Šta je novo?

C.A.R.S - Community Assisted Race Sim

Ja ne razumem kako neko moze da ocekuje da ce end user podesiti to bolje od nijh samih :) Sto je najgore, vecina to shvata kao "super, dali su nam 10k opcija", samo ne znam da li svako moze da uzme godisnji odmor i da se bavi necim sto platis da bi radilo iz fabrike najbolje moguce ;)

Nego jel ovo izaslo uopste, da vidim kakvo je na T500, iako se vidi iz aviona da je arkada :)
 
Poslednja izmena:
Toliko je popularna ova rec arkada počeće i deci imena da daju hah....sto se tice podesavanja bolje da ih ima i da mozes da prilagodis sebi kako ti odgovara a ne da te ostave sa default postavkama gde bi bio osuđen na neku levu fiziku ili nesto trece.
 
Kako to mislis ? pa podesavanje FFB je "nauka", to niko od nas ne zna da uradi, zato ne treba da postoje nikakve opcije vec da to sve postoji i softveru ali ne za svaki auto posebno i if then kombinacija, vec kao simulacija, kao sto se simulira svetlo i fizika tako treba i FFB, a ne da bude na slajdere.
 
Mislio sam pre svega na one efekte G-sile i ostala sr. Videces i sam ja sam pogasio ta treskanja, tumbanja...i ono kad dajes gas-kocis pa se pomera auto ko lud,to sve na off...tonu takvih animacija ima zato sve mozes da kontrolises i napravis sebi uzitak :d
 
Poslednja izmena:
Mislio sam pre svega na one efekte G-sile i ostala sr. Videces i sam ja sam pogasio ta treskanja, tumbanja...i ono kad dajes gas-kocis pa se pomera auto ko lud,to sve na off...tonu takvih animacija ima zato sve mozes da kontrolises i napravis sebi uzitak :d

ja sam odma lupio na pro i jedino sto me muci je to kad kocim i auto se pomera, koja je to opcija?
 
Nisam sad kući i ne mogu da se setim šta sam sve podešavao, mislim da prvo treba da ugasiš G-force effects na 0 za ostalo treba malo probanja i testiranja šta i kako ti odgovara. Ja sam prvo provozao jedan krug i pogledom pratio šta me sve nervira od tih efekata i gasio tj smanjivao slajdere (za ono što sam izvalio).
 
Nisam sad kući i ne mogu da se setim šta sam sve podešavao, mislim da prvo treba da ugasiš G-force effects na 0 za ostalo treba malo probanja i testiranja šta i kako ti odgovara. Ja sam prvo provozao jedan krug i pogledom pratio šta me sve nervira od tih efekata i gasio tj smanjivao slajdere (za ono što sam izvalio).

aha hvala, mene samo to okretanje nervira kad zakocim ili dam jace gas formula a se odma okrene, inace igram odma na najteze :D muke zive monzu teram za sad imam 48 rezultat sa formulomA :D
 
aha hvala, mene samo to okretanje nervira kad zakocim ili dam jace gas formula a se odma okrene, inace igram odma na najteze :D muke zive monzu teram za sad imam 48 rezultat sa formulomA :D
Ove G-sile što ćeš da ugasiš nemaju veze sa fizikom, to ti je samo pomeranje kamere i nerealno skakutanje auta kao fol tako treba ma ajd zdravo glava me zaboli od toga :) a ti pazi sa Formulom nemoj da stiskaš gas ko da je Fića :d i lakše sa kočenjem...
 
aha hvala, mene samo to okretanje nervira kad zakocim ili dam jace gas formula a se odma okrene, inace igram odma na najteze :D muke zive monzu teram za sad imam 48 rezultat sa formulomA :D

Bukvalno sam 3 kruga okrenuo oko Monze sa FA, i upao sam na 18. mesto. :) Kontam da bi mogao da se spustim na 1.24.x sto bi me ubacilo u top 10.
 
Može u prvih 10 ako si normalan :d(mislim treba se potruditi) stavite "Ghost"-a od prvog na listi i jurite ga tako je lakše, za prva 3 mesta je zaebano... Ja sam vozio FA na Imoli 1:24 tako nešto i bio sam 5ti zbacili su me sad ko zna koliko nisam ni gledao.
 
Kad pre :) , vidi vidi što caruju volani u vrhu Haha samo tri komada djempedom :d daj baci pogled na Imoli koje je vreme br1
 
Nema sanse sa gejmpedom, skretanje je boljka kojoj nema lijeka. Ljudi jedva na volanu voze, kamoli na gejmpedu.
 
Jel ima ovde Ring i neki trkacki auto da ne skidam pola sata igru bez veze :)
 
Pa neki auto koji razbija na stazi, ne izgleda samo lepo ispred kafića :)

Stvarno jel ima Nordschleife ? Spa ? Suzuka ? Tsukuba ?
 
Ja predlažem Ginettu G55 GT3-4 kakav zvuk i uživancija,baš dobar autić :)
 
Poslednja izmena:
Ford Capri Zakspeed je jos veca zver. :D
 
Poslednja izmena:
Ford capri ? Ginetta ? Jel vama ovo prva igra sa automobilima u zivotu :)

I kakvo upoznavanje, pa jel vidis moj nick, da li mislis da nisam vozio sve staze koje postoje u svim igrama od 1982 godine...volanom :)

U stvari od kraja 70ih, ima staza i u Moon patrolu :):)

I sta ladno nema ring, pa nije ni cudo sto je PC prso, trebalo im za Corsu 3 godine, GT7 kad izadje cao svi :)
 
Poslednja izmena:
Kako bre nema ništa malo ti 60 vozila i 30 plus lokacija... Izlistaj tamo na njihovom sajtu imaš sve informacije...

Koji si car ima Nordschleife....
 
Poslednja izmena:
Ok, ima nordschleife a vi vozite Imolu, najgoru stazu na svetu :):)

Ali izbor automobila je kriminal, sve bas oni za ispred kafica :) Znam ja zasto sam to pitao :) Ne znam samo sta trazi ovaj usamljeni lanser evo, za'ebali se :)
 
Poslednja izmena:
Postuj jos malo smajlija, ne mozemo tacno da saznamo sta pricas bez jos njih 10. :)

Igra je posvecena motosportu, i izbor automobila je sasvim OK za prvu verziju igre. I sta si se primio na Nord, skini pCARS i probaj da odradis dobar run na Azure Coast-u.
 
Opet ti mislis da sam se ja primio na voznju pre godinu dana :) To mi je daleko najbolja staza vec 10 godina, sve ostalo je smesno iza. Znam svaki metar staze, recimo da za mene to nije igranje igrice i skupljanje tokena, kako se ono zove sto jurite :). Zato je smesno da u igri postoji 3 komada R8 koji je verovatno najgori supercar u istoriji, 3-4 M3 BMWa i te zinete i praistorijski fordovi koji su bili dobri samo u Srbiji i Bosni pre 30 gdina :) Pogledaj koji automobili ubijaju svuda u realnom zivotu i koji prave najbolja vremena, pogotovo u odnosu power to weight. Ni jedan sa te liste.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je najbolji Nordschleife ali je najnezgodniji i najteži sigurno ja nikad nisam zadovoljan kako sam odvozao ili se zeznem u prvom delu staze ili u drugom nikad ceo da odvozam i kažem e to je to uvek nađem sebi zamerku krastavac ipak je to dvaes kilometara :d A ima stvarno puno dobrih i zabavnih lokacija ne treba forsirati jednu te istu smoriš se brzo...Perfektno odvozati a juriš vreme malo teže ovde...
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je najbolji Nordschleife ali je najnezgodniji i najteži sigurno ja nikad nisam zadovoljan kako sam odvozao ili se zeznem u prvom delu staze ili u drugom nikad ceo da odvozam i kažem e to je to uvek nađem sebi zamerku krastavac ipak je to dvaes kilometara :d A ima stvarno puno dobrih i zabavnih lokacija ne treba forsirati jednu te istu smoriš se brzo...Perfektno odvozati a juriš vreme malo teže ovde...

ja volim da ganjam u krug jednu stazu dosta dugo, da je naucim sto bolje :D
 
Ne znam da li je najbolji Nordschleife ali je najnezgodniji i najteži sigurno ja nikad nisam zadovoljan kako sam odvozao ili se zeznem u prvom delu staze ili u drugom nikad ceo da odvozam i kažem e to je to uvek nađem sebi zamerku krastavac ipak je to dvaes kilometara :d A ima stvarno puno dobrih i zabavnih lokacija ne treba forsirati jednu te istu smoriš se brzo...Perfektno odvozati a juriš vreme malo teže ovde...

Pa upravo je u tome čar ringa, to je najteza staza na svetu, i usput najinteresantnija. Imola, monza i slicno mi je kao ringispil, dosadi mnogo pre nego sto bi zavrsio jedan krug na ringu, a ja cesto vozim i po 10 u komadu, sto traje kao cela trka F1 recimo :) Kada naucis svaku krivinu i grbu, milina je voziti sam, ne moras da se trkas ni sa kim.
 
@Driver Znaš šta da probaš Nordschleife +Noć+Kiša, to ko preživi pričaće :) jesi li skinuo do sad šta radiš više, probaj pa javi utiske...
 
Nazad
Vrh Dno