Šta je novo?

C.A.R.S - Community Assisted Race Sim

Mnogo zahtevna igra po raznim testovima na youtube...
 
Sto sam vozio vozio :( . Ako sam bio junior koliko me sad igra kosta? Pise mi 50e , e sad da li je to vec smanjena cena za mojih 10e koje sam platio ili ne? U svakom slucaju mislim da je necu odmah pazariti, malo ce se sacekati...
 
Juniori i Team Memberi bi trebali da u inventar dobiju -X% vaucer za jeftiniju kupovinu igre. Provari na pCARS forumu kako tacno ide procedura za dobijanje toga, mislim da bi trebalo da je automatski.
 
Evo objasnjenja, Junior/TeamMembers automatski dobijaju popust na checkout-u kupovine [20% ili 50% popusta].
http://forum.wmdportal.com/showthre...e-Distribution&p=876810&viewfull=1#post876810


Inace, krenuli su review-ovi. Uglavnom su pozitivni, 8/10 or more, svi hvale veliki fokus ka realnosti i motosportu bez "unlock bullshita" koji je svuda prisutan u mainstream racing zanru. Shacknews je dao igri 6/10 jer je igra simulator a ne arkadna igra. :D
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1041574
http://www.metacritic.com/game/playstation-4/project-cars
 
lol ocekivao sam sasvim suprotno, da budu lose ocene jer je previse arkadna :D
 
Mozda u nekom paralelnom uneverzumu. U dosadašnjim bildovima se nije mogla porediti sa AC.
 
Jos gore.. kada vidis kolika je razlika sa gamepadom u fizici, mogu misliti kakav je hendliong sa volanom. Da ne pricam kako se moze vidjeti po ovim recenzijama v1 da je grip po travi i pijesku gotovo jednak kao po stazi da znas da je konzola bila prioritet.
 
ATI nije izbacio grafičku ima pet godina.. hehe..

Mislim da je oko jedan 01:00 AM postaje aktivna.
 
latest
 
Ajde neki komentar o optimizaciji, neko sa phenom x4 i 7770 grafom ili sl konfom.
 
Ajde neki komentar o optimizaciji, neko sa phenom x4 i 7770 grafom ili sl konfom.
Mislim da je optimizacija odlicna!Teksture na high,sve ostalo na medium,stim da su iskljucena sva ona pomagala FXAA,SSAO u 1080p rezoluciji imam konstantnih 50 fps-a!To je onako kako mi je igra setovala!Nemam bas vremena da igram,ali prelepo izgleda i sa tim setovanjima!Malo me nervira ona shake kamera,sve se drmusa i trese!Kako sam se nadao da ce raditi,ja sam i vise nego prezadovoljan!Mislim da oni koji vole vise arkadne voznje kao ja npr. nece bas puno uzivati,mada sam odvozao samo prvu karting trku pa ne mogu suditi previse!
 
Zna li neko kako aktivirati "old dampening" ? Bilo ingame ili kroz neki config. -gold za developer menu ne radi vise a "GOLD" .exe trazi login. Slomi se tražeci po netu ali nista.
 
Evo vozio 2 sata do malopre, probao par staza i nekoliko modela. Nije uopste lose moram da priznam, fizika mi se svidja dosta i sam osecaj, FFB poboljsan isto dosta. Poredim sve sa onim ocajnim build-om koji se pojavio na pijacama pre ne znam ni ja koliko meseci. Kod mene igra radi bas glatko, sve na high, doduse po suvom vremenu, treba testirati noc/kisu. Sto se tice grafike, i dalje tvrdim da AC izgleda mnogo lepse i prirodnije, pCARS se izvlaci na brdo eyeCandy efekata koji se generalno isticu samo na screenshotovima. U toku voznje igra izgleda 'nako, previse podseca na Shift.
 
Ima li nacina podesiti steering speed na 100% ? Ovako sa ovim sporim okretanjem volana ne vrijedi igrati ako nemas volan. A ne mogu nikako aktivirati developer menu.
 
Probao samo na tastaturi dok ne stigne džojped za koji dan, rekao bih da je neigrivo na tastaturi.

Igra mi se mnogo sviđa, šta da kažem kad me je sestra gledala sa strane i na keca rekla: Daj da kupimo volan za ovo :)

Evo malo HD snimaka, sve na max u grafičkim podešavanjima (nažalost bez zvuka, FRAPS ne radi posao kako treba):

[YOUTUBE]amCNyvfF9IA[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Kako se u ovoj igri gasi prokleti racing line? :D
 
Hvala. :)
 
Ima li neko predstavu zašto ne radi kočnica na Driving Force Pro volanu? :)

Sve svuda radi, samo u Project Carsu prokleta kočnica ne radi...što je najgore, ima divan pogled iz unutrašnjosti automobila koji je nešto između pogleda sa haube i pogleda gde pola ekrana pokriju volan i instrumenti, skoro pa idealno za ugođaj volanom.
 
Nema sta da se prica,za ovu igru mora volan,bez njega nema smisla igrati!
 
Nazad
Vrh Dno