Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Posto je iskoriscen kupon koji sam dao @nenad.fil u, imam jos jedan vaucer SoGe koji treba odmah iskoristiti, sad se vise i ne secam ko mi je sve trazio pa eto kome treba popust od DODATNIH 20% na standardnih 25% koje daje vip, sto bi ukupno bilo 45% popusta na pretplatu, nek se javi.
Srecno.

Ne postoji mogucnost da ti se pise na pm, ja sam par puta zamolio ali verovatno da postoje mnogi sa foruma koji pitaju isto.
Ja vaucer mogu da aktiviram odmah pa ako jos stoji kod tebe pisi.
 
I ja sam ti pisao ali ista stvar..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko brzo se azurira stanje na postpejdu u Vip android aplikaciji?
 
Poslednja izmena:
I ja sam probao.... ali sad se već dvoumim između mts paketa koji ima dosta povoljnijih bez telefona.... megabajti mi ne trebaju razgovor mi je bitan....

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
Pozdrav prijatelji..

Istice mi ugovor za mesec-dva pa vec polako razmatram sta i kako dalje ..

Ono sto me konkretno zanima za VIP je sledece..ako npr. izaberem paket Nova 4 i iskoristim popuste ( standardni + vaucer ) da li imam pravo da kupim telefon i ako imam po kojoj ceni bi to bilo? Da li po ceni koja je vezana za taj tarifni paket ili neka druga ?

Unapred se izvinjavam ako je vec o tome bilo reci na nekoj od prethodnoj stranica..hvala
 
Sasvim je logično da ne možeš 45 % popusta na tarifu + telefon po ceni za tu tarifu.
 
Ukoliko imas recimo SoGe vaucer i kad bi uzeo tel imao bi 20% popusta.
 
Dragi korisnice, uzivanje u najboljoj muzici je na dohvat ruke. Preuzmi Play radio aplikaciju i do kraja maja potpuno besplatno i bez trosenja MB slusaj omiljene radio hitove na svom telefonu. Ovaj servis je dostupan samo u nacionalnom saobracaju. Tvoj Vip
 
Nije to univerzalni radio player, vec aplikacija Play Radia (bivsi b92).
Pozdrav
 
Dragi korisnice, uzivanje u najboljoj muzici je na dohvat ruke. Preuzmi Play radio aplikaciju i do kraja maja potpuno besplatno i bez trosenja MB slusaj omiljene radio hitove na svom telefonu. Ovaj servis je dostupan samo u nacionalnom saobracaju. Tvoj Vip

I da slusam taj krs od radija? Neka hvala!
 
Ma to mi je bzv, nešto kao deezer je zakon.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Jako je los zvuk jer su stavili bitrate 32 kbps da se ne bi bio veliki protok za vip. Do duše jeste aac, ali na sajtu imaju i verziju od 64 kbps što je već ok. Svakako napredak, ali akcija traje samo do kraja Maja. Stalno slušam internet radio na telefonu, ali ovaj play može na fm-u da se uhvati gde god, sem za telefone koji nemaju ugrađen fm tuner.
 
Udji u podesavanje i stavi na 64 stereo.[emoji1]

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Ovo su passthetime promocije, cisto usput... tek avgusta ce biti opet nesto verovatno.
 
Udji u podesavanje i stavi na 64 stereo.[emoji1]

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Izvukao sam ja odmah taj stream i stavio ga u player za online radio koji inače koristim. Nego samo kažem ovako za ljude koji samo skinu aplikaciju i kliknu na play, automatski je podeseno na 32 kbps. Ali im je svakako ok promocija :)
 
Za vadjenje streama nisi morao da cekas VIP promociju, to si mogao odavno da skines sa njihovog sajta.
Pozdrav
 
I jos jedan vaucer je otisao u prave ruke tj. odmah je iskoriscen.
Zahvaljujem se nenad.fil-u, ostali vise srece drugi put.
Od Ponedeljka bih trebao imati jos vaucera pa da obradujem jos nekoga na forumu, mislim da ce to biti Miki92, na njega je red pa cemo videti od naredne nedelje.
Pozdrav svima.
 
Evo ja cu ovako javno da pitam da li ima sanse da dobijem vaucer, bas danas mi je stigla poruka od vip-a,da mogu da obnovim ugovor. Aj hvala u napred

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ustupam svoje mesto nekom od kolega, ja sam vec uzeo jos 1 ugovor jer mi je bilo potrebno za devojku nov telefon. Svakako hvala.
 
Meni ova SuperSIM opcija deluje skroz okej, ozbiljno razmišljam da uzmem na 24 meseca, jer mi telefon nije potreban.



... sent from mobilni using antidepressants...
 
Ako ti je dovoljno 3Gb mesečno, SuperSIM je verovatno i najpovoljnija ponuda na tržištu.
 
Nikada mi nije trebalo više od 2GB osim kada sam ostao bez neta kući na 10 dana pa sam morao da uzimam dodatke na prepaid broju.



... sent from mobilni using antidepressants...
 
da li je moguce da se udje u slike i snimke preko samsung cloud-a preko pc-a, kao preko googlephoto?
 
Kakve to veze ima sa Vipom?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ovaj skinuo cenu - bagatela!
b0e23595b8de71de81ae202c9b5beaa0.jpg
 
Nazad
Vrh Dno