Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Agents of Shield odlična epizoda,za sad mi se sviđa 4 sezona.

Arrow nastvili su odlično,3 epizode odlične za redom,to im se nije desilo od 2 sezone.

The Flash,filer epizoda.Samo je Jessica Quick vredna pomena u ovoj epizodi.

LoT dobra epizida. Reverse flash [emoji33] [emoji33] [emoji33] [emoji33] opet pokidao!!!!

Послато са Huawei Honor 5x
 
Uf ja neću moći ovako Flash-a da gledam. Ovo dosad sam imao gomilu epizoda na raspolaganju pa kad krenu ovi bezvezni filleri samo premotam ili prebacim na sledeću epizodu :D. Varijanta - nešto dobro odmah nakon filler epizode da mi popravi raspoloženje. Ali ovako kad čekaš 7 dana na sledeću serija postaje mnogo lošija :D. Onako sam i mogao da progledam kroz prste, a već sam navodio da je to i najgori deo te serije. BTW tu klinku Magentu sam viđao u nekoliko serija/filmova već i jedino što primećujem je da garant ima neku protekciju, neku vezu koja joj donosi uloge. Talenat nula, a nikako da nestane, non stop iskače ...
 
opala mi drasticno Shades of blue, pa sam odustao, isto tako i Quarry, totalni bed...sad me samo drzi This is us
 
Poslednja izmena:
Z Nation mi se u ovoj trećoj sezoni ni malo ne sviđa....
Pokušavaju da posle one sprdačine u prve dve sezone sada budu ozbiljna serija ali im ne polazi za rukom...
 
Gledam ,vec 17 sezona :)


Sent from my iPad using Tapatalk

I kako je gledas? Pre je bilo ekipe na pb i kat-u ali sada ne vidim da je ista nstavila negde da radi. A kanala 4 nema kod sbb-a. :/ Odgledao sam prve cetiri epizode nove sezone 17 ali evo petu nikako... A dobar pocetak sezone bi. :)
 
I kako je gledas? Pre je bilo ekipe na pb i kat-u ali sada ne vidim da je ista nstavila negde da radi. A kanala 4 nema kod sbb-a. :/ Odgledao sam prve cetiri epizode nove sezone 17 ali evo petu nikako... A dobar pocetak sezone bi. :)

Pa imaju sve sezone na BTN ,plus redovno nove.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Završio Halt and catch fire trecu sezonu. Početak sezone malo slabiji ali od sredine BOOM. Maestralan kraj zadnjih par epizoda. Primećuje se težina glavnih likova koji stare sa godinama. Ovu seriju bih mogao komotno da gledam u nedogled jos 10 sezona ali kontam da nemaju više prostora sa idejama jer polako vec stižu u sadašnjost.
Inače glumci na visini zadatka, AMC radi odličan posao.

Sent from my D6603
Slažem se potpuno.
Ipak, izgleda da tematika nije za šire krugove, pa zbog toga i nedostaju donaći titlovi.
Engleaki naravno rade posao.
 
Poceo da gledam Oz , nije lose za sada.
 
Ja završio The Knick drugu sezonu.
Definitivno jedna od boljih serija koja je izašla u proteklih nekoliko godina.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Meni druga sezona malo na silu. Nabacano na gomilu sva sr***a s početka dvadesetog veka. Prva sasvim ok.

Black Mirror, onako. Pesimizam ili realnost, iskreno se nadam da greše u proceni ;-(
 
Isto mislim za knick sezona 2 ...
Od svega po malo :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Black mirror, cela 3. sezona je izasla, 6 epizoda, kako sam iskolacio oci od srece kad sam skontao. Cela serija je jedna od najboljih stvari koje sam gledao bukvalno.
 
Netflix serija od 3 sezone, isto ce tako biti i za 4 sezonu kad je snime.
 
