Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Da li VIP ima podrsku za VoLTE?
 
Nedostaje mi vauceeeer :) :) :'( inace bi ovog trenutka otisao i produzio ugovor, koji, svakako je istekao proslog meseca, a ja sve mislio ovog istice.

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
 
Supersim, ako ti je 999 din ok mesecno.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Zna li neko kako se menja onaj "Vazan broj" koji se dobija uz postpejd?
Trebao bi na njemu valjda da imam 1GB mesecno ali sam zagubio tu karticu negde, a secam se da sam na kutiji procitao da mogu da prebacim to na bilo koji pripejd broj u VIP mrezi.
 
Ljudi je l' nekad nekom odobrena zamena mobilnog telefona? Kako to funkcionise, npr ja sam dao na servis Sony M4 aqua, i s obzirom da ga vise nema u ponudi, kako se rangira? Sta iz njihove ponude moze da dodje u obzir?
Koristim NOVA 4 paket..a moj telefon sam onda platio 4,5,6000 npr .. i jel to ima neke veze? Jel se gleda sad njihova cena, mogu li mozda da uzmem tel pa da doplatim i dal im treba doplatiti :D Eventualno xperia XA uz moju doplatu..jer ako mi ponude e5 necu...slabiji je od mog, cale ima i drugar i nisu zadovoljni.
Ili lg k10 2017

Znam da ovo za modele nije pravo mesto ali uklapa se u vip :D
 
Poslednja izmena:
Ina li nekog da mu radi vip apk na supersim?

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
U vezi m4 drugaru su u telenoru skoro menjali za xa. Tako da imaš šanse i za taj.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
@jevta pa to je kul, msm jos nisu prihvatili al eto uzdam se u to jer sam danas pitao i kaze mi devojka ceka se odobrenje za zamenu, a kod njih je vec 4 nedelje.
Valjda mi ide u korist to sto je bio u servisu 2,3 meseca pre toga. sta znam, videcemo :) Drzite palceve da odobre zamenu, bilo bi dobro :D
A za e5 pa evo sto se drugara tice (merodavnije je .. jer cale manje vise nije toliko upucen u sve i ne koristi ga nesto preterano)
Kaze koci, kamera je ocaj (to sam se uverio eto i kod caleta..) msm mutne slike itd, ni meni se ne svidja.. i to je primarno..i zvucnik mu je kaze slab, plus onaj za muziku a ni ne cuje se lepo kad pricam sa njim. I kaze nije zadovoljan sa baterijom. (al dobro to je diskutabilno, kako ko koristi itd) eto toliko sto sam popamtio kad mi je pominjao :) a i kako god okrenes slabiji je od mog m4 aqua :)
 
Poslednja izmena:
Nista od toga..sad pogledao status telefona Vas zahtev nije prihvacen, kvar otklonjen popravkom. Uocen kvar,zamenjen sekundarni mikrofon i audio dzek,ubacen softver. A dobro bar mi se vraca :)
 
To za E5 su manje-vise ocekivane primedbe, ipak je to model iz najnize klase.
M je klasa vise u odnosu na E seriju.
Pozdrav
 
Hvala za upoznavanje sa e5, interesovalo me koliko se može verovati nekome ko tvrdi da mu mikrofon prestaje da radi dan-dva od pošto primi uređaj iz servisa ... I to pored jedne zamene celog uređaja, jedne zamene ploče i 3 flešovanja firmvera.

Kao što sam i mislio, klijent najverovatnije svesno simulira kvar mikrofona.
 
Hvala za upoznavanje sa e5, interesovalo me koliko se može verovati nekome ko tvrdi da mu mikrofon prestaje da radi dan-dva od pošto primi uređaj iz servisa ... I to pored jedne zamene celog uređaja, jedne zamene ploče i 3 flešovanja firmvera.

Kao što sam i mislio, klijent najverovatnije svesno simulira kvar mikrofona.

Mislis da zeli nazad novac?
 
Не могу наћи, у вип нова тарифала да ли се преноси преостали саобраћај мин, мб, смс?
 
Pa dobro svakako se proveri jel radi ili ne i moze da se utvrdi da li pokusava nesto ili stvarno ne radi..sta znam :/
Meni su vratili moj, juce sam preuzeo i to je to :) do nove godine do isteka ugovora :D
 
Zna li ko mozda kada sada tacno pada deseti rodjendan u Vip-u ?

btw. Onaj opet smanjio na 4k vaucere, nece niko :d
 
Oni su počeli prvog decembra, ali nekad u junu bi trebalo da slave rođendan.



... sent from mobilni using antidepressants...
 
Istekao mi edit, 10. jun bi trebalo da budu rođendanske promocije.



... sent from mobilni using antidepressants...
 
Pozdrav ljudi, danas sam uzeo super sim tarifu u kojoj se navodno dobija 3000mb, međutim kada proverim račun pise mi da imam 1000mb na raspolaganju. Zna li neko o čemu se radi?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Istekao mi edit, 10. jun bi trebalo da budu rođendanske promocije.



... sent from mobilni using antidepressants...

E to se ceka da vidimo sta ce biti, moraju nesto davati.

Edit. A kako uopste izgleda taj vaucer, to je neki papir sa kodom koji treba da se preda ili je potrebno samo da se izdiktira taj kod ili sto god kada se obnavlja ugovor da bi vaucer bio aktiviran ?
 
Poslednja izmena:
Evo ovako recimo izgleda neki od vaucera, tu ti je bitan kod samo, mozes da zavrsis online ima mesto gde se upisuje, mozes u poslovnici da izdiktiras.Screenshot_20170505-173605_01.png
 
E to se ceka da vidimo sta ce biti, moraju nesto davati.

Edit. A kako uopste izgleda taj vaucer, to je neki papir sa kodom koji treba da se preda ili je potrebno samo da se izdiktira taj kod ili sto god kada se obnavlja ugovor da bi vaucer bio aktiviran ?



Ako je verovati radnicama one ne očekuju ništa preterano, eventualno više neta za iste pare ili nešto slično... Ali to je uskoro tako da ćemo videti, verovatno će se znati i koji dan ranije, već petog ili šestog juna šta je u ponudi...
 
pitanje za poznavaoce vip mreze:

da li je moguce dobiti broj sa sest cifara ( 060) i da pocinje na 3 ( trojku ) ?
 
Ako je verovati radnicama one ne očekuju ništa preterano, eventualno više neta za iste pare ili nešto slično... Ali to je uskoro tako da ćemo videti, verovatno će se znati i koji dan ranije, već petog ili šestog juna šta je u ponudi...

Pa ako se malo ne isprse za desetogodisnjicu ne znam kada ce onda, rodjendan je tacno 6 juna, tako da vec pocetkom meseca se mora znati sta je na meniju, cekamo i nadamo se.
 
Vrh Dno