Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ako se neko seca one akcije sto je pre par meseci bio na Alienware Areni, kada su davali gomilu kljuceva za Company of Heroes 2 na Steamu za MP- pokupio sam i ja jedan i stoji mi u biblioteci medjutim jos uvek je nisam pokrenuo...

Da li radi samo MP ili moze pak da se obrne i SP? I kako onda kupiti full verziju ako Steam ne dozvoljava-jer jel' te "game already exist in your library.."?

Isto vazi i za druge verzije ako imamo samo vanilu npr a ne postoji da se kupe odvojeno DLC-ovi ili Season pass- vec samo GOTY verzije, a zelim dodatni "content"...
 
To ti je samo MP, da bi igrao SP moras da kupis igru, ako se ja dobro secam i meni Steam nije dozvoljavao da je kupim za sebe, pa sam je kupio kao gift i kasnije dodao u library.
 
Kod COH - a 2 ti je i samo važan MP.
 
Thx za info!
Ma CoH 1 je prirastao srcu kao i komplet DoW serijal... Naveo sam ga za primer zbog bas drugih igara jer mi je malo konfuzno bilo, ako ne moze da se iskopa DLC na steamu a imam vanilla igru (a goty verziju verovatno ne bih mogao da kupim pa da ubacim)..

Znam da je off ali npr imam ME1 i ME2 bas na Steam-u i planiram da ih obrnem ovog leta- da bih igrao/ubacio DLC-eve verovatno bih morao da posegnem za "aaargh mateys!" verzijama ili da pazarim na originu?
 
Iskoristi kljuceve od Steam verzije ME1 i ME2 u Origin-u. Ja sam tako "prebacio" ME1 na Origin.
 
Al' opet mora da kupi DLC-ove na Origin-u ako želi da ih ima uz osnovnu igru.
 
a da li bi instalacija "ahoy mateys" DLC-eva preko oridji igre upalila?
 
Da li je to GMG ponovo vratio cene u dolarima?! :sceptic: Izgleda da se nisu ovajdili bas kad su prebacili u evro, znam da u nasem regionu nisu sigurno...
 
Poslednja izmena:
pise da je u dolarima :) mada gledajuci na nas region trebali bi cene staviti u krompirima pa bi se mozda ovajdili :)
 
Hah! Odlično što je opet u $. Taman zaradih neku siću u evrima, pa mi je konvertovao u dolare po aktuelnom kursu.

Edit: Mada su cene nekih igara u funtama, neke u dolarima, a neke u eurima...
 
Poslednja izmena:
Odlicne vesti. Nisam im nista kupio kad su presli na evre. Sad cu ponovo da ih posecujem kad planiram kupovine.

Iz zadnjice u glavu sto bi narod rekao...
 
pitanje za cs go ,meni se ne pojvaljuju giftovi sto mi daju ljudi,na pocetku runde pise mi ono in the last hour you got 10 gifts, i odem u inventory, prc, nista, moze pomoc?
 
Koliko je pouzdan ovaj sajt? Pitam posto se do sada sa njim nisam susretao, a razlika u ceni u odnosu na steam barem po meni nije vredna rizika.

Ja sam kupovao od njihovog pod sajta: G2play i sa paypalom bez ikakvih problema. I drugar isto veliki broj igara. Nikakvi problemi. Samo procitaj kako isporucuju igre da se ne bi zbunio. Nekad ti samo salju gift preko stima. Nije samo key kao kod drugih.
 
Koliko je pouzdan ovaj sajt? Pitam posto se do sada sa njim nisam susretao, a razlika u ceni u odnosu na steam barem po meni nije vredna rizika.

Ja sam kupovao nekoliko naslova preko kinguin.net - a i sve je o.k. Samo je bitno pre kupovine da proveriš da li je Steam. Obično plaćam Pay Pal - om.
 
Kad kupujem na Kinguinu, obavezno gledam i ocenu i broj prodaja nekog prodavca. Desilo se par puta da najnižu cenu ima neki nov prodavac (tipa svega 12 prodaja) pa sam u tim slučajevima birao prvog sledećeg pouzdanog (preko 3000 prodaja), razlika u ceni nije velika. Za ostalo kao što su ti rekli, čitaj kako se dobija key, recimo za AC Black Flag (Uplay) je bio vrlo čudan sistem dobijanja ključa, ali u svakom slučaju je bilo onako kako je napisano u uputstvu koje dobiješ.
 
pitanje za cs go ,meni se ne pojvaljuju giftovi sto mi daju ljudi,na pocetku runde pise mi ono in the last hour you got 10 gifts, i odem u inventory, prc, nista, moze pomoc?

То на почетку рунде је глобално обавештење да је неко, негде, на неком серверу поклонио пакет. Да си ти добио пушку, писало би ти доле у чету и нашао би је у свом инвентару. Такви поклони немају везе са насумичним предметима који "падају" после сваке рунде.
 
Ako nekome treba Galactic Civilization II nek javi da mu dam link za gift.

EDIT: Otišlo. :)
 
Poslednja izmena:
Ako je nekome ostao The Incredible Adventures of Van Helsing, odužiću se.
 
Jel ima neko Van helsinga? Kupio sam ja jedan bundle ali hoce i drug, pa da ne dajem dzabe opet pare ako neko ima visak...
 
Sta se desava ako imam jedan ili par delova igre i aktiviram steam bundle koji sadrzi ceo franchise? Da li igre koje vec posedujem dobijam kao gift ili nikom nista?
 
Nazad
Vrh Dno