Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je druga još bolja od odlične prve ...

Btw Ash solidan u trećoj epizodi. Bacih malo pogled na Supergirl, reko čisto da vidim kako je Superman odrađen i taj deo epizode čak i nije bio loš, ali serija je katastrofa. Tako nešto u 2016-oj ... Nivo naivnosti na nivou 1993-će, kao i CGI :D
 
Bas mi je legla Quarry, odgledao dve epizode, jedva cekam da nastavim, 9/10 jer mozda nisam očekivao da ce da mi bude dobra pa me je iznenadilo.
Ovaj glavni glumac isti Mekonahi u True Detective :-D
Stvarno, zivimo u zlatno doba TV serija, ne pamtim kad sam neki film odgledao pored ovoliko dobrih naslova.
 
Završio Fargo...

Jednom scenom su usrali celu sezonu.
Barem što se mene tiče...

Koji će im
vanzemaljci
u seriji?


Slazem se da je moglo bez toga, a nikako se ne slazem da su usrali. :D

"Videti" NLO je 70ih bilo u trendu, a to u seriji je valjda bazirano na nekom "dogadjaju".


ww treća epizoda prosek...

Sent from my D6603

Meni jednako dobra kao prve dve.
Da su dali bar 5min Harrisu, bila bi odlicna ako ne i najbolja epizoda do sada.
 
Meni opao hajp za WW u drugoj epizodi a sad jos više posle treće.

Ali zato Black Mirror GUTAM. :-o
Savršeno mi je, ideje su mi stvarno wow. U isto vreme želim da se razrade na mnogo epizoda i u isto vreme mi je super što traje samo 45 min, baš mi je trebalo nešto ovakvo.
 
Reakcije i ponašanje likova u WW mi je u trećoj epizodi totalno nebulozno. JJ Abrams at it again...
 
Meni opao hajp za WW u drugoj epizodi a sad jos više posle treće.

Ali zato Black Mirror GUTAM. :-o
Savršeno mi je, ideje su mi stvarno wow. U isto vreme želim da se razrade na mnogo epizoda i u isto vreme mi je super što traje samo 45 min, baš mi je trebalo nešto ovakvo.
Uuu, BM, mogao bih da obrnem jos jednom, jedna od jačih serija poslednjih godina, definitivno zaslužuje veci hajp!
Nemoj da izostavis bozicni specijal (cini mi se) nije u sklopu sezona, a dobra je epizoda.
Meni favorit ona sa onim Talent Showom i sa onim uredjajem za "snimanje trenutaka". Mada i ona sa svinjom je dobra, sve bre kidaju.
Ali i stvarno da se uplasis nekih epizoda, nismo daleko od toga.
 
Završio Fargo...

Jednom scenom su usrali celu sezonu.
Barem što se mene tiče...

Koji će im
vanzemaljci
u seriji?

uka.ili su oni citavu sezonu sa poslednje 2-3 epizode, tu im kvalitet drasticno opada...prva od mene ima 10 ocenu, a druga sezona jedva 8, furioznih prvih 5-6 ep i onda paaadddd
 
uka.ili su oni citavu sezonu sa poslednje 2-3 epizode, tu im kvalitet drasticno opada...prva od mene ima 10 ocenu, a druga sezona jedva 8, furioznih prvih 5-6 ep i onda paaadddd
Od cele druge sezone meni su se jedino 5 i 9 epizoda (sa izuzetkom onoga iz spoilera) dopale.

I sta se na kraju desilo sa onim likom sa deformisanom rukom?

Beyond Genius Lies Insanity
 
WW 3 ep. meni dobra skroz nista manje nego sto sam ocekivao. Samo da ne ravodnjuju nepotrebno.
 
Odgledao Yu're the Worst, prve 2 sezone. Nije klasicna komedija, zapravo nije koncipirano oko pricanja viceva kao vecina trenutnih sitcoma,
ali realne situacije iz zivota glavnih protagonista su toliko true, da te teraju da se cerekas svako malo.. :)
 
I u trećoj pad. Prvih nekoliko jedva odgledao, ove nove me i ne vuku nešto. Možda sačekam kraj sezone ;-(
 
Ok je WW. Tako kako su oni zamislili taj svet nije ni moguće obraditi bez puno "rupa".
Inače, sada barem možemo da sumnjamo ko je Ed Haris.
 
Ok je WW. Tako kako su oni zamislili taj svet nije ni moguće obraditi bez puno "rupa".
Inače, sada barem možemo da sumnjamo ko je Ed Haris.

Bilo bi glupo da je on taj Arnold. Smislenije mi da je on neki napredniji robot koji ima svest Arnolda, ili tako neki fazon...
 
I meni je e3 WW skroz ok.
 
moze da bude bilo ko spekulacijama nikad kraja, ali su postavili temelje za "some serious shit" pa da vidimo sta ce to biti
 
Meni 3. epizoda WW je dobra.
 
Završio Halt and catch fire trecu sezonu. Početak sezone malo slabiji ali od sredine BOOM. Maestralan kraj zadnjih par epizoda. Primećuje se težina glavnih likova koji stare sa godinama. Ovu seriju bih mogao komotno da gledam u nedogled jos 10 sezona ali kontam da nemaju više prostora sa idejama jer polako vec stižu u sadašnjost.
Inače glumci na visini zadatka, AMC radi odličan posao.

Sent from my D6603
 
Flash S303 mi je bila tanka, ništa WOW cele epizode ....a obično bude nekih dobrih momenata.... Počeo sam da gledam i Legends of tomorrow, prva sezona.... Za sada mi izgleda kao decija serija, malo bolje nego Arrow iz najgorih momenata.... A i ja sam omatorio malo u međuvremenu pa ima i toga
 
Magenta ili šta je već,lame do bola. Jedina svetla tačka epizode je Jessy Quick.
Sent from Tunguzija.
 
flash treća epizoda jaako dosadna. Toliko nepotrebne patetike nisam odavno video u nekoj seriji. Skroz promašena epizoda.

Sent from my D6603
 
Pa 'ajde kažite bar da l' je batler ubica, pa da ne palim uopšte televizor?!?
 
Quarry poslednja ep takodje razvodnjena, neki novi likovi niodakle...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
WW 3. epizoda krajnje korektna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno