Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Dvoumim se sta da preorerujem, gta V ili the crew. Sta mislite vi ljudi? Ili mozda da se saceka jos malo

Sad... nije odgovor onaj koji si hteo da cujes, ALI ja bi rekao nemoj ni jedno ni drugo. Imas sigurno igara koje nisi jos ni igrao a kupio ili si hteo a mozes sad da ih nadjes 50-75%.

Kao prvo sto ces imati bolje iskustvo sa tim igrama kad ih patchuju i kupis ih malo kasnije(mozda i za manje novca) a drugo sto ces aktivno iskoristi taj novac do tada umesto da "sedi" na racunu neke banke.
 
Htedoh gta v sa g2play-a ali se jos uvek nista ne zna a bojim se da ovaj crew nece bas nesto dugo da me drzi. Mozda je i najbolje da se ne uzima nista sad. Da se lepo igra narodnjak pa tek kad orginalima padne cena.
 
Bas!Dobro ti je rekao @perafilozof mani se bilo kakvog preordera,lako je uzeti kad izadje,to ti je 3 minuta "posla"!Nekad sam zahvalan samom sebi sto nisam poklekao pod hajpom!Hteo sam preorder-ovati WD,ali zahvaljujuci strpljenju kojeg inace nemam (parola ili sad ili nikad)nisam uzeo!Probao narodnjaka,igrao 2 sata i nikad vise upalio!Valjda coveka prodje to neko potrosacko ludilo,pa kad prespava par noci i sredi utiske shvati da mu taj trosak i nije bio toliko potreban!
 
Poslednja izmena:
I mene to muci to sto nemam strpljenja i bojim se da se ne kajem posle. Probacu da odolim :)
 
Meni je WD bas dobra igrica, svidja mi se prica, nije losa, drzi me budnim :) Mislim da ce WD 2 biti samo bolji, a na voznju se naviknes. Nego moje pitanje je, isplati li se kupiti WD zbog MP, trenutno cepam narodnu, ali kad pocne skola pasce I neki stekovi, pa da pitam dal da skupljam za to ili ne...:) A nije mnogo ni skupo, ima na KP kod onih nasih preprodavaca za 1500, 1600 din...
 
Dobro je sam probao the crew. Mislim da sam stigao do 3 nivoa i obrisao. Igra je tesko djubre u najavi, proci ce kao eso na zalost. Ne mogu da verujem da sam se dvouimo izmedju the crew-a i gta V.
 
Dobro je sam probao the crew. Mislim da sam stigao do 3 nivoa i obrisao. Igra je tesko djubre u najavi, proci ce kao eso na zalost. Ne mogu da verujem da sam se dvouimo izmedju the crew-a i gta V.

Posto ja nisam dobio key nazalost, a gledao sam snimke na YT, bar grafika nije losa, ali kakav je osecaj voziti ?? Ako je kao u WD onda su ga prsli, pa ako mozes malo vise da kazes o igrici...
 
I ja sam probao danas, optimizacija je ekstra, deluje kao okej igra za početak. Ja volim te otvorene arkadne vožnje. Nije upravljanje ni blizu kao WD, ne daj bože nikome to.
 
Paaaa ni grafika nije bas nesto, nije losa ali nije ni dobra toliko. Prosecna. Voznju mozes da stelujes ali cini mi se da kako god ja namestio ona je ista. Mozda je drugacije preko kontrolera ali na zalost radi dok "press any button" prodje, posle toga vise ne radi iako ga vidi kad ga iskljucis i prikljucis. Kazu da radi samo xbox kontroler.

Poslao sam ti key pa probaj, mozda je uzmem kad joj se cena sroza na 20-15€
 
A za nešto manje od 3 ključa kod rusa :)
 
Ako neko hoce jedan The Crew kljuc:
NMPD-CRPF-EDYT-F4GK
(nisam znao da je za Uplay:p)
 
Odigrao sam malo I za sada sam zadovoljan, mada vidi se da zele da iskopiraju malo NFS, posebno pocetak su malo uzeli od NFS filma, mislim bar ideju, samo su malo scene promenili I dogadjaje... Ali generalno mislim da je vredi odigrati, ali ne I kupiti, ne vredi tih 50eur koliko je preorder, max 15eur, I to da das teskom voljom :D
 
A ja kad sam jurio key, nema ni za leka. :d Okej je igra i ništa više od toga za sad. Barem ova Beta, ne znam za multi. Al nisam ja prevelik ljubitelj trka. Forza Horizon i Forza 4 ol d vej.
 
