Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Zasto imam utisak da limit ne vazi za inocall ;)
 
^ Hvala! Nisam znao da može USSD kodom! Eh, ali dao sam im telefone! Sad ne mogu da aktiviram USSD, a u KC kažu da oni ne mogu da blokiraju. Očigledno mogu, grrr.

Lozinka je "0000" ako nekome zatreba i mora da se aktivira sa aparata, ne može preko KC. Dodatni minuti prema svim mrežama mogu da se aktiviraju preko KC (naravno, i fona), ali ne i portala.

Preko portala mogu da vidim da li su imali potrošnju preko paketa, ali ne i koliko im je min/SMS/MB ostalo.

nisam znao da mts ne prikazuje koliko ima min/sms/mb , pa sta onda prikazuje
kod telenora sve prikazuje , min/sms/mb , aktivirani dodaci , dokle traje ugovorna obaveza , itd
 
A što ne bi zvali USA, uz inno call , nije skuplje od lokalnog poziva.
Nilad nisam koristio InoCall, ne znam treba li posebnim kodom da se zovu brojevi, kad i kako znaju da su potrosili, kako aktiviraju novi? Sve to ide preko mene a ne bih time da se bavim baš i da im objašnjavam i da ne ukapiraju a da im dam ideju da zovu Ameriku!
Vec vidim novu temu:
"MTS probio racun preko 5000din: Sta Dalje?"
:D
Ne baksuziraj. :D
nisam znao da mts ne prikazuje koliko ima min/sms/mb , pa sta onda prikazuje
kod telenora sve prikazuje , min/sms/mb , aktivirani dodaci , dokle traje ugovorna obaveza , itd
Da pažljivo čitaš, sve sam rekao: MojTelekom portal prikazuje samo zaduženje preko pretplate. Prikazuje samo net dodatak (ne i druge dodatke) i kad je potpisan ugovor (ne i vrsta i trajanje). Ne mogu da proverim njihovu potrosnju, sem poziva kol centru.
 
Koliko znam, ako se poziva preko Hangouts (koji je na svakom android telefonu), razgovori ka USA su besplatni, neograničeno. Sada za Hangouts ima i dialer da se skine, pa mogu normalno da pozivaju i da pričaju koliko hoće. Ja sam dva puta razgovarao sa eBay podrškom i sasvim je OK bilo.
 
Kad imas 70+ godina onda imas redovne prihode ...cak i kad si u inostranstvu. ;) ...a takodje biras trajanje "turisticke" ture spram popunjenosti kartice.
Ма и ја сам хтео нешто овако да напишем ... ако дочекам да имам 70+ и одлучим да идем на туристичко путовање од 2 месеца у неку сиромашну замљу, сигурно нећу да тражим да ми неко плаћа мобилни или да се возикам локалним бус превозом. Ајде да су Кубанци, Етиопљани па да разумем али ... ово се уопште не слаже са мојим мишљењем о америчким пензионерима.
...nisi ti trebo u to da se pacas, eventualno prepaid i to njihovim parama.
Ја сам мислио да ће да буду њихове паре а сада ми делује да неће ... а кад се троши туђе, ту се не мери.

Какво пробијање 5.000, биће ту опет нешто ... направљен рачун од преко 100.000 за два месеца, шта да радим са овим мт:с лоповима? :)
 
@desp:
Hvala za Hangouts, znam, svi imaju iPad i Viber na njemu - za poruke i telefoniranje.

@cale:
Sve će biti ok, a ako ne, moja odgovornost. ;) A kako ko putuje, koliko para... Odmah da znas da jedan dan u BG ispadne $100 sa smestajem i hranom. Pa 3 meseca po Evropi, zapitaj se koja je to "sića". Američki penzioneri nisu bogataši, evo, znam kolike su im penzije i vrlo su male iako su svi profesori na faksu bili. Tamo su u prosveti male pare. Kazem, znam ljude. Odosmo u off.
 
VipZaSve (Pričaj sa svima) daje 150min za 500din mesečno. Rekli da im je 250min minimum
Samo da ispravim-VipZaSve saobracaj traje 30 dana, a moze da se aktivira i svaki dan ako ima potrebe.
Jedino sto bi te zezali sa kodovima, to je tacno.

Ljudi su razliciti, nekom je lakse da malo strepi za racun, nekome je lakse da juri po gradu i ukucava kodove :).
Bitno je da postoji ponuda za svakoga.
 
Samo da ispravim-VipZaSve saobracaj traje 30 dana, a moze da se aktivira i svaki dan ako ima potrebe.
Mislis da dodatak minuta može da se aktivira svaki dan?

Mislim da oni ni jednom nece proveriti stanje na *797#, moram s tim da računam.

Isključiću im međunarodne pozive prvom prilikom. Isključio roming, IN i VAS usluge. Time su iznenađenja svedena na minimum.
 
Ako u WW produzim ugovor na 2god. uz 50% popust (polovina pretplate bez telefona) da li se dobija vaucer od 2000 dinara ili samo ako uzmes telefon i punu pretplatu?
 
^ Kažu da se vaučer sada dobija samo ako se u WW uzme telefon, više nema vaučera za 50% off.

Pitanje za druge: do 30. juna (dok važi 50% off) treba na tri broja da produžim 50% off ugovor -- da li kod nekih dilera ima nekih zanimljivih poklona, vaučera, bilo čega što se može dobiti uz 50%? Hvala! :)
 
Колико видим, фирма на Е не нуди ништа од ваучера док за њену сестру и сам знаш. ;) Мислим да сам ја добио последњи ваучер уз 50% 30. децембра ... мада су тако забрљали да је тек сад почело да се решава, плаћао сам и промену тарифе и дуплу тарифу и неколико месеци био без 50% па сам морао да интервенишем и сада се полако све прерачунава. Ако не нађеш некога да ипак нуди, најсигурније је у пословници.
 
Ovi u MTS-u stvarno nisu normalni ...
I posle druge reklamacije nastavljaju da šalju istu poruku kako je sve Ok i da je prostup 4G mreži NEOMETAN !!!

Screenshot_2015-04-21-14-02-15.png

Neometano im ne radi UPLOAD već mesec dana !
 
Jesi li probao sa nekim drugim telefonom i karticom?
 
I mene zanima kolike su sanse, jer su ti paketi dosta izbalansiraniji od Miks paketa. (znam da moze nesto da se dogovori, ali za manje brojeva bi znacilo)
 
Drugari imam jedno interesantno pitanje. Naime na jednog korisnika imamo dva broja telefona u mts mreži. E sada, pošto je jedan od korisnika starija osoba koja ne koristi internet, da li je moguće na ovaj drugi broj koji se vodi na istu tu osobu a u stvari ga koristim ja, da se prebace ti megabajti? Ili previše citam sf :)
 
Na koji nacin da im izmolim 4G karticu ako koristim mobilni net S i miks M???

Kazu da za sada na manje pakete ne daju nove kartice, jer su valjda stipse.

Hocu da mojih 5 gb neta trosim u 4G mrezi
 
Dzaba ti i da ti daju 4G karticu, neće ti raditi 4G ako su ti to stari paketi... Meni su dali 4G karticu na starom Mix Net XL paketu ali me uslovljavaju da prodjem na minimum novi Mix Net XL da bi mi aktivirali 4G... Nema veze sa mozgom.
 
Dzaba ti i da ti daju 4G karticu, neće ti raditi 4G ako su ti to stari paketi... Meni su dali 4G karticu na starom Mix Net XL paketu ali me uslovljavaju da prodjem na minimum novi Mix Net XL da bi mi aktivirali 4G... Nema veze sa mozgom.

Mislim da paketi nemaju veze,to je samo izgovor.
 
Nemaju realnih, ali postoji sistemska zabrana, koju mogu samo glavonje da uklone. Sto nece raditi za tipicnog korisnika sigurno :)

Ne daju za manje pakete, jer manji paketi nece ni postojati od sledece godine (procena na osnovu tipicnih TCom paketa, kao i cinjenice da najveci broj telefona se ne moze uzeti na 36 meseci za pakete ispod 2000)
 
A obican radnik to ne moze da uradi sem za pakete na kojima je dozvoljeno. Zato i kazem mora glavonja ;) (u ovom kontekstu nije ruganje :D)
 
Ma oba paketa su validna, tj. trenutno aktuelna ali su nizi od ovih sto trenutno nude za zamenu.

Moracu poznanika u telekomu da pritisnem da ispita te kartice. Tj. da vidim da li mogu da dobijem novu 4G karticu na nizim paketima.
 
Jel ima mozda jos uvek ona varijanta ako produzim ugovor u WinWinu da dobijam onaj poklon vaucer? :D
 
Ma mozes ti dobiti karticu samo ako predjes na taj paket, uzmes karticu, vratis se na manji posle... ali bice deaktiviran 4G sistemski ako ti trenutan paket nije "4G paket".
Moracu poznanika u telekomu da pritisnem da ispita te kartice. Tj. da vidim da li mogu da dobijem novu 4G karticu na nizim paketima.
 
Nazad
Vrh Dno