D

Imam ja 2 plocice sdrama-a od po 64mb 100mhz.......ako nekome treba......radile su kada su izvadjene pre 2god...
 
Jel ima mozda 8 pin extension kabl za napajanje (onaj koji napaja procesor) nesto nalik ovome treba mi k'o za lek?:Klanjanje
 
Oni koji nežele da poklanjaju ili se plaše da će biti na nekom velikom gubitku treba da zaobiđu ovaj odeljak foruma a ne da troluju na veliko
 
Imam ja visak ako nekom treba za neki moding ili sta vec 3 komada po 30cm LED trake ultra bele boje. Svetle ko sasave. Inace rade na 12volti.
 
Imas pm :)
 
Da nema neko neki front panel sa prikljuckom za mikrofon, u sustini samo taj prikljucak za mikrofon, ili eventualno neka jeftina zvucna karta sa izlazom za mic a da ipak nije neupotrebiva. Platio bih cak oko 500 din, mozda i malo vise, samo da se ovo nadje.
 
Jel im neko hdmi kabl dužine 3-4m?
Plaćam do 500din, znam da nije jeftin.
 
Poz ima li neko 1 visaka SATA 600 kabli u crnoj boji bio bix jako zahvalan.
 
Ako neko ima box kuler za 775, ili samo oni plasticni delovi sto idu u rupe na ploci, na mom su pukle te plasticne nozice dole pa je postao neupotrebljiv. Takodje ako nekome treba imam nekoliko sd-ram od 128mb, audio kablici od cd-roma, nekoliko LAN kablova razlicite duzine, 8cm metalna resetka od ventilatora, neko je trazio pasivnu grafiku neispravnu, imam jednu Ati9200. Imam i kablic od laptop LCD ekrana, 30pinski, ostao mi od zamenjenog displeja jer je bio na novom sto sam uzeo a moj je bio u redu, ne znam da li to uopste crkava. Imma i nekih audio kablica, cincevi, svideo i slicno.
 
Mislim da imam box kuler, aj pusti mi pm veceras, da me podsetis da proverim :)
 
Ima li neko ovaj splitter ili zna li mozda gde da potrazim ? Sam bi napravio, ali nemam ni viska ovih prikljucaka/dzekova ..

3-pin-fan-power-y-cable-splitter-new-8bafb.jpg
 
Trebalo bi mi neispravno kvalitetnije napajanje.Konkretno,kablovi od istog.Znači ventilator zadržite.Hoću da preuredim serversko napajanje...
Još bi mi trebala neispravna elektronika od bilo kog sata hard diska.
 
Jel ima neko da mu je ostalo 2 srafceta viska za kacenje accelera s1? uz njega stize 6 komada, ja sam 4 morao da iskoristim, sad mi fale 2 da bih mogao ponovo da ga koristim, samo jos ovih dana da pogledam po gvozdjaram da li imaju tako male srafove...
 
Ja sam to negde imao par komada, samo se to zaturilo. :D Imam jedne koriscene par meseci, ali ih mogu oprati u masini na centrifugi. :p Salim se, imao sam negde nove samo ne znam gde su mi. :(
Inace koliko se secam pre ih je bilo na buvljaku da se kupe kao i u podzemnom prolazu gde je bio nekad Sony World. :)
 
Poslednja izmena:
Ima li neko ovaj splitter ili zna li mozda gde da potrazim ? Sam bi napravio, ali nemam ni viska ovih prikljucaka/dzekova ..

3-pin-fan-power-y-cable-splitter-new-8bafb.jpg

nylon konektori. ima ih u mikro princu (muski su kao na ploci, a ne ovi "sa oklopom"). znam da je pola meseca staro pitanje, ali sad vidim, a ventilatori su aktuelna tema.
 
Ako neko ima viska stipaljku za kabl od slusalica (kao ona sto se dobija uglavnom uz handsfree za mobilne), ili zna gde ima da se kupi to u BG, neka se javi ovde ili na PP :)

Imao sam jednu koju koristim jos od vremena k700i, ali sam je zaturio ili izgubio, ne znam, a treba mi...
 
Malo je cudno ali potrebna mi je elektronska knjiga,format i nije bitan,na srpskom.Voleo bih neku dobru knjigu,ko je raspolozen moze da mi posalje na [email protected]
Ne znam gde se to kupuje,ali mi treba nesto dobro za godisnji.Spreman sam i da platim za neku sf ili mitsku knjigu. Hvala unapred.
p.s. mogu i stripovi,Zagor,Marti Misterija,Alan Ford,Mister No....
 
Poslednja izmena:
Hoćeš Silmarilion u pdf?
 
Malo je cudno ali potrebna mi je elektronska knjiga,format i nije bitan,na srpskom.Voleo bih neku dobru knjigu,ko je raspolozen moze da mi posalje na [email protected]
Ne znam gde se to kupuje,ali mi treba nesto dobro za godisnji.Spreman sam i da platim za neku sf ili mitsku knjigu. Hvala unapred.
p.s. mogu i stripovi,Zagor,Marti Misterija,Alan Ford,Mister No....

Imam negde ceo komplet Marti Misterije, preko giga cini mi se, mislim da ima bar 200 epizoda . Nadji nacin kako da uzmes, i spremicu ti...
 
Nazad
Vrh Dno