Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Nema vaucera za 5000rsd, otvaras racun u SOGE banci. Kako si obavezan da ga imas 2 godine, rekli su vec da te ti kosta vise nego popust koji dobijes
U stvari mu to dodje kao da te banka kreditira. Da ti 5000 koje ti posle vratis kroz odrzavanje. A poneko ce mozda i koristiti taj racun, i eto zarade za banku.

Sent via Xperia Z3
 
ima li neko vaucer za 40% popusta? nek pusti poruku na p.m.

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Šta može da se izvuče bez tih vaučera? Drugar treba da obnovi ugovor, hoće telefon Huawei p9 lite uz nova 3. Šta bi mogao da dobije od popusta?
 
Danas bio opet za tel.... vaučeri važe samo za internet pakete.....

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
40% je za Kucni Net, 20% je za Online/Nova.
 
Ako nabavi Super Kartica katalog, tamo ima vaucer za popust od 6000 za P9lite ali uz Nova 4.
 
zna li neko da li je jos uvek kao ranije moguce u poslovnici prilikom uzimanja novog 060 - da se bira broj?
 
Moglo je, moze i dalje online, pa valjda moze i u poslovnici.
 
Vip, twitter nalog:

Vip mobile ‏@Vip_mobile
U novogodišnjoj noći, u periodu od 20h 31.12 do 8h 1.1, razmenjeno je ukupno 12.877.547 SMS i MMS poruka kroz Vip mobile mrežu.

Vip mobile ‏@Vip_mobile
U istom periodu upućeno je 2.826.305 poziva, od čega 107.067 međunarodnih, dok je kroz Vip 3G i 4G mrežu prošlo čak 24,51 TB podataka.

Btw, malo nakon ponoći bilo je i malo problema; Vip brojeve nisam mogao dobiti, osim iz same Vip mreže nakon par pokušaja. Čudno mi bilo i što sam dobijao govornu poruku "međunarodni saobraćaj je otežan" prilikom pozivanja sa fiksnog ka Vip-u u to vreme.
 
Poslednja izmena:
Sa pozivima i porukama nisam imao problem na VIP broju (za ocekivati u centru BGa), ali nisam imao stanje nove tarife ni u 5h ujutru. Nova 5, jos uvek imala smartove ;)

Ovo sa fixnog, jel' se desavalo i za pozive ka drugim (non-MTS) mrezama? Da nije MTS to ubacio za sve pozive van mreze, mozda.
 
Ovako je bilo prošle godine: (-sa sajta politike-)
VIP: Više od 14 miliona novogodišnjih poruka
BEOGRAD – U novogodišnjoj noći, od sinoć u 20.00 časova do jutros u 8.00 kroz Vip mobile mrežu razmenjeno je 14.448.824 SMS i MMS poruka.
Kako se navodi u saopštenju tog operatera, broj poruka je na sličnom nivou kao prošle godine, dok je u inostranstvo poslato 120.715 poruka. Vip korisnici su uputili 3.585.232 poziva, od toga 106.583 u inostranstvo, a kroz mrežu je prošlo 11,81 TB podataka.


~10% manje sms
~20% manje poziva
~100% više podataka u odnosu na prošlu godinu

---
Ka fiksnim i telenoru su prolazili pozivi.
 
Poslednja izmena:
Sa pozivima i porukama nisam imao problem na VIP broju (za ocekivati u centru BGa), ali nisam imao stanje nove tarife ni u 5h ujutru. Nova 5, jos uvek imala smartove ;)

Ovo sa fixnog, jel' se desavalo i za pozive ka drugim (non-MTS) mrezama? Da nije MTS to ubacio za sve pozive van mreze, mozda.

A sad ti je dostupno stanje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni jeste dostupno. Mislim ne bi ni proveravao da nisam video tvoje pitanje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni je, ali sa starim paketom. Trebalo je da startuje novi paket, ali ništa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A sad ti je dostupno stanje?
Jeste. Oko 5h je pisalo da imam Smartova, ali i da imam 3GB dodatak samo.

Sada (mislim da je oko 6/7h jutros bilo sve kako treba) je sve dostupno, Nova 5. SMS o stanju mi inace jedva stane na ekran :D
 
Šta može da se izvuče bez tih vaučera? Drugar treba da obnovi ugovor, hoće telefon Huawei p9 lite uz nova 3. Šta bi mogao da dobije od popusta?

Ako ne može da se snađe, može da traži od radnika u poslovnici da poašlje specijalan zahtev (specijalan ili tako nešto, to kuca radnik u poslovnici, odgovor dobija sms-om na svoj broj telefona). Neka traži popust na pretplatu prilikom kupovine telefona. Oni će mu reći da ne može... bla, bla, neka bude strpljiv da izvrte priču kako ne može, zatim da traži da se pošalje spcijalan zahtiv korisnika, to i to. A telefon neka plati u kešu da bi dobio popust od 10%. Ako odobre popust na pretplatu, neka doda ovo što se provlači u temi da daju, dupli MB, paralelni minuti...
 
Poslednja izmena:
zna li neko da li je jos uvek kao ranije moguce u poslovnici prilikom uzimanja novog 060 - da se bira broj?

Moze.. Ja sam uzeo pre 3 meseca broj u vipu.. Birao sam jedno desetak minuta.. Rekao sam koji broj zelim ali posto je bio zauzet trazio sam priblizno. I ona je citala koji su slobodni. NA kraju mi je bilo zao da toliko trazi pa sam izabrao jedan priblizan broj.. Samo jedna cifra promenjena u odnosu na prvobitno zeljeni broj. A i nista nisu naplatili
 
24m za sada, u svim slucajevima.
 
Presao bih mozda u VIP sa 3 broja iz Telenora. Imao sam prenesi pakete sa 50 % , te sam placao oko 600 din. Sta mi vi predlazete. Pre svega mislim na one skrivene mogucnosti kao sto u Telenoru nigde ne govore o 50 % pretplate ?
 
U VIPu nemas sada pakete bez interneta, ako ne racunas Sigurice.
Zvanicno imas samo 25% popusta na trenutne cene, nezvanicno daju i 50%. Za 3 broja ti je mozda i najlakse da odes u poslovnicu i kazes hocu 3 broja da prebacim, Nova 2/3, hocu 50% popusta, znam da su neki dobijali, a mislim da je korektno za 3 broja da dobijem to, i 3GB zauvek ili 1GB sto se dobija kroz online prodavnicu, ne znam sta ce ti dati od ta dva.
Nova 2 ti je dovoljna, posto ima svega vise od PiS M paketa, ispada 545din sa 50%.
Zvanicno, Nova 2, 300min, 1.6GB ako sklopis ugovor online je 817rsd.

BTW, taj zadnji, 24. racun u Telenoru sa 50% popusta, svima je dolazio pun, pa su se zalili, koliko sam primetio.
 
Tesko ce mu odobriti 3 GB zauvek, sad daju one gigabajte u zavisnosti koji paket uzme. Popust bi mogao da dobije, samo da se cenjka malo :)
 
Ivan je dobio 3GB zauvek :) Bas zato sto je u poslovnici, a ne online, pa nisu ti dodaci isli.
 
Jel stvarno nema stopiranja internet protoka nakon sto potrosis internet iz paketa, nego prekoracenje naplacuju 1 din. po MB, sto je 1000 din. za 1GB?
 
Poslednja izmena:
Presao bih mozda u VIP sa 3 broja iz Telenora. Imao sam prenesi pakete sa 50 % , te sam placao oko 600 din. Sta mi vi predlazete. Pre svega mislim na one skrivene mogucnosti kao sto u Telenoru nigde ne govore o 50 % pretplate ?

Ja ne bih prelazio. Probaj da nazoves Telenor korisnicki servis i pitaj da ti produze ugovor pod istim uslovima i odobrice ti garantovano, a ako zelis i paket ce ostati taj stari koji koristis. Pogotovo ce ti odobriti posto imas tri ugovora. Ako hoces telefon, trazis telefon i 25% popusta. To takodje daju.
 
Poslednja izmena:
Po defaultu nema. Za mladje od 30 i starije ima besplatno limitiranje, za ostale je 100din mesecno :) (ili das JMBG nekog mladjeg od 30 i dobijes, ne treba potpis)
 
Jel stvarno nema stopiranja internet protoka nakon sto potrosis internet iz paketa, nego prekoracenje naplacuju 1 din. po MB, sto je 1000 din. za 1GB?

Imas blokadu free ukoliko si uzeo "mladje od 30", u suprotnom nema i jedini nacin je mesecni dodatak (placa se).
1rsd/MB i nije toliko strasno koliko su nas svi nekad drali s 50+ rsd/MB. [emoji1]

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
1RSD/MB je BOLJE od 50RSD/MB, ali nije ni dobro... na LTE-u se olako predje i GB da se ne primeti ;)
 
Nazad
Vrh Dno