Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ubaci karticu i idi potpisi aneks za 50%.
Sve je ok.
 
Jeste, ne možeš da potpišeš ugovor na 50% popusta dok nisi korisnik mtsa. Smeš da ubaciš samo ko zna na kojoj si tarifi, verovatno ti piše u ugovoru.
 
Slobodno ubaci. Danas potpisi 50% na koju tarifu zelis i odmah od danas ti i krece ugov sa popustom. Pazi da je inicijalna tarifa ujedno i najniza moguca.
 
Hvala na odgovorima :)

EDIT:
Ubacio sam karticu i aktivirana je ona tarifa koju sam i prijavio.
Samo što neću moći danas da idem da potpišem 50% nego tek sutra, nadam se da to neće uticati na račun i da će biti obračunat popust :)
 
Poslednja izmena:
to za popust bolje proveri jer ti se racuna od sutra.
 
Izračunaće mi 1 dan bez popusta koliko košta + ostali dani sa popustom?
 
Мени ради без проблема...
 
Upravo
97a8887d6d5cd1a503c3643d0cb3c364.jpg
 
Slazem se, stvarno je uradjena da ne pomisli covek da je MTS radio :)
 
Sređena jeste ali dok se ulogujem, uglavnom tek iz trećeg puta uspe.
 
Ponovo prikazuje preostale mb na *797#
 

Prilozi

  • wp_ss_20150509_0001.png
    wp_ss_20150509_0001.png
    65 KB · Pregleda: 183
^ Kako u Miks M imas preko 900MB, kad se oni ne prenose? o_O

Aktiviran data tarifni dodatak?
 
Poslednja izmena:
Чини ми се да је у једном тренутку била акција Двоструки ДАТА Бонус па сам је чак и ја закачио иако Прича уопште и нема пренос података.
 
To je neki trenutni problem, ranije nijednom nije to stucnulo.
Medjutim cesto je ranije trazio da se ponovo uloguje, kao da izgubi podatke:)
 
Jel' ce biti nesto slicno simpaticno za ugovore skoro?:)
 
До јуче нисам знао како педерски рачунају минуте у мтс-у. Позиве у мтс мрежи не дирају (не скидају од датих 3000) већ ти скидају од позива у домаћем саоб. односно оне који би (ваљда) требали да буду ка другим оператерима. Јуче узела сестра микс м и ја гледам шта је сад ово, какав баг али видим да "то тако треба". Јесам ли ја погрешно схватио шта спада у домаћи саобраћај? Мсм, мтс је домаћи саобраћај, то разумем, али када сам читао шта нуде схватио сам да се то рачуна као минути за друге оператере.
 
Tako je oduvek, kod svih operatera.
Nesto je vip skoro menjao pa proveri u temi za vip koji su uslovi njihovih smart paketa u vezi sa minutima u mreži i van mreže.
 
Најчешће је тако код свих мада постоје и пакети где се одвојено троше минути. Рецимо КТ има кредит и бонус кредит одакле се одмах одбија за позиве у мрежи. Или мислиш да ће неко тек тако да дели хиљаде и хиљаде минута у мрежи, онда купиш три најјефтинија пакета код свих и сваки зове своју мрежу скоро па неограничено. ;) Мада и тако може да се уради.
 
Најчешће је тако код свих мада постоје и пакети где се одвојено троше минути. Рецимо КТ има кредит и бонус кредит одакле се одмах одбија за позиве у мрежи. Или мислиш да ће неко тек тако да дели хиљаде и хиљаде минута у мрежи, онда купиш три најјефтинија пакета код свих и сваки зове своју мрежу скоро па неограничено. ;) Мада и тако може да се уради.
Dva dual telefona cale i bog da te vidi[emoji1]
 
Zasto dva dual, bolje jedan triple sim.
 
Vrh Dno