Šta je novo?

Hitman 6

Koliko je bolja grafika, očekuj bar 50% više.
 
Ја се искрено надам да нови хитан неће бити много захтевнији од старог, јел се појавио system requirements.

Hitman igra je od uvek bila srkomna sa system requirements. i nije trazila mnogo jaci PC
 
Zahtevi su manje-više ok. Najviše upada u oči ovih 8GB RAM-a kao minimum :)
* Steam account required
* Windows 7 or above (64bit only)
* GPU - NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 6870
* RAM - 8GB RAM
* Resolution - 720p minimum
* DirectX Version 11 or higher
Cena za pre-order standardnih 50€
http://store.steampowered.com/app/236870/
 
Haha, a ladno ne pise nista za procesor. :d
System requirements budal*stina veka

Inace, ovo mnogo bolje deluje nego Absolution. Sasvim solidno, a u pocetku sam bio skeptican.
 
Poslednja izmena:
Ovde pretpostavljaju:
CPU: Intel Core i5-670 3.46GHz / AMD Phenom II X4 805 (speculative CPU req)

A posle navode:
Obviously with so many unique AI NPCs on each level, the CPU power will need to be high
Tako da, ko nema i5 biće povuci-potegni :d
 
Nastavlja se sezona odlaganja. Odlozeno za mart sledece godine.
 
DX12 verovatno, povećanje korisnika Windows 10 i dodatno poliranje, bolje nego polu proizvod.
 
+1

Samo da je krajnji proizvod kako treba, pa neka i potraje trend odlaganja izlazaka igara. ;)
 
Hmm slazem se, ali ne najavljuj igre i datume za iste ako su jos u nekoj ranoj fazi razvoja. Ovo se zaista precesto desava prosle i ove godine.
Neka se ugledaju malo na Bethesdu i Fallout 4.
 
Dešava se to stalno, najgore je kad čuješ Ubisoft da to izjavi za Tom Clancy, to znači da će da odbace originalnu i naprave neki krš umesto toga. Originalni Conviction sam mnogo želeo, onda smo dobili onaj jadni shooter. Rainbow Six Patriots je delovao obećavajuće s moralno upitnim odlukama, sad je neka glupost sa taocima koja uopšte ne deluje kao hard core iz čega je franšiza izgradila ime.
Hitman je isto to uradio u prošlom delu, ali bar su to odmah ispravili. Opšti trend dumb down je užas.
 
The prologue/Paris mission "Intro Pack" launches on Mar. 11 for $15. Subsequent missions will release at $10 apiece. Players also have the option of buying everything in advance for $60 or waiting until fall 2016, when everything will be released on one disc.

Jedina mana koju vidim ovde je sto ce cena sezone biti ista dok je ne zavrse. Dok bi u slucaju da puste igru kao early access za 60 dolara, postojala mogucnost da budu primorani da popustima pumpaju prodaju dok ne zavrse igru. Ko ne ganja popust, njemu izadje na isto.
 
Zar nije i ranije išla priča da će postepeno nadograđivati igru, tj. da će tek manji deo biti dostupan po izlasku, a ostatak vremenom? Po čemu se to razlikuje od epizoda?
 
Poslednja izmena:
meni ovaj koncept deluje zanimljivo. manje ali kvalitetnijeg sadrzaja mi zvuci super. e sada, to je u teoriji u praksi cemo videti. samo da se ne ceka kao na HL epizode.
 
Sta jos imamo od njih? Deus Ex, zar ne?
 
Nazad
Vrh Dno