Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Malo je cudno ali potrebna mi je elektronska knjiga,format i nije bitan,na srpskom.Voleo bih neku dobru knjigu,ko je raspolozen moze da mi posalje na [email protected]
Ne znam gde se to kupuje,ali mi treba nesto dobro za godisnji.Spreman sam i da platim za neku sf ili mitsku knjigu. Hvala unapred.
p.s. mogu i stripovi,Zagor,Marti Misterija,Alan Ford,Mister No....

Uzmi pa citaj mangu. Naruto ce te drzati :D
 
Ako nekom treba imam nekoriscen kuler za 775 soket Cooler Master
1273870018874.jpg
 
Meni bi dobro dosao, pitao sam sve ortake i niko nema. Radile bi mi posao i samo zabice.
Poslacu ti privatnu poruku.
 
Ako ima neko matori laptop koji radi (moze i od 150mhz :) ), ucinio bi mi veliku uslugu. Moze i neki malo noviji u kom slucaju bih doplatio koliko ga ceni. Hvala.
 
Poklanjam kartu za delta city cineplexx. Imam vaucer koji je ostao neiskoriscen i koji danas istice. Uz kartu se dobijaju i kokice i coca cola.
Vaucer vazi samo za 2d projekcije.
Vaucer saljem prvoj osobi koja se javi. Bilo bi lepo da se javite samo ako stvarno planirate da odete.
 
Trebalo bi mi parce pleksiglasa 40x40cm, ako je nekom ostalo. Nebitna boja i debljina, samo da nije izgrebano. Planiram da zamenim pleksi na kucistu posto je moje polomljeno, da bih mogao da ga prodam, tako da planiram da platim koliko je potrebno. Ako znate mesto u Beogradu gde bih mogao da kupim ovako malo parce, moze i to :).
 
Ima li neko punjac za Samsung telefon sa micro usb konektorom ?
 
Trebalo bi mi parce pleksiglasa 40x40cm, ako je nekom ostalo. Nebitna boja i debljina, samo da nije izgrebano. Planiram da zamenim pleksi na kucistu posto je moje polomljeno, da bih mogao da ga prodam, tako da planiram da platim koliko je potrebno. Ako znate mesto u Beogradu gde bih mogao da kupim ovako malo parce, moze i to :).

30x31? ako ti je to malo mozes u oracal da kupis pleksi. na kraju bulevara, malo posle spajanja sa ustanickom. E sad, oni ce ti prodati najmanji komad koji im je ostao koji spada u dimenzije koje ti trebaju. To moze biti tacno ploca od 40x40, a moze biti i 100x100. bar je tako bilo ranije, a mozda sada seku i male komade po zelji.
http://www.oracalpolikarbonati.com/

Ima li neko punjac za Samsung telefon sa micro usb konektorom ?

LINK
Odgovara?
 
Malo mi je to, mada hvala ti na ponudi :). Zvacu ove sutra da vidim da li moze nesto da se iskombinuje.
 
Punjac sam trazio ako neko ima ne usb kabl @subtractor ali u svakom slucaju hvala
 
znam, ali usb punjac vrlo verovatno imas ili mozes jeftino da nabavis. do duse, to bi verovatno kostalo koliko i novi punjac za telefon u nekom servisu, sto ocigledno nije resenje cim pitas ovde.
 
Ako neko ima crknutu Sapphire 6950 twin cooler trebao bi mi hladnjak, tacnije ventilator na hladnjaku i to onaj sa duzim kablicem posto je moj otisao u vecna lovista. Moze i neka doplata, zamena, sve opcije su u igri
 
Pozdrav svima trebao bi mi USB kabl duzine 5 metra ali da na oba kraja kable ima muski klasican interfejs placam i kabl i postarinu ili ako neko zna gde ga mogu on-line naruciti neka prodavnica itd samo neka mi kaze vrlo mi je bitno da nadjem takav kabl evo i slike toga sto trazim unapred hvala...
1254670-a.jpg
 
Imam ja da ti dam, ako ti treba, mada možeš i da je pazariš u BG-u na više mesta. Viđao sam na bajloniju u onom "buvljak" sekšnu, a takođe ga prodaju i kanibal, kao i druge elektro radnje, ali moraš da poručuješ iz Niša.

Cene su nešto tipa 40-60 din metar i imaš u raznim dimenzijama. Ja sam u Jerkoviću, bajloni je na bajloniju :d, a kanibal ti je u piramidi, pa ti vidi šta ti je bliže i više ti odgovara...
 
Ma da, na samoj pijaci, ali onaj deo ge je kao buvljak... zađeš tamo gde prodaju plastiku, kućnu hemiju, šerpe, elektroniku itd. Ako ulaziš sa dela gde prodaju voće i povrće u taj deo, mislim da je drugi red s desne strane, prodaje dečko elektroniku, kablove, utičnice, konektore i te gluposti i vise mu tu bužuri raznih debljina. Procunjaj malo, ne možeš da omašiš. Ako ne nađeš, javi se pa ću ti ja dati.
 
Poslednja izmena:
Once again, ima u mikro princu da se uzme povpoljno buzir. razne velicine i boje ;)
 
A jesu li čisti bužuri ili imaju one sitne natpise uzduž (gde piše proizvodnja, neki serijski brojevi itd. itd.?
 
pre nego sto se skupe imaju slova. a imaju i kada se skupi :D

ovi sa manjim precnikom imaju manje vidljiva slova pa se ona bas tesko vide kada se skupi, ali na ovim vecim ostaje vidljivo
 
Nazad
Vrh Dno