Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Nego kada smo vec kod akcijskih ponuda, kako pazarite preko Amazona sa aktivacijom na Steamu kada naletite na dobru ponudu? Imajuci u vidu da mi se npr. ppal vodi na austrijksu karticu(mada je irelevantan za amazon), racun u banci takodje (povezan sa amazonom) i nemam kreditnu? Tj. kako uspete da zeznete sistem-posto cini mi se te akcije koje su na amazonu budu uglavnom za americko trziste ako se ne varam?
 
Ja nemam nikakvu karticu, ali, kako sam shvatio čitajući, samo staviš adresu neku iz Amerike i to je to. Tipa nađeš neki McDonalds.
 
hvala!

inace na gamersgatu ide poprilicno dobra akcija...segini naslovi su u velikom popustu (thq included) na 75-80% u zavisnosti od naslova... total war fransiza, company of heroes, dawn of war etc...
 
hvala!

inace na gamersgatu ide poprilicno dobra akcija...segini naslovi su u velikom popustu (thq included) na 75-80% u zavisnosti od naslova... total war fransiza, company of heroes, dawn of war etc...

skupo, a još "na popustu"
:D
 
skupo, a još "na popustu"
:D

iskreno, nisam ni zagledao nesto cene, uzeo sam samo ekspanziju za CoH-Opposing Fronts za 3,20e... Ovo ostalo sto je bilo bacio sam pogled, delovalo mi je da su cene za DoW,i TW fransizu iste kao one sto su bile na Steamu odnosno na HB (TW) "onomad"... Tako da ako je neko propustio nesto od tih, mislim da nece biti nesto u gubitku... :)

Da sam pri parama pazario bih i Shogun 2 komplet... Ovako cu ipak sacekati Steam sale u novembru/decembru pa sta ugrabim.... ^^
 
Poslednja izmena:
Prati druge sajtove (http://www.kinguin.net) Steam je skup. Za običan COH Tales of Valor je majka.

Uzeh CoH OF zbog SP kampanje kako bih ponovo posle x-godina obrnuo 1 sa ekspanzijom... Stvari koje dolaze uz ToV mi ne znace, a SP kampanj ToV (iako je OF cak i losiji od vanille) je teska krsina (igrao sam pirata jos kada se pojavio)... :)

Pratim kinguin, ali jos uvek izbegavam da uzimam kod njih, desavalo se da se ljudi cesto zale na njih... Doduse verovatno mora da se obrati paznja od koga se kupuje?

Sa Steam-a i HB uglavnom uzmem kada nesto interesantno naleti i zato sto mi deluju kao pouzdanije opcije (prilikom placanja)....

Inace pratim stanje preko isthereanydeal.com/cheapshark.com, ali uglavnom preko enhanced steam plugina... :D
 
ToV se valjda uzima jer se sa njim dobija sve što treba za MP.
 
ToV se valjda uzima jer se sa njim dobija sve što treba za MP.
Yep, zato sam i izbegao da pazarim ToV i verovatno necu uzimati CoH2 (iako imam demo koji moze za MP), CoH 1 ima odlicnu SP kampanju, ali je prekratka... CoH i World in Conflict su mi bas onako urezane kao najbolje RTS igre tog zanra...
 
Ti si prvi čovek koji igra COH SP, bilo prvi ili drugi deo. Ja, a i veći do foruma, smo prešli na COH 2 i to jedino MP. Da stvar bude gora radimo na tome da umesto Skajpa ubacimo TeamSpeak. Mape 4 na 4 su još bolje kada igraš sa prijateljima.
 
Ti si prvi čovek koji igra COH SP, bilo prvi ili drugi deo. Ja, a i veći do foruma, smo prešli na COH 2 i to jedino MP. Da stvar bude gora radimo na tome da umesto Skajpa ubacimo TeamSpeak. Mape 4 na 4 su još bolje kada igraš sa prijateljima.

:D nemam pojma, nisam igrao online jer tada kada je izasla pikao sam pirata,isto i za ekspanziju... :) ne sumnjam da je ludnica online ali ako se ima ekipa za to i vrlo moguce da je CoH2 resen mnogo bolje ali iskreno MP ne volim... Igrao sam SC, SC2 u multiju i nisam uzivao, bude mi stresno... SP onako mogu na tenane, polako i sa gustom da odigram... :D
 
Za SC2 mogu da potvrdim, odigrao sam onu trial verziju, i tu postoje neki MP modovi, iskreno ono je frustrirajuce, igramo dva na dva, i cim malo pocnemo da gubimo, moj partner ispadne, tj odustane od igre, a sam protiv dvojice koji su pro nemam sta da trazim, i bas se iznerviram...

Nego isplati li se uzeti FIFA 13 za 999din u game-su, mislim prvenstveno bih uzeo zbog FUT, jer bih da probam da vidim kako je, pa da krajem septembra pazarim 15-icu...
 
imas fifa world online na originu, to ti je basically FUT.

Pa ako ti se svidi, a hoce, pazari 15.
 
Papo & Yo 1.95e na Gamersgate-u
 
imas fifa world online na originu, to ti je basically FUT.

Pa ako ti se svidi, a hoce, pazari 15.

Jesam, probao sam, I zanimljivo je, ali sam opet hteo da probam I pravo FIFA iskustvo (ono se vidi da je sklepano bez imalo truda), ali dobro, onda da sacekamo kraj septembra, hvala :)
 
Ima neko ideju da li igde može da se nadje jeftinije Elite: Dangerous? Jedino što sam video je zvanično sa sajtu: 60 evra.
 
60 evra? Jedino ako hoćeš da budeš deo bete. Igra košta 40 evra. Do avgusta je toliko bila još i varijanta lifetime ekspanzije...
 
Dvoumim se sta da preorerujem, gta V ili the crew. Sta mislite vi ljudi? Ili mozda da se saceka jos malo
 
The Crew imaš Betu, pa je probaj, ja ću skinuti sutra, pa ću da vidim liči li na šta. Mada, ja bih GTA uzeo na prvu.
 
Nazad
Vrh Dno