Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Pojedini noževi su išlo po nekoliko hiljada dolara, verovao ili ne. Ludenje, šizenje... Definitivno. ;)
Maksimum što može da se stavi item na marketu je 304 evra, ne može iznad toga. Mada verujem ds neki vrede toliko, meni su nudili 450 dolara paypal.
 
Fora je što su se zajebali, mada ja uzeo, valja se a i neće da se baci :D
 
Hvala na info, kupih na brzinu preko fona, nije lose sto pamti podatke o kartici.
 
Pa imas pin, secure remote erase za iphone korisnike, call centar banke, a i nikad ne drzis na internet kartici mnogo vise od onoga sto ti treba za kupovinu :)
 
Maksimum što može da se stavi item na marketu je 304 evra, ne može iznad toga. Mada verujem ds neki vrede toliko, meni su nudili 450 dolara paypal.

Poveći broj noževa ima mnogo veću vrednost, pa ih samim tim nema na Steam marketu. Da li oni vrede taj novac ili ne, to je već druga priča. :)
 
I obično jako brzo ukapiraju pa vrate na normalu, ovo potrajalo nekih pola sata.

Zato su kalypso serveri pukli, ne mogu da udjem u igru već sat vremena jer ne šalju verifikacioni email...
 
Sad mi nije nista jasno!Ja trenutno imam Tropico 4: Steam Special Edition,ali mislim da u njemu nema nijedan DLC!Sad kada hocu da kupim Tropico 4 Collector's Bundle pise mi sledece:
" † Note: You already own the following items in "Tropico 4 Collector's Bundle". You will not receive extra copies of these items when you complete this purchase:

Tropico 4: Steam Special Edition"
ili
"Tropico 4 Collector's Bundle: According to our records, you already own one or more of the items included in this package on Steam. If purchasing for yourself, see the Extra Copies support article to determine whether the items you already own can be shared with friends."
Sada vise ne znam ni sta imam ni sta dobijam ako uzmem ovaj bundle!
Edit:Dobio sam samo DLC paket sto mi je i trebalo!
 
Poslednja izmena:
Jel preorderovao neko od g2play nekad? Razmisljam se da preorderujem nba 2k15 pa reko da pitam kakva su iskustva
 
jel moze neko da uzme cs go pa da se menja za neku od mojih igrica na steamu i plus uplata kredita od mene, posto nemam nikakve kartice i cuda :d :wave:
 
@sakiboj Jedino o cemu moras da brines je da ne us**u 2k15 i da ne bude next-gen kao i na konzolama :) Kupovao sam sa pomenutog sajta i tu nemas problema...
 
Poslednja izmena:
Pa zar nema vec neke najave u vezi toga, igra treba da izadje za koji mesec? Meni je sa PC verzijama 2K uvek bio problem sto je online bio potpuno neigriv.
 
Pa zar nema vec neke najave u vezi toga, igra treba da izadje za koji mesec? Meni je sa PC verzijama 2K uvek bio problem sto je online bio potpuno neigriv.

Pa kao trebalo bi da bude next-gen ali nista jos zvanicno, makar ja nisam video. Za online si u pravu...
 
Ronnie 2k je potvrdio da će PC verzija po svemu biti indentična next-gen verzijama :)

“The time has come for PC to go next-gen. PC from here on out is going to be just in line with our PS4 and Xbox One announcements. Every feature, every mode will be the same for PC and Xbox One and PS4″
 
Poslednja izmena:
OK, fala ljudi. Ronnie jeste potvrdio, ne bih je uzimao da je kao prosle godine.
 
To breee :whip:
 
Jel preorderovao neko od g2play nekad? Razmisljam se da preorderujem nba 2k15 pa reko da pitam kakva su iskustva

Uzeo sam oko 20-25 igara sa G2PLAY i nikada nisam imao problema sa njima. ROME II je jedina igra koju sam preorderovao kod njih i dobio sam kljuc cim je igra pustena na download na steamu.
 
moj problem sa takvim sajtovima je sto to nije pravi preorder, odnosno ne nudi nista od bonusa najcesce. kljuc dobijes ili mozes da aktiviras tek po releasu igre.
sa druge strane, duplo su jeftiniji nego zvanicni reseleri.
 
Preorderovao sam, moguce je da ne bude nista od bonusa ali 29.99€ nije puno. Nekako mi se ne daje bas 60€ za igru, mnogo je to
 
Nazad
Vrh Dno