Nisam siguran gde bi bilo bolje da ovo stavim (u industriju igara ili ovde), ali svakako vredi pomenuti. GOG je krenuo u rat protiv regionalnih cena i $1 = €1 politike. Kao posledica toga neki izdavači su odlučili da napuste GOG.

Nordic među prvima:

http://www.gog.com/promo/last_chance_special_promo_270814

Ukoliko istraju u ovome to može doneti pozitivne stvari.
 
Ovde je puna vest: http://www.gog.com/news/welcome_to_the_fresher_better_gogcom

Koliko sam razumeo nisu u mogućnosti da uvek ponude istu cenu svima ali će u tom slučaju refundirati razliku u store kreditima, što je bolje od kodova koje smo dobijali uz Thw Witcher 3 :)

Volim GOG ali mi nije jasno zašto nije moguće da cena bude ista za sve (što im je bio glavni feature do skoro) ok, izdavači ne dozvoljavaju ali recimo The Witcher 3 valjda sami izdaju :d
 
Dishonored Game of the Year Edition Steam Gift

9€

http://www.kinguin.net/category/3879/dishonored-game-of-the-year-edition-steam-gift/

Experience the definitive Dishonored collection with the Game of the Year Edition. This complete compilation includes Dishonored, winner of over 100 Game of Year awards, as well as all of its additional content - Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches and Void Walker’s Arsenal.

Developed by Arkane Studios, Edge Online’s 2012 Studio of the Year, Dishonored is an immersive first-person action game that casts you as a supernatural assassin driven by revenge. With Dishonored’s flexible combat system, creatively eliminate your targets as you combine the supernatural abilities, weapons and unusual gadgets at your disposal. Pursue your enemies under the cover of darkness or ruthlessly attack them head on with weapons drawn. The outcome of each mission plays out based on the choices you make.

DLC Included:
The Knife of Dunwall
In The Knife of Dunwall, take on the role of Daud, the legendary assassin who killed the Empress. After assassinating the Empress, and forever changing the fate of Dunwall, you embark on a search for redemption. Gain access to Daud’s new weapons, gadgets and supernatural abilities as you traverse through parts of Dunwall yet unseen, including the city’s whaling center, Rothwild Slaughterhouse, and the heavily guarded Legal District.

The Brigmore Witches
Continue your journey as the legendary assassin, Daud, in The Brigmore Witches. This conclusion to Daud’s story will put you at odds with warring gang factions and the dangerous Brigmore witch coven. Journey through undiscovered locales within Dunwall, including Drapers Ward and the Brigmore Manor, where you will be met with supernatural forces that test the limits of your new weapons and abilities.

Dunwall City Trials
In Dunwall City Trials, experience Dishonored’s flexible combat system, stealth gameplay, and distinct settings in a whole new way as you make your way through 10 distinct maps that feature a variety of challenges. Put your stealth, combat and mobility skills to the test as you clear demanding objectives, unlock new achievements and secrets, and climb up the global online leaderboards.

Void Walker’s Arsenal
With the Void Walker’s Arsenal add-on pack, gain access to four content bundles previously available only through pre-ordering Dishonored. These bundles offer unique character bonuses, additional bone charm slots and more.
 
Zar nije bilo 7.5$ (6$ sa kodom) na GMG pre neki dan?
 
Bas niko ne voli Uplay, a ?? Mislim doci ce dan kada ce Ubi(kao sto je vec EA) da se otkaci od Steam-a I bude potpuno nezavistan, mada I sada su se malo ogradili zar, ne ?? Nista ne mozes pokrenuti bez Uplay-a, bilo da je kupljeno na Steam-u ili Origin-u, sto je malo glupo, al sta da se radi, tako da bolje naviknuti se na vreme, ionako se vecina vremenom navikla na Origin (koji je meni uzgred bolji nego Steam), tako ce dosta ljudi da se navikne I na Uplay, samo su jos Activision (bez Blizzard-a), Take-Two Interactive I Deep Silver od ozbiljnijih igraca ostali na Steam-u, mada ne bi me cudilo da I oni naprave neki svoj DRM... Mislim da nas ceka ovakav neki scenario u buducnosti, nadam se da nece, ali opet ko zna sta je ovim izdavacima na pameti :)
 
Dobro je sam probao the crew. Mislim da sam stigao do 3 nivoa i obrisao. Igra je tesko djubre u najavi, proci ce kao eso na zalost. Ne mogu da verujem da sam se dvouimo izmedju the crew-a i gta V.

Nisam ni ja verovao da si postavio to pitanje :) Mislim porediti Rockstar igru sa Ubisoft igrom, ne ide.
 
Nazad
Vrh Dno