Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Jesi li igrao na ps3 pre ovoga?Moje pitanje je jel ima vise misija za razliku od stare verzije?
 
Нисам играо на PS3.
 
Ima policije ispred policijske stanice i na aerodromu i jos par predefinisanih mesta, ali (bar kod mene) na PS3 ne postoje u gradu na ulici. A i kod 99% drugih igraca jer su se zalili ljudi i trazili patch, ocigledno molba nije uslisena. Generalno nacin na koji funkcionise policija tj. wanted level i nedostatak enterijera u V su mi najvece mane. Ajd za policiju manje vise, meni licno nije toliko bitno, ali da su ubacili nekoliko restorana/klubova/fast food-ova i slicno igra bi imala jos veci replay value. Inace tek posle godinu dana danas sam prvi put probao ronjenje u free roam modu jer stvarno nisam znao vise sta da radim osim voznje, kontam da je vecini ljudi to potpuno nebitna aktivnost.
 
Jel na kraju promenjena voznja uopste na next-gen verziji?
 
Jedan hint.
U singleplayeru, buduci da je Rockstar ukinuo sve last gen hintove u vezi berzi, dakle one varijante ulaganja u odredjene korporacije posle svake assassination misije da biste maximirali dobit vise ne postoji, makar ne u tolikom procentualnom povecanju. Medjutim napravili su propust gde uopste nije potrebno toliko paziti u ulagati, vec je dovoljno samo jednom odigrati pametno i stvoriti $999999999. Bag.
Posle dead men walking misije (ili kako se vec zove) ulozite sve u lifeinvander i ODMAH potom sve prodate. Posle samo svicujte karaktere i u nedogled isto radite do sume $999999999 ili koliko vec hocete. BEZ IKAKVOG SEJVA, NISTA NIJE POTREBNO.
Samo pazite kada prodajete, ne idite odmah na sell all, vec prvo udjete u sekciju lifeinvander i odatle sell all.
Postavicu video posle.

Inace, mislim da ne morate samo posle dead man walking misije, vec bilo kad.
 
Што то ниси раније написао!!!! :)
 
Sad sam provalio :d
Ali kazem, probaj i sasa, mozda uspe :)

Danas je bio neki update igre, ja sam pre update-a to odradio, a mozda posle ne moze vise :/
 
Ради и после данашњег update-a :)
 
Radi li to i na ps3 verziji ko zna,bas cu da probam sutra.
 
E drago mi je da radi.

Probajte i na PS3, ali jako je bitno da uradite kao na videu, znaci postupak "sell all" na berzi je najbitniji:



Ostalo ne morate gledati, lik je radio na slican nacin ali malo komplikovanije, nema potrebe za tim.
Dakle samo kupite i odmah prodate, zatim svic na drugi karakter, opet isto, pa na treci, i onda opet vracanje na prvi i tako non stop u krug dok ne stvorite sumu koju zelite i tek tada save game.
 
6db.gif


,)
 
10612880_895119377179589_1385119065072882421_n.jpg
 
Jel to ugravirana varijanta ili sticker fazon?Lepo izgleda.
 
E ne znam, ali stvarno lepo izgleda.
 
Ljudi, hoce neko u share za GTA V, fali nam fantom vec nekoliko dana, kao da trazim za Lego Hobbit :d:d
 
Imam problem sa ovom igrom na Xbox 360 konzoli. Neće da mi snima pozicije u igri. Odigram nekoliko misija i kad izadjem pa udjem opet od početka. Konzola je čipovana RGH i imam mesta još 30 Gb. Namešteno mi je u opcijama Autosave ali ništa.
 
Poslednja izmena:
Da, a nadam se da se DLC nece placati, tj da ce biti samo update igre...
 
To uvek možemo da napišemo za sve, nije da ćeš ih prizvati tako :D
 
Pa u svakom slucaju, vise od 15-20 $ nece biti, jedan share i da ni ne osetis :d
 
Nazad
Vrh Dno