Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bogami ova pilot epizoda Odeljenje stvarno dobra. Produkcija je odlicno uradjena.
 
The strain fino pred finale. Čeka se rasplet u poslednjoj epizodi. Preporuka za one koji nisu gledali,a gotive taj zombi fazon

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
nisu bas pratili strip u wd...u stripu je malo drugacije sto se tice toga kome je Nigan napravio "cvorugu" na glavi
 
TWD konačno pokidao, ali pokidao, psihološki najbolja epizoda u seriji. Konačno suština serije, totalno sjeban svetu i ljudi bez milosti.
Sad ću da nestrpljivo čekam da ubije Negana jao Jofreya u Got. :d
 
Kome su je u stripu napravili?
 
Westworld 4 epizoda krenulo full-on mnogo ranije nego sto sam ocekivao, bravo za hbo.
 
Ova epizoda WW se i meni jako svidela. Utisak mi je da su u prethodnim epizodama "postavljali figure na tablu", a da sada krece prava igra.
 
Zavrsio prve dve sezone serije Oz. Jako dobro. Negde sam procitao da je Oz prva ozbiljnija HBO dramska serija u kojoj je prikazano dosta eksplicitnog sadrzaja. Verujem da je ljudima 97-98 godine bilo poprilicno cudno da gledaju ovakvu seriju. Nevorovatno je koliko je u seriji dobrih glumaca koji su mi uglavnom nepoznati. Jedino mi je problem u seriji sto su gotovo svi poprilicno antipaticni i nema "pozitivaca" nego su svi na neki nacin bolesnici i olosi.
 
Pokidao TWD, steta sto ce sad kao po običaju do finala da smaraju. Svakako Negan veliki + za seriju, odlicno lik iznosi ulogu.
 
A i sumnjam da će mu vokabular biti dostojno predstavljen u seriji ;)
 
Čekajte da vidimo da li će sad da razvlače TWD do sredine sezone ili će nastaviti da prate strip, jer ako nastave biće još bolje nego ovo u prvoj epizodi ...
 
Meni je Westworld E04 u stvari samo nešto manje loša od E03.
 
Prebrutalna TWD epizoda.Odlicna.Kakav je glumac Andrew Lincoln....A takodje i Dzefri Din Morgan...Razbijaju...

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Ова епизода TWDa прејебала и црвену свадбу лагано
 
Ова епизода TWDa прејебала и црвену свадбу лагано
Samo sto je crvena svadba imala neku pozadinsku radnju i zapravo ti je bilo stalo do likova, dok su, bar mene, pocev od tog veštačkog hajpa finala poslednje sezone,smorili i vise mi je bilo svejedno koga ce ubiti. Mogli su jos troje njih da roknu ne bi ostavilo ni blizu utisak kao crvena svadba. Mnogo mi je taj kraj seste sezone bio na silu.
I cela ova epizoda jeste bila dobra za jedan Walking Dead,koji je, podsetimo se, imao celu sezonu na jednoj farmi u kojoj se apsolutno nista nije desilo, i jednu epizodu kako crnac 55 minuta cuva kozu...
Mnogo drame na silu i dizanja tenzije i hajpa, mozda su hteli da pridju crvenoj svadbi ali mnogo veštački i na silu.
Jos ako krenu u par sledećih epizoda da dave kako ovi beru kukuruz i kupus za Negana i snabdevaju ga namirnicama bice zanimljivo.
 
Za ono sto su nam dosad servirali ovo je bilo maestralno, ali strip je ovo isto 500x bolje i efektnije uradio.

Ljudi, nesto mi cudan Shameless, bas sam se skenj*o, kao da bacaju hintove da privode kraju sve ... Mislim, epizoda fenomenalna kao i uvek, samo je imala takav vajb ... Ja bih ovo još bar 10 sezona ovako :D.
 
Čudi me da naši nisu izmuzli bar 100 ep :D, možda i pogledam neku reprizu (bemti državu bez iTunes-a i WEB DL izdanja)

BTW ja sam si i zvanično uništio dan tako što sam po navici skoknuo na fejs čim sam se probudio, onako još u "bunilu", ono je spoiler fuck fest tamo što se tiče TWD-a.

Ja sam zato ignorisao ovu temu ceo dan juce, cekao vece da gledam na FOXu :)
 
Zavrsio prve dve sezone serije Oz. Jako dobro. Negde sam procitao da je Oz prva ozbiljnija HBO dramska serija u kojoj je prikazano dosta eksplicitnog sadrzaja. Verujem da je ljudima 97-98 godine bilo poprilicno cudno da gledaju ovakvu seriju. Nevorovatno je koliko je u seriji dobrih glumaca koji su mi uglavnom nepoznati. Jedino mi je problem u seriji sto su gotovo svi poprilicno antipaticni i nema "pozitivaca" nego su svi na neki nacin bolesnici i olosi.

OZ je prva serija u samostalnoj produkciji HBO za to vreme je bila pravi boom.Secam se da je isla na BK kod nas.Nisam propustao epizodu,od tada HBO krece u akciju i ostalo je istorija. :)




Zavrsio sam Luke Cage ne znam mene je drzala od 1 do 13.JJ je definitivno najbolja ali mi je LC bolji zbog fenomenalnog soudtrack-a. Scena kad srece Method Man,pa onda freestyle istog na radiju.Ne znam odrastao sam na Wu Tang Clan-u i tu su me kupili.:D
 
^+1 - Pingvina za predsednika! :D :d

Gledam bas i novu sezonu The Blacklist i sta znam, onako... Malo pocinje da me smara (iako gotivim James Spader-a). A krenuo opet da pogledam i Band of Brothers, posto sam je gledao pre 100 god, i serija je zaista odlicna :)
 
Jel neko gledao The Leftovers, tematika mi je malo cudna ali ocena na imdb nije losa.
Posle prve sezone nisam znao šta da mislim, pa ni da je ocenim. Međutim, druga sezona me je oduševila i jedva čekam treću koja će biti završna. Iako tematika nije za svakoga jer je priča jako čudna, ta serija je nepravedno zapostavljena. Moja preporuka je da svakako kreneš sa gledanjem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno