Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posle prve sezone nisam znao šta da mislim, pa ni da je ocenim. Međutim, druga sezona me je oduševila i jedva čekam treću koja će biti završna. Iako tematika nije za svakoga jer je priča jako čudna, ta serija je nepravedno zapostavljena. Moja preporuka je da svakako kreneš sa gledanjem.

Ja ću te poslušati, ne garantujem za emaremare'a :)
 
Ja ću te poslušati, ne garantujem za emaremare'a :)
Inače, ako nisi pročitao, na samom početku prve epizode desiće se misteriozni događaj ali poenta cele serije nije oko tog događaja, pa sam autor kaže, da ako tražite odgovore na to pitanje, nemojte da gledate seriju. Dakle, priča je jako čudna, ali kada se poveže sa drugom sezonom, onda dobija neki smisao. Uživaj [emoji6]
 
Leftovers je najbolja serija koju niko ne gleda :-D
To mi je najbolja serija u poslednjih par godina ubedljivo, dok nisam sad stukao Black Mirror, neka dele prvo mesto. :)
Muzika u seriji mi je predobra, posebno se moćno uklopila sa finalom prve sezone.
 
The Leftovers... Obavezno gledanje! Serija o kojoj se razmišlja dugo.
Da, na početku nestaje određeni procenat čovečanstva na misteriozan način. Međutim, serija se ne bavi direktno tom temom, već sudbinama i izgubljenostima ovih što su ostali. Specifičan nivo svesti i rekao bih, želudac su neophodni za pravi filing.
 
Poslednja izmena:
Goliath S01E01 fina radnja i zakuvavanje, videcu u sta ce da se razvije kasnije. Treba napomenuti da glavnu ulogu nosi Bili Bob Tornton, kojeg pamtimo po odlicnog glumi S01 Fargo-a. Dacu ovoj seriji sansu.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
e pa stavicu leftovers u zimnicu, sinoc kad sam pogledao vec 5 kaca kupusa imam( Hawaii 5-0, Americans, Newsroom, Ballers, Gravity falls(S1 zavrsio sad S2), Affair)). Ko ce sve to da odgleda. Poceo Ballers nisam mogao nista sa puno razmisljanja da gledam a ovo tako lepo odmara mozak za sda mada sam tek poceo.
 
Prva epizoda The Leftovers-a mi je definitivno najlošija. Nisam znao šta da mislim stvarno (govorim o tom periodu kad je emitovano, ono kad je 3. ljudi ukupno gledalo :D). Druga znam da mi je bila mrvicu bolja a od treće sam se upecao totalno.

Najave za drugu sezonu su mi bile užasne. Mislio sam da su promašili totalno. Ali ono je bilo toliko dobro da se sad plašim da ne useru sve sa trećom :D. Treća je prequel koliko sam ukapirao, a ujedno i poslednja.
 
Znam koliko ljudi hejtuju Strain, ali moram priznati, serija je izuzetno zabavna,
na stranu solidan broj zamerki. Ipak, meni je ovo mnogo bolje od recimo TWD.
 
Znam koliko ljudi hejtuju Strain, ali moram priznati, serija je izuzetno zabavna,
na stranu solidan broj zamerki. Ipak, meni je ovo mnogo bolje od recimo TWD.
Totalno zabavna trash serija. Tako je i pravljena. Pogle ti te likove, apokalipsa, vampiri svi naoruzani... pacolovac svo vreme mlati sipkom i dinamitom :D matori s macem, copavi rvac... Del Toro je mogao da obezbedi lovu i sta je hteo... tehnicki je ok, maske, efekti, pirotehnika. Jos jedna sezona i kraj. Planirali su 5 ali ce trecu knjigu strpati u cetvrtu zadnju.
 
E upravo to, prosto ne pamtim kada sam gledao neku seriju, tačnije uživao toliko,
jeste trash, da se ne lažemo, ali garantovana zabava od prvog do poslednjeg minuta.

Pacolovac je u rangu Ramba. :d
 
Poceo da gledam Black Mirror Nosedive epizodu i morao da prekinem na pola. Mozak me je zaboleo od onog izvestacenog vristanja,smejanja i sl.

Ne kazem da je epizoda losa nego mnogo je realna
 
Posle 2 epizode Black Mirrora mogu reći da je skroz dobra serija :) Čak mi se i sviđa što je svaka epizoda priča za sebe, nema razvlačenja.

Tapatalked from LG V10
 
Totalno zabavna trash serija. Tako je i pravljena. Pogle ti te likove, apokalipsa, vampiri svi naoruzani... pacolovac svo vreme mlati sipkom i dinamitom :D matori s macem, copavi rvac... Del Toro je mogao da obezbedi lovu i sta je hteo... tehnicki je ok, maske, efekti, pirotehnika. Jos jedna sezona i kraj. Planirali su 5 ali ce trecu knjigu strpati u cetvrtu zadnju.

Zanimljiva je serija stvarno, Kevin Durand "Vasiliy Fet" je odličan lik, zapamtio sam ga još u Lostu, kad je igrao vođu plaćenika Martina Keamy'ja.
 
WW 4ta epizoda dosta bolja od trece

Gotham odlican
 
Ovaj the walking dead je8em mu sunce al tu fali malo golotinje. Da sevne neka sisa i malo u senu i taj rad. Ovako se samo nastavlja u beskonacnost. 120 sezona mlate razne lose momke. Zombiji su odavno u drugom planu. Cisto da potpune enterijer. Sve se pretvorilo u mad max postapokalipticni svet. Samo fali onaj klinac sa bumerangom i helikopter.
 
E da poco supernatural. Bezveze je al ih gotivim. Ona plavusica bi mogla malo na "ispitivanje" da legne.
 
Ja tek sad provalio da je cale iz Supernaturala zapravo Negan u WD. Da Dean nije postavio neke slike na twitter ne bih ni provalio o cemu se radi

Beyond Genius Lies Insanity
 
Fear the walking dead - глупе ли серије! Покушавао сам да гледам и коначно прекинуо на 6. епизоди. А тако сам желео да ми се свиди.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Nove serije : Eyewhitnes i Chance ...... u prvih par epizoda meni odlicne !
 
Seinfeld - odgledao svih 9 sezona. U sustini odlicna serija, najbolje sezone po meni 3-6. Ono sto mi se takodje dopada je da su kao i vecina stariji serija imali ukusa da stanu kada prestane da bude smesno - osma sezona je vec bila malo slabija od proslih a u devetoj se vec ocigledno video pad kvaliteta mada je i dalje kopljima iznad onoga sto se danas servira kao komedija.
 
+1 za Seinfeld.

Ja sam trenutno na 6 sezoni i uzivam u svakom minutu serije.

Koga zanima krenula je druga sezona Humans serije

Beyond Genius Lies Insanity
 
Agents of SHIELD, razbijaju.

Ep04 četvrte sezone, teamup sa Ghost Riderom pokidao :)
Sent from Tunguzija.
 
Designated Survivor, valja li?
Sent from Tunguzija.
 
Već napisah ovde, dosta liči na House of Cards. Zanimljivo je za gledanje.
 
TWD odlična prva epizoda nove sezone, ali plašim se da ce ostatak biti smor.
Supernatural, kao i obično, sjajan uzimajući u obzir tematiku.
Moram priznati da me je Lethal Weapon oduševio u prvih 5 epizoda, uboli su i atmosferu i likove skroz.

Sent from my SM-N9006 using Tapatalk
 
Chance posle odgledane tri epizode,samo jedna rec,fantasticno.Nedostajao mi je gospodin Hugh Laurie.Inace sinoc sam poceo da gledam Animal Kingdom WOW bas me prijatno iznenadila.A lezi mi na HDD ima 3 meseca i sinoc pustim u cugu sam odgledao prvih 5 epizoda.Bas dobra serija,vidim posle i na netu najavili su i drugu sezonu.
 
^^Odgledao skoro Animal Kingdom, meni je bila odlična, od mene preporuka. Slučajno sam naleteo na trejler i svidelo mi se pa sam odgledao. Dobra ekipa glumaca iako mahom nisu nešto poznati preterano ali su odlično odradili posao.
Nisam video da će biti 2.sezona ali ako bude tim bolje. 1. sezona je na neki način zaokružena celina ali verujem da ima dosta materijala da se onakva radnja nastavi.

Sent from my SM-N9006 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
TWD 7x02 - eto nije im dugo trebalo da se vrate na staro :D, ali priznajem da su Kralja odradili za 5+. Mnogo cool lik.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno