Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ja ne bih prelazio. Probaj da nazoves Telenor korisnicki servis i pitaj da ti produze ugovor pod istim uslovima i odobrice ti garantovano, a ako zelis i paket ce ostati taj stari koji koristis. Pogotovo ce ti odobriti posto imas tri ugovora. Ako hoces telefon, trazis telefon i 25% popusta. To takodje daju.

danas me pozva iz Telenora. Reseta ko navijena. Jedno 10 puta 25 % popusta i na 6 rata. Kazem, hteo bih da kupim mobi na 24 rate ali neki od paketa M, ne L kako su smislili da mora. Prvo rece da idem u poslovnicu da obavim posao. Kazem, bio sam, ne daju ! Cekajte da proverim. Pazi stvarno ne moze !
Vidim da ima ogranicenja u razmisljanju i odlucivanju te joj rekoh da mi posalje aneks da produzim stari paket sa 50 %. Sva srecna sto pristadoh. Jos uvek mi nije jasno da im se vise isplati da placam pola starog racuna, a ne da mi daju mobi sa M paketom ?
Alfa, hvala, a i ostalima. Druga 2 mi isticu u martu pa cu da vidim!
 
Pa eto... pomogosmo coveku da se cenka sa Telenorom. Hahaha! Telekomunikaciona pijaca.
 
Opaa, poceli zahtevi za prelazak u druge mreze, Vip se otvara:

"Dragi korisnice, iskoristi specijalne pogodnosti i obnovi ugovor do 31.01. uz 40% popusta na pretplatu. Izaberi tarifu NOVA 3 bez telefona za svega 1014 RSD mesecno. Uz to dobijas i duple megabajte za surf, a ukoliko ugovor obnavljas preko nase Online prodavnice cekaju te i dodatna 2 GB 24 meseca! Tvoj Vip"
 
Svi se oni otvaraju kad neko zeli da ode od njih u drugu mrezu.
 
Svi sem MTS :)
Otišao sam lagano od njih , nisu se ni oznojili :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Opaa, poceli zahtevi za prelazak u druge mreze, Vip se otvara:

"Dragi korisnice, iskoristi specijalne pogodnosti i obnovi ugovor do 31.01. uz 40% popusta na pretplatu. Izaberi tarifu NOVA 3 bez telefona za svega 1014 RSD mesecno. Uz to dobijas i duple megabajte za surf, a ukoliko ugovor obnavljas preko nase Online prodavnice cekaju te i dodatna 2 GB 24 meseca! Tvoj Vip"

Slicno su i meni poslali ali za Nova 4. Odlicna ponuda za 1314 din ali mi ne pada na pamet da placam preko 1k din mesecno, za ove 2 godine sam se navikao na racune do 1k a svejedno sam imao odlican paket.
Cimacu ih za Nova 3 i popust, ako ne budu dali odo' dalje samo me mraci pomisao da se vratim na jbni mts a telenor ne daje nikakve popuste za nove korisnike :)
 
Poslednja izmena:
Ima popust 40% za sve pakete ali kada se ode na Online kupovinu ne moze da se izabere i popust i 1GB kao sto pise u poruci.
Zapravo ne znam da li je to to sto ima ponudjeno ili se ti GB automatski aktiviraju.
ojalrE.jpg
 
Meni online pokazuje samo ovu poslednju opciju bez telefona ili 25% u prvoj godini sa telefonom. Sacekacu odgovor na mejl koji sam poslao jer nisam uspeo da nadjem vaucer nigde pa cu odluciti sta mi je ciniti.
 
1, 2 i 3gb koji se dobijaju online su zasebni, i ne biraju se.
Ove ponude sa slike su dodatni gb ako se ne bira popust.
 
Dok sam koristio telenor mrežu, uvek mi je početkom meseca stizao ota android security update za Nexus 5.

U septembru sam prešao na vip i poslednji koji sam dobio je za oktobar i to prekjuče.

Jel to nešto do mene ili do vip-a?

Sve je stock na telefonu.
 
Dok sam koristio telenor mrežu, uvek mi je početkom meseca stizao ota android security update za Nexus 5.

U septembru sam prešao na vip i poslednji koji sam dobio je za oktobar i to prekjuče.

Jel to nešto do mene ili do vip-a?

Sve je stock na telefonu.
Isto je i na Telenoru. Pre 2 dana stigao security update 2016.10 na Nexus 5
 
Da li zna neko da li je moguce uzeti mobilni net na mesec dana radi testiranja (naravno platio bih taj paket za tih mesec dana)?
 
Mos ti da uzmes sve komplet mesec dana za DZ na testiranje pa isprobaj samo net ako te to interesuje.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Cini mi se da se preko operatera radi ota, mozda i gresim ali mislim da je tako.

Nexus je u pitanju. Nema tu operatera da odredjuje kad ce update direktno se dobija od Google-a. Isto kao i u slučaju iPhone-a gde Apple svima izbaci nevezano za operatera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam znao da to jos uvek traje, mozda i probam.
Traje, mislim da je to standardno kod Vipa, zasto mozda, pa kosta te 0(NULA) dinara za mesec dana, ujedno isprobas i voice uz net ili samo net ako ti to treba i ako ti se ne svidi odes kazes ne svidja mi se i ne placas nista u roku od metar dana.
Ne znam sto ne bi probao kad te vec interesuje.
Ali na tebi je na kraju krajeva, ja ti samo rekao za moguđsnost.
 
Ne košta 0(NULA) dinara, već plaćaš Sim karticu 1(JEDAN) dinar


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cini mi se da se preko operatera radi ota, mozda i gresim ali mislim da je tako.
Važilo je ranije dok su operateri menjali boot logo, ubacivali aplikacije, cackali OS


Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Dragi korisnice, iskoristite specijalne pogodnosti i obnovite ugovor uz 40% popusta na pretplatu i duple megabajte za surf. Uz izbor tarife NOVA 3 bez telefona pretplata ce iznositi svega 1014 RSD. Posetite nas do 31.01. Vas Vip
 
Jel neko dobio vise od 40% popusta ?
 
Imam jedno pitanjce! Kuma bi uzela tablet lenovo yogi sa paketom od 12 gb. vip online. Cena 19.200 din, pretplata 1.190. Uzela bi na rate, 24x500 din. plus ucesce 7.200.
Pitanje glasi : Sta jos moze da se izvacari da bude povoljnije ?
Bila bi nov korisnik !
 
Smart 700 je sa 60% popusta koštao koliko Nova2 sa 40% popusta
Nova2 je 300 minuta + 300 sms + 1200mb (dupli mb)

Meni ovo izgleda kao bolja ponuda nego pre dve godine

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Koliko popusta mogu da ocekujem na S7 uz NOVA 5, uz standardnih 10% na 42000rsd za gotovinsko placanje? Nov sam korisnik VIP mreze, ili nema dodatni popust?
 
Pa 10 ℅ za kes placanje,nema vise.

Sony Z5
 
Nazad
Vrh Dno