Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Moras otici u mts da oslobodis br ugovorne obaveze, onda tek do vipa da podneses zahtev za prenos broja. Drugacije ne moze.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Jos jedno pitanje
Da li mogu da se uzmu ti dupli megabajti i dodatni gigabajti preko online shopa? Ako moze koja je procedura?

Ako neko ima neki vaucer viska nek se javi.
 
Poslednja izmena:
Dodatni GB idu samo preko webshopa (ako neki radnik ne izadje u susret, cini mi se da je bas nevernom Ivanu izasao sa 3GB zauvek :)).
Dupli mogu samo su u ponudi za tvoj broj, ne preko tudjeg JMBGa (mozes ostaviti u napomeni, ali nema garancije da ce to proci)
 
Sta mislis alfa ako nekim slucajem uspem da izvucem onu promociju od pre godinu dana 3gb zauvek (nesto da smuvam zbog prenosa broja) da li bi mogao i dodatna 3gb preko shopa posto uzimam novu 5?
 
Ne, samo jednu od njih, ne mogu zajedno.
 
Da potvrdim. Ne moze da se spoje te dve promocije, ja probao nisu dali.

Sent from clASS
 
Da baba ima ono bila bi deda. Nego, hoce li biti nekih snizenja cena uredjaja ?

Sent from clASS
 
potreban savet
Ugovor mi istice 10.09, revoltiran ponudom MTS-a (40% popusta, sad imam tel i xl+) zatrazio bih prevremeni raskid ugovora.
Istice ugovor sa samim tim i sledi nabavka novog telefona, da li da platim ostatak pretplata (jun,jul,avg x 2700) i uzmem u Vipu Nova 7 sa popustom i telefonom ili da cekam istek regularni (a kako su ponudu dali ne bih cekao ni dan, posle preko 11god vernosti :D)

U paketu mi je najbitniji internet jer ga koristim i sluzbeno, minimum 10,15gb a i non stop sam na yt, sada kakav "dobar" mts-ov paket imam doplacujem svaki mesec 2000 za 10gb (a u vipu je i to 50% jeftinije, uzas).
Planirao sam da uzmem na 50% Super + i svakako bi mi bilo jeftnije nego sada a tel preko oglasa ali nista od toga, sada nema sanse da ostanem u MTSu.
 
potreban savet
Ugovor mi istice 10.09, revoltiran ponudom MTS-a (40% popusta, sad imam tel i xl+) zatrazio bih prevremeni raskid ugovora.
Istice ugovor sa samim tim i sledi nabavka novog telefona, da li da platim ostatak pretplata (jun,jul,avg x 2700) i uzmem u Vipu Nova 7 sa popustom i telefonom ili da cekam istek regularni (a kako su ponudu dali ne bih cekao ni dan, posle preko 11god vernosti :D)

U paketu mi je najbitniji internet jer ga koristim i sluzbeno, minimum 10,15gb a i non stop sam na yt, sada kakav "dobar" mts-ov paket imam doplacujem svaki mesec 2000 za 10gb (a u vipu je i to 50% jeftinije, uzas).
Planirao sam da uzmem na 50% Super + i svakako bi mi bilo jeftnije nego sada a tel preko oglasa ali nista od toga, sada nema sanse da ostanem u MTSu.

Vidis ja sam u slicnoj situacji, ako ne trosis toliko minute onda ne uzimaj toliko veliki paket vec imas njihov net paket koji uz doduse doplatu od 110din mozes da koristis i na broju sa nova tarifom. Dobices 3gb neta ako uzmes nova 5 pa na gore i uzmes jos i vip online 12 (890din + 110din za deljenje) i eto ti 15 gb.
 
Vidis ja sam u slicnoj situacji, ako ne trosis toliko minute onda ne uzimaj toliko veliki paket vec imas njihov net paket koji uz doduse doplatu od 110din mozes da koristis i na broju sa nova tarifom. Dobices 3gb neta ako uzmes nova 5 pa na gore i uzmes jos i vip online 12 (890din + 110din za deljenje) i eto ti 15 gb.

Pa pazi, meni treba isto min 700minuta tako da je xl+ najmanja tarifa koja mi odgovara...

Mislio sam da uzmem cak istu ponudu sa 50% i net kao doplatu ali to mi je izlazilo 200,300rsd manje nego super + dok je bila akcija 50% na pretplatu a sada necu iz inata...
 
Poslednja izmena:
Hmm vipov saj nesto ne sljaka dobro tj ne mogu da pogledam nova tarife, mozda sad sredjuju sajt sa pojeftinjenjem ili nekim dodatnim pogodnostima :) (potajno se nadam).
 
Mts im je nabacio na volej. Sada pametan potez, neka dobra akcija i mts gubi masu korisnika u narednom periodu.
Ili, kartelski potez. Videćemo.
 
Ko moze da saceka avgust/septembar, pogotovu ako mu ugovor traje do tada, neka saceka, nista ne gubi.


Ja imam utisak da je ovo nacin da MTSovce prebace u Tnor (da bi dobili bolju cenu za prodaju) ili VIP (kao za rodjendan daju bolju akciju) :)
Ili samo tipican UK sljam - povecaj cenu, pa onda daj popust 1% vise nego sto je bilo pre poskupljenja i kao veliki si baja :D (da, to je UK sljam, nismo mi to izmislili - pogledajte DFS sale, bice vam jasno :))
 
Ja sam ipak uzeo Nova 2 sa 45% nižom pretplatom. Od sutra su novi paketi i nijedan mi nije odgovarao, ni cenom ni sadržajem...



... sent from mobilni using antidepressants...
 
Ja sam ipak uzeo Nova 2 sa 45% nižom pretplatom. Od sutra su novi paketi i nijedan mi nije odgovarao, ni cenom ni sadržajem...



... sent from mobilni using antidepressants...

Imas neku informaciju kakvi su novi paketi?
 
Ono što sam nezvanično video je manje minuta ka svim mrežama, ograničeno prema VIP mreži i više interneta. Meni je ovaj paket koji sam uzeo pandan Mix M paketu iz Mts-a koji mi je sasvim dovoljan.


Edit: Za 599 dinara je čak povoljnije od starog paketa u Mts-u, a imam normalan signal...
... sent from mobilni using antidepressants...
 
Poslednja izmena:
Onda ce mi ti novi paketi jos vise odgovarati nadam se [emoji4]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Meni isto odgovara da imaju paketi vise neta. Ajd da sacekam tu rodjendansku ponudu pa da vidim sta cu. Inace cisto da znaju oni koji hoce da raskinu ugovor pre isteka uo da iako plate penale mora da prodje 3 meseca da bi promenili operatera.
 
Ne mora! Samo nemoj da te prebace na prepaid.
 
Kad ce novi cenovnik ?

Sent from clASS
 
Ako nije buva, sutra posle 6h, verovatno posle 8. Tako obicno radi VIP.

Jos vise se uklapa ovo u procenu da ovo nije promocija u MTSu (niti ce biti u VIPu sada), vec ce tamo negde jula/avgusta napraviti pravu stvar.
 
Meni isto odgovara da imaju paketi vise neta. Ajd da sacekam tu rodjendansku ponudu pa da vidim sta cu. Inace cisto da znaju oni koji hoce da raskinu ugovor pre isteka uo da iako plate penale mora da prodje 3 meseca da bi promenili operatera.

Ja podnosim zahtev za raskid kod MTS-a u toku nedelje, ugovor je do 10.09. Meni su ok paketi, videćete...
 
Poslednja izmena:
Pa cuj to ako su smanjili jedno kako kaze jokjuar a povecali drugo eventualno napravili neku malu razliku u ceni sad to treba sa bude nesto, znaci samo sam dzaba cekao...
Zna li neko moze li da se proveri validnost vaucera a da ga ne aktiviram ?
 
Nazad
Vrh Dno