Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ok, hvala. Čitam da drugi ostvaruju, pored redovnih, i neke dodatne popuste na internet, pretplatu i sl.pa sam mislio da možda daju i neki dodatni popust na telefon za keš.
 
Ako predjes u Société banku ili si već korisnik dobijaš 5000 popusta na uredjaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
tih 5000 din, toliko platis odrzavanje racuna u scg banci, tako da na kraju ni nemas nikakav popust,
samo ce da te pomuzu na malo kulturniji nacin tj dobices samo jos jednu obavezu da placas
a to je odrzavanje racuna u scg banci.
 
Da li 060 brojevi moraju da pocnu sa 0 - kada biram broj samo sa 0 kao prvim moze?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
tih 5000 din, toliko platis odrzavanje racuna u scg banci, tako da na kraju ni nemas nikakav popust,
samo ce da te pomuzu na malo kulturniji nacin tj dobices samo jos jednu obavezu da placas
a to je odrzavanje racuna u scg banci.

Banci plaćaš, pa plaćaš održavanje računa. Bio u ovoj ili onoj banci svejedno. Ja sam u Société, pa mi se jos više isplatilo, pošto nisam morao da prebacujem platu niti da plaćam dva računa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li 060 brojevi moraju da pocnu sa 0 - kada biram broj samo sa 0 kao prvim moze?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam najbolje razumeo, pozivni za postpaid je 060. Broj koji biras kao zeljeni moze poceti sa 060 0, 7cifrene kombinacije su moguce. Pocetna cifra posle 060 ne moze biti 1,2,8,9.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Pitanje je bilo, koliko sam shvatio kako se upisuju brojevi u to polje za pretrazivanje.
 
Ja sam uzeo sebi Huawei P9 Lite sad kod VIP na kupon za superkarticu. Izasao me 1 dinar na NOVA 4 posto su u medjuvremenu pale cene ovog telefona (inace je 6000 dinara na tom paketu). Dobio sam i punjac i zastitno staklo kao poklon.
 
Sta sam ja ukapirao....
1. Vip je zaista najeftiniji i ovo vazi samo dok koristim uporedno i vip minute i i minute za sve mreze....ako nemas ovu opciju....onda ti je jedfinije uzeti mts....jer su sada imali 50% snizenje na tarife.
2.ako ne zelis da ispadnes magarac,nikad ne obnavljaj ugovor nekoliko meseci pre isteka ugovora.Vec uvek cekaj zadnje dane....moj slucaj (ugovor bez telefona) ....prvo su mi davali 25% popusta,pa 25% na 2 godine + telefon za dinar,pa 25% na 1 god.pa - 5000 din za telefon,pa 35 %,ai ja ih lepi zamolim za veci popust jer me samo zanimaju minuti ni inter ni sms a minuti su mi smanjeni u novi 3, rekose mi da je najveci popust 35% i da niko nije dobio veci,ja porucim online ugovor i dok mi je ugovor stizao postom,na tel. mi stize poruka za 40% + dodatnih 1000 mb i ja odbijem ovaj online ugovor na 35%, nisam ga preuzeo i sada cekam,jer bas me zanima da li ce jos nesto ponuditi.
3.koorisnike je uglavnom sramota da ciganisu, da li je 1099 ili 1014 + 1000mb, ali verujte mi njih uopste nije sramota da ciganisu....tako da moj je savet cekati do maltene isteka ugovora i izabrati nabolju ponudu.
A opet su ki rekli da je 40 % maksimum i da niko nema veci popust.....barem sada znam da.lazu.
 
Poslednja izmena:
Sad ce se jave dezurni anal ... da te spopadnu kako te nije sramota,EJ pa sta to trazis,koliko je skupa ta promaja

Preneo danas broj u mts,ipak su ovo obicni klosari,odmah zvali i nude 50% prve godine,druge pocela nesto trt mrt i tu sam prekinuo vezu

Kratko NE i spustena slusalica-zbogom pilicari
 
Poslednja izmena:
Sad ce se jave dezurni anal ... da te spopadnu kako te nije sramota,EJ pa sta to trazis,koliko je skupa ta promaja

Preneo danas broj u mts,ipak su ovo obicni klosari,odmah zvali i nude 50% prve godine,druge pocela nesto trt mrt i tu sam prekinuo vezu

Kratko NE i spustena slusalica-zbogom pilicari





Dva meseca pre isteka nudili 6000rsd popusta na fon,potom kad je ist



ekao ugovor 35% bez telefona odem u poslovnicu platim račun pitam jel to sve što nudite ova u poslovnici ni da me pogleda kaže to je to i na kraju odoh u Mts.
 