Čitajući tvoj komentar neko bi pomislio da je stvarno dobra serija :)
Šalim se, za mene nije nešto, a malo podseća na Zonu sumraka :)
 
Novu sezonu Black Mirrora nisam jos odgledao,ali planiram sto pre.Serija je meni fenomelna,jednostavno upecatljiva i ostavlja veoma jak utisak ali nije za svakog.Definitvno sasvim drugacija od ostalih serija koje sam gledao do sad...
 
A krastavac, i ja čim pogledom uhvatim "Flash, Arrow, Supernešto, Marvel" samo pređem na sledeći komentar. :D
Stvarno me je spičila serija posred čela, trebalo mi je nešto ovakvo posle prilično dugačkog niza promašenih serija i filmova koje sam gledao.
 
Preporuka za Billions.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Spremam se da gledam Chance Hugh Laurie is back. HULU produkcija,vec su porucili 2sezone po 10 epizoda.

Sent from mTalk using Lumia 640 DS
 
Podledao prve dve epizode i nesto mi je mlako. Svakako cu nastaviti jos koju...
 
Odgledao prvu sezonu Luke Cage - Netflix pravi veoma dobre serije o manje poznatim/popularnim Marvel herojima.
Daredevil je sasvim solidan, Jessica Jones mi je bila odlicna, Luke Cage mi se svidja zato sto ima atmosferu crnackih filmova iz 90-ih. Jako dobro povezuju sve serije sa likovima kao sto je Claire (Rosario Dawson) i pricama koje s vremena na vreme podsecaju na to da se sva radnja desava u Marvelovom "univerzumu".
Sami likovi iz serija su mnogo bolje uklopljene u realnost nego stripski likovi iz DC serija koji su zabavni na svoj nacin ali nemaju veze sa realnim zivotom :)
 
Penny Dreadful
Stigoh do pola 2. sezone, ovo je sasvim ok. Eva a i Timoti objašnjavaju :)
Ako ni zbog čeg drugog, zbog Eve vredi gledati. Scenografija je savršena.
 
Poslednja izmena:
Završih na silu Banshee prvu sezonu,zbog gomile nelogičnosti sam prekinuo na pola prošli put, al trenutno je slaba ponuda, a i treba mesta na hardu...

Sent from my x600
 
Penny Dreadful
Stigoh do pola 2. sezone, ovo je sasvim ok. Eva a i Timoti objašnjavaju :)
Ako ni zbog čeg drugog, zbog Eve vredi gledati. Scenografija je savršena.

Da, odlična serija, ujednačen kvalitet kroz sve sezone. Atmosfera fenomenalna, prava viktorijanska, šteta što je završena.
 
Odgledao prvu sezonu Luke Cage - Netflix pravi veoma dobre serije o manje poznatim/popularnim Marvel herojima.
Daredevil je sasvim solidan, Jessica Jones mi je bila odlicna, Luke Cage mi se svidja zato sto ima atmosferu crnackih filmova iz 90-ih. Jako dobro povezuju sve serije sa likovima kao sto je Claire (Rosario Dawson) i pricama koje s vremena na vreme podsecaju na to da se sva radnja desava u Marvelovom "univerzumu".
Sami likovi iz serija su mnogo bolje uklopljene u realnost nego stripski likovi iz DC serija koji su zabavni na svoj nacin ali nemaju veze sa realnim zivotom :)

Meni su Jessica Jones i Daredevil legli samo tako, ali Luke Cage-a sam jedva izdržao pola prve epizode. Možda sam bio umoran ili šta već ali ne pamtim kad sam nešto tako dosadno gledao :D. A muzika mi je bila def. najgori deo :D. Deluje kao da kontriram, ali stvarno mi se ništa nije svidelo tu.
 
Takodje sam imao isti utisak na pocetku. Luke Cage mi je za 3 stepenika ispod Jj i Dd, ali u nekim trenucima je izvanredna. Muzika je u par navrata toliko dobra da je to neverovatno, posebno zivi nastupi, dok je u nekim strasno usiljena i neprimerena situaciji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno