Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

shaman
Preko kodija direktno ulazim u bilo koju android app,nema potrebe da izlazim iz kodija i gubim vreme na ono sporo gašenje kodija.Ovako je brže.
Na jednom oficijelnom ott boksu preko kodija ulazim direktno u glavni meni za kanale,sve leti[emoji2] i ir daljinac ima svoju ključnu ulogu.
 
Poslednja izmena:
"oficijelnom ott boksu" = STB nekog od domaćih provajdera ili varijante tipa Mag 254??
 
Kakav mag,oficijelni ott box koji radi pod takoreći zatvorenim androidom.
 
Skineš na mobilni telefon android extractor app,instaliraš d3go na mobilnom telefonu,ne pokrećeš ga pa zatim uđeš u apk extractor i kliknes iz liste na d3go.
Nakon toga putem android explorera prebaciš iz apk extractor foldera D3go na usb fleš i taj fleš ubaciš u sonija i pokušas da ga instaliraš u varijatni da na sonijevom play storu nema d3go app.
Ako se D3go instalira a ti ga ne vidiš i ne možeš da ga otvoriš,onda postoji kvaka da instaliraš Kodi,izabereš confluence skin i odeš u podešavanja menija.Tu imas opciju da uđeš indirektno u sve android app.
Ja sam recimo na taj način uspeo da poteram neke aplikacije na potpuno zatvorenim android uređajima.

Hvala care pomogao si mi sa potpuno zatvorenim android boxom... sada D3GO i neke druge aplikacije koje nisam mogao skinuti preko google play-a rade savršeno
 
shaman
Preko kodija direktno ulazim u bilo koju android app,nema potrebe da izlazim iz kodija i gubim vreme na ono sporo gašenje kodija.Ovako je brže.
Na jednom oficijelnom ott boksu preko kodija ulazim direktno u glavni meni za kanale,sve leti[emoji2] i ir daljinac ima svoju ključnu ulogu.

Ako možeš objasni mi ovo detaljnije kako da uđem u android programe iz kodija gde da uđem konkretno u confluence skin kako da selektujem recimo d3go ?
 
@razor1900 mozes li reci o kom zatvorenom android boxu je rec

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav ljudi, da li postoji neka modovana verzija d3go aplikacije koja ne smara sa rutom? Odavno nisam koristio d3go (još sam na 3.4 1 verziji) i malopre skontam da nemam rts1i rta2... Zvao ih malo i smarao ;-) i kada smo došli do toga da reinstall app rekoh da ću im se javiti (pošto imam modovanu app zbog ruta)...
Jos uvek sam na KitKat - u, telefon lg g pro 2
Hvala unapred
Ps. Pročitah da sada proveravaju i xposed koji (naravno) imam instaliran
 
Ja sam rootovan i 4.3 a koristim sa play

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Ja sad digao neki RR rom i D3go izbacuje neki sigurnosnu grešku, na rutovanom miui radio normalno
 
A Xposed jel imaš? Pošto zbog njega kukaju sve verzije nakon 3.4.1.
 
Novije verzije koje ne kukaju za root kukaju za Xposed. Ali pošto D3Go app radi samo detekciju "Xposed Installer" aplikacije dovoljno je nju sakriti /obrisati / zamrznuti. Ima modul "MinMiniHide" (ako se dobro sećam posle se pojavio i neki drugi baziran na tom modulu) za to. Ja sam ga probao pre sto godina i malo je radio malo ne kako treba, a i pošto već svakako imam Titanium Backup lakše mi je bilo da zamrznem Xposed Installer, to radi 100% vremena. Jednom u mesec dana kad se setim "defrost"-ujem Installer i proverim jel ima novih verzija modula i opet freeze kad odradim update.
 
Upravo sam instalirao novu verziju d3go, sve radi, problem resen Taskerom ;)
Napravio sam profil koji prilikom startovanja d3go aplikacije automatski zamrzne Xposed a zatim sve vraca u prvobitno stanje posle gasenja d3go. Potreban je secure settings plugin za tasker.
 