Da li je neko dobio e-račun do sada? Poruku sam dobio pre neki dan ali mail još ne.
 
Sasa 38@ ...Cudi me da se vec nisu javili?moja namera nije da provociram radnike vip marketinga koji rade marketing na ovom forumu (botovi) vec da iskreno pricamo o tarifama.
Recimo za novu 3 bez telefona,u istom mesecu neko dobije 25% popusta, neko 25 +5000 din za telefon,neko 35%, neko 40%+1000mb ne racunajuci 2gb za online, za ovo znam da je tacno a neki skupljaju i neke vaucere koje niko nikad nije video pa dobiju popust od 40%+20%vaucer =60%+dodatanih1000mb....ako ovo nje pilicarenje ja ne znam sta je onda.
Ma ljudi koja je ovo poslovnost za istu uslugu u jednom mesecu imas 5-6-7 razlicitih cena.....ak ovo nije pilicarenje ja ne znam sta je onda.
 
Koji bi to hint bio da si potpisao prepodne ugovor sa 35% popusta a popodne dobijes sms ponudu za 40% :)
 
Tako nesto je i bilo samo me mrzelo da kucam pa sam skratio pricu.Dobio sam ponudu na 35% koja istice 31.12.2016 , nova godina je u subotu
a ja cetvrtak odlazim u poslovnicu da pitam za dodatni popust,i tako sastavila devojka iz vipa pitanje da ja trazim bilo kakvo dodatno umanjenje za novu 3 i poslala.
Onog trenutka kada je poslala pa sve do mog odlaska na autobusku stanicu nije proslo vise od 5-8 minuta i ja dobijam poruku od vipa
nazalost nismo u mogucnosti da vam zadjemo u suret vas zahtev je odbjen...bla...bla.
Ja odlazim kuci i pocinjem da obnavljam ugovor online i posle svakog logovanja pise mi sistemska greska...ja se uspanicio jer cetvrtak je a ja u petak idem na docek
i zovem kol centar i prijavljujem gresku...i on kazu da ce oni to da obave umesto mene i potvrdjuju mi ugovor na 35% 1000mb + 2 gb za online produzenje ugovora.
Ja im kazem da cu doci tek 6 januara pa ako je moguce da mi ugovor posalju u poslovnicu u centru.kazu ljudi hoce a mozda stigne i u petak....
U petak oko 10 ujutru zovu me iz vipa i kazu da je ugovor u poslovnici i da.me ceka....ja opet objasnjavam da nemogu jer u 12 putujem i moze li to da saceka do 6 januara.....
sedam u bus....u petak oko 2 zovu me iz poslovnice u centru da dodjem da podignem ugovor,ja im opet obajsnjavam da sam se vec dogovorio sa ovima iz kol centra da cu doci 6 januara a mozda i ranije,
zena opet kaze nema problema.....i tako odem ja na docek van svog grada iiiii 5.januara.2017 uvece spremam se da putujem kuci i oko 16.50 (vreme iz poruke)
dobijam ponudu na 40% i dodatnih 1000 mb za novu 3 bez telefona,pozovem kol centar i tamo mi gospodja potvrdi da dobijam 40% i na redovnih 1000 mb jos 1000mb i ako uradim produzenje online jos 2gb.

I ja 06.01.2017 popodne odem u poslovnicu i kazem da necu da uzmem ugovor, nisu se puno potresli....a sta ce dalje biti javicu.....
 
Poslednja izmena:
Jeste da su pilicari sa svim tim ponudama,jeste i da sam 2014 posle onog poskupljenja sneg promocije raskinuo ugovor i rekao nikad vise ali u ovom trenutku mi se cine kao jedini normalni operater. Cene telefona su im normalne i uvek daju neke akcije. Kod mts sam izuzev tog malog prekida u vipu, od 2004 na postpaidu i sta ce mi ponuditi za nastavak - nista. A i mts ima najlosiju mrezu npr kod mene u selu pa kada odem tamo za vikend net kao da nemam dok druga dva imaju dobar 3g signal.
Vip me privlaci jer posle odradjenog jednog ugovora daju paralelne minute sto satire telenorovu porodicu. Verovatno cu u junu kod njih.
Ponuda koja bi me privukla telenoru je da daju sport klub na fazon hbo. Ne mogu vise po kafanama da gledam EL.
Ali daleko je leto ko zna sta ce do tada da se izdesava.

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
a neki skupljaju i neke vaucere koje niko nikad nije video
Niko sem onih koji citaju notmalni ljudi sta pisu i pogledaju skenove:)
 
Ja nisam pratio najbolje temu pa ne znam kojih sve vaucera ima - ja sam mislio da postoji samo 40% na net, ali kada odaberem mob i paket ponudi mi da ukucam kod sa vaucera (ako imam). Jel postoje vauceri za cenu telefona ili pretplate (ako se uzima uredjaj)?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam u cetvrtak ili u petak online porucio novi paket i jos uvek nista, a danas mi krenuo novi mesec po starom ugovoru koji je istekao juce..
Kako ce se sada to odigrati?
Novi paket mi krece za mesec dana ili kako?
 
Bozic je bio. Treba prvo da te zovu, i onda kroz dan-dva da stigne kurir, ili da odes u poslovnicu.

Pocece od sledeceg obracunskog perioda. Ako si u cetvrtak/petak odradio ti online, nisi ni imao sanse da se zavrsi za ovaj obracunski.
 
Bio sam danas u poslovnici u knezu. Pitam kakve beneficije mi daju da predjem kod njih sa 4 telenor postpejda, tacnije 3 popa i 1 internet. Kaze mi zenska, dobicete popust od 200 din. na pretplatu interneta. Masala, kazem joj i pozdravim se sa vipom !
 
Bio sam danas u poslovnici u knezu. Pitam kakve beneficije mi daju da predjem kod njih sa 4 telenor postpejda, tacnije 3 popa i 1 internet. Kaze mi zenska, dobicete popust od 200 din. na pretplatu interneta. Masala, kazem joj i pozdravim se sa vipom !

Uputi isto pitanje na njihov FB ( naravno privatnom porukom ).....
 
Bio sam danas u poslovnici u knezu. Pitam kakve beneficije mi daju da predjem kod njih sa 4 telenor postpejda, tacnije 3 popa i 1 internet. Kaze mi zenska, dobicete popust od 200 din. na pretplatu interneta. Masala, kazem joj i pozdravim se sa vipom !


Mislim da niko ne moze da ti da bolje uslove od Telenora. Na 2 postpejda trazis 50% i treci i net 20% i povezes sa net karticom uz Telenor vise.
 
Poslednja izmena:
Bio sam danas u poslovnici u knezu. Pitam kakve beneficije mi daju da predjem kod njih sa 4 telenor postpejda, tacnije 3 popa i 1 internet. Kaze mi zenska, dobicete popust od 200 din. na pretplatu interneta. Masala, kazem joj i pozdravim se sa vipom !

Bwahahaha :) kako jadna firma :D
 
Počeli su sa kraduckanjem kao mts. Zbog ovih stvari sam pobegao od mts-a, uporedo trošenje megabajta i trošenje novca preko pretplate:







https://postimage.org/


image free hosting

i Vip-ov očajan odgovor da se stanje sistema razlikuje od stanje potrošnje:
images


Odgovorio sam im da mi objasne kako je to najboljoj 4g mreži potrebno 4 dana za ažuriranje potrošnje. Ovo kraduckanje je stvarno odlična poslovna politika.
 
Poslednja izmena:
Nijedan link se ne vidi?
 
Nemaš zabranu interneta van paketa?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Kod mene se vide svi linkovi, 2x sam proverio i uploadovao nove, nemam zabranu, sta ce mi to, uvek mi zatreba net preko paketa. 27.decembra pise da imam mb na stanju sve do 31. decembra i da se sve vreme to naplacuje a oni daju ovakav odgovor to je bezveze skroz. Necu propasti za 100,200 dinara uvek toliko i predjem preko ali ovo je kraduckanje, onako na kvarno.
 
Nesto nece iz IE-a, ali ako uradim copy/paste u novi prozor, rade.

Cek, sta ti kaze racun, pretpostavljam da je stigao? Data Usage da li se slaze?
 
Nazad
Vrh Dno