Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Naravno da mora da postoji neki račun za koji je vezana kartica, samo je pitanje da li se naplaćuje održavanje tog računa. Ja sam bio u piraeus banci do pre godinu dana, imao sam račun, za čije održavanje se plaćalo samo kad ima prometa po računu, što bi za tebe značilo, s obzirom da hoćeš preko njega da plaćaš račune u Vipu, da se plaća uvek, bilo je 100din. Imao sam I dodatno neku Visa karticu vezanu za račun, mislim devizni, koji se nije plaćao, ali je nisan niti jednom upotrebio. Sve u svemu, nazovi ih pa pitaj :D.
 
Nisam baš siguran koliko se isplati ako "mesečno održavanje" T.R. košta 100-350din kako pišu. A ako i daju karticu bez T.R. (što može kod drugih banaka), ko zna koji su drugi trioškovi - tipa godišnja članarina 1000-1500 din, koja je inače besplatna prve godine uz T.R.
A za popust piše da može samo 6 meseci...
 
Sve ovo sam ja pretpostavio, i uporedjivao, bas zato i pitam ako neko ima iskustvo da li moze bez tekuceg :)
Samo odrzavanje tekucih dinarskih racuna se placa. Kartice se sve placaju kod Piraeus, ali ima i varijante od 50RSD godisnje za debitnu Visu.
 
OK, verujem da si uporedio, nego mi bezveze što mora da se veže trajni nalog baš za kreditnu karticu... koje su skuplje
 
Da je u Intesi, to bi mi bio pun pogodak, u stvari bilo bi bolje da trebam na kreditnu karticu nego na tekuci :)
 
Baš ne razmišljam... povezati trajni nalog za kreditnu karticu je ekstra varijanta za Vip (kao i za bilo kog drugog provajdera). Imaš lepo kreditni limit, pa onda grune "slučajno" neki račun od par stotina evra, taman da se pokrije iz tog kreditnog limita :)
i svi "srećni" :)
 
Poslednja izmena:
kako god, ne znam koji popust da mi ponude, ne bih se petljao sa bankama i racunima, samo zarad popusta na racun za mobilni...
 
Baš ne razmišljam... povezati trajni nalog za kreditnu karticu je ekstra varijanta za Vip (kao i za bilo kog drugog provajdera). Imaš lepo kreditni limit, pa onda grune "slučajno" neki račun od par stotina evra, taman da se pokrije iz tog kreditnog limita :)
i svi "srećni" :)
Uzmes kreditnu sa 20EUR limita pa neka se oni kice :) U sustini, ja samo i debitnu gledam da imam.

VIP je nesto bas poceo da deli neke popuste ako se aktiviraju razni trajni nalozi - 10% za trajni nalog preko banke (obican racun, bilo koje banke), sad ovo.
Licno me ne brine, 5. u mesecu imam na racunu samo tacno koliko treba za VIP.
 
Sve je to u redu, tako će uraditi manje od 2% ljudi. Uglavnom ljudi imaju jednu-dve kareditne kartice sa povelikim limitom. I onda lepo to povežu u trajni nalog i eto mogućeg scenarija o kojem sam pisao
 
MOD EDIT:

O raskidu ugovora sa Vip mobile mozete nastaviti na posebnoj temi: LINK

Unlock.
 
Poslednja izmena:
Sad sam dobio poruku od Vip-a!

U znak zahvalnosti sto redovno izmirujem moje racune,poklanjaju mi besplatne pozive i sms u nacionalnom saobracaju u okviru Vip mreze do kraja dana 20.04 2014.

Sta sad to znaci?Jel mogu da zovem besplatno sve u nacionalnom saobracaju,ili samo u okviru Vip mreze?
 
Piše u okviru vip mreže
 
Vidim piše u nacionalnom saobraćaju ,znači sa svim mrežama.

PS

A možda ti je rodjendan, ali si zaboravio.:D Ja to dobijam samo tog dana.
 
Vidim piše u nacionalnom saobraćaju ,znači sa svim mrežama.

To znaci da ne vazi iz rominga, ali su ipak samo za VIP mrezu. Ako je ka svim mrezama, stoji eksplicitno "ka svim mrezama" i plus "u nacionalnom saobracaju".
VIP svugde stavlja "u nacionalnom saobracaju" osim za roming dodatke :)
 
Ma i meni su to isto slali nevezano za rodjendan skoro...hoce da ostanemo na vip hehe dace nam sve gratis
 
Ljudi, ima li neko informaciju šta se deđava sa mrežama? Trokiranje od jutros...prvo poruke nisu išle sa VIP na MTS, pa nisu išle sa Telenora ka ostalim, pa sad ne idu sa VIP-a na VIP...tj idu, ali stignu posle pola sata, sat. Nemoguće da je opterećena mreža...ovo je gore nego za doček Nove. Nisam izolovan slučaj, većina mojih prijatelja ima isti problem.
 
Previše poruka. Kao što si sam primetio sve mreže trokiraju.
 
Nikad ovako nije bilo. Ovo je užas. Izgleda da je počelo da se normalizuje.
 
Meni je uvek bilo zanimljivo da poruka koja ima nekih 140 bajtova, pa i sve da se posalje 10m poruka to je opet malo u smislu data saobracaja, a mreza krene da trokira...
 
Ja sam poslao i dobio 3-4 poruke. Prosle su normalno.
 
Ja ne placam racune , to prepustim ukucanima koji plate sve djuture.
Prosli sam platio ja u poslovnici vipa i iznenadilo me da uzimaju proviziju od50 dinara po racunu.
Jel to ok.
 
Ne zele da im poslovnice budu banke, cak nude popuste za aktiviranje tranjih naloga.
 
Trajnim nalogom.
 
Ali ti onda plaćanje računa bude kao kredit, banka skine svoja potraživanja, a ako nema ništa na računu odeš u nedozvoljeni minus.
Trpajni nalog je isto sto i plaćanje rata za kreditne kartice, kredite i t d.
Zvanično iz vip KC sam dobio objašnjenje da ne isključuju odlazni saobraćaj do kraja sledećeg obračunskog perioda.
 
Postoji u Intezi trajni nalog za cije izvrsenje je potrebna prethodna potvrda vlasnika racuna.
Bez toga se trajni nalog otkazuje za sledeci mesec.
 
Nazad
Vrh Dno