Windows 10, 64 bita. Uspeo sam da pokrenem d3go samo na internet exploreru 11 (koji je verovatno 32 bitni). Chrome (za njega sam znao da nije podrzan) ne radi naravno, Firefofox 64 bita ne radi i Edge ne radi. Kaze da viewright plugin nije instaliran. Probao na firefox 32bita i radi. Znaci...d3go radi na 64 bitnom windowsu i 32 bitnom browseru ,osim Chrome. Dobro sam zakljucio ili ima neki sistem za 64 bit browser?

Da li bi mogao da objasniš kako si postigao da gledaš d3go na firefox-u, meni to ne ide od ruke...
 
Ništa posebno, 32 bitni Firefox, instalirao viewright plugin, aktivirao ga u addons i proradilo.
 
Kada pokrenes d3go na Firefoxu, klikneš na neki kanal i on će ti sam ponuditi da skineš. Skineš ga, instaliras na next, next, next... Onda ides u settings Firefoxa pa addons, tu nađeš taj plugin i staviš ga na enable ako već nije.
 
Kada pokrenes d3go na Firefoxu, klikneš na neki kanal i on će ti sam ponuditi da skineš. Skineš ga, instaliras na next, next, next... Onda ides u settings Firefoxa pa addons, tu nađeš taj plugin i staviš ga na enable ako već nije.

Hvala na brzom odgovoru, pokušaću... Dešava se isto kao na exploreru, javlja da je to instalirano ili već šta, mada ga nema nigde... OK u svakom slučaju još jednom hvala.
 
Poslednja izmena:
Imas ga instaliranog vec,trebalo bi da radi d3go.
 
@Bolivar: Već si ga instalirao ali nije ga dovoljno samo instalirati, moraš i da dozvoliš pokretanje plugin-a unutar browsera (Firefox?). To je sigurnosna mera koju koriste svi moderniji browseri (koji uopšte i dalje podržavaju NPAPI plugin-ove). Kad neki sajt hoće da pokrene neki plugin pretraživač te lepo obavesti (po default-u blokira sve pluginove, ali ti ponudi opciju da odobriš jednokratno ili za stalno), samo treba biti pažljiv i gledati.

Baci pogled na ove screenshot-ove: http://imgur.com/a/1se4T

Imaš 2 varijante, pa biraj koja ti se više sviđa. Prva aktivira/odobrava pokretanje ovog Verimatrix plugin-a za sve sajtove, druga varijanta je da odobriš trajno (tj na tom kompu bar, do sledeće reinstalacije Firefox-a ili operativnog sistema) samo za www.d3go.tv sajt.

Uz bitnu napomenu da mora biti instalirana 32-bitna verzija Firefox-a da bi mogao da gledaš D3Go stream, jer plugin je 32-bit i ne postoji 64-bit verzija plugina. A verovatno koristiš 64-bit Windows... pa zato moraš da paziš koji Firefox instaliraš.
 
@shamanNS - Hvala na savetima, sve je rešeno, ali plug in nije bio instaliran, bio instaliran neki drugi: Web TV plug in NPDLL, čini mi se i kad sam ga izbrisao, lako sam onda inst. SBB plug in.
 
Taj drugi je za MTS-ov servis :) Ako skineš najnovije verzije za oba i instaliraš prvo D3Go verziju pa onda MTS možeš oba da imaš na istom kompu (kao ja :p). Ranije je postojao konflikt, da radi samo onaj koji je poslednji instaliran :D
 
Poslednja izmena:
Taj drugi je za MTS-ov servis :) Ako skineš najnovije verzije za oba i instaliraš prvo D3Go verziju pa onda MTS možeš oba da imaš na istom kompu (kao ja :p). Ranije je postojao konflikt, da radi samo onaj koji je poslednji instaliran :D

RADE OBA ... napokon -)))) shamane :wave:
 
Kida na vdsl ali bukvalno [emoji23]
Pustite za sveee poruka za sbb

9d6259fd4a362207ad34ec1879e53bdc.jpg

20387c52577d2a59def09b785f277b39.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno