Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To begin, we will offer some insight into our procedure for processing payouts. Payments are filtering and prioritized according to the frequency of requests from that particular user. For example, users with less frequent requests will receive priority over users with frequent requests. This was implemented to prevent those already in the queue from waiting to receive any previous withdrawal requests. In other words, a 300€ balance divided into six 50€ withdrawals will be processed faster than thirty separate 10€ withdrawals.

kake oni malo . Nece ni po 1 ni 10 ni 30 , sa vecom svotim nisam probao posto nemam. Sa 12 naloga samo na 4 je prosla uplata , ostali nista od 25 i 26 stoje.
 
Evo samo da javim da sam danas jako popusio... imao sam jedno 60 naloga i svaki je registrovan na 1 glavni. izgleda da taj 1 dobio drugi IP i blokirali su ga. i sada svaki account mi je ACCOUNT BLOCKED. na tom glavnom nalogu sam Imao starter uplacen. ni dinar jos nisam izvukao. prosle nedelje uplatio. i to su banovali. SVE. idem da placem.
Svaki nalog je skoro bio isteknut demo.

To je bas nezgodno. Ja sam imao slicnu situaciju ali je bilo duplo manje naloga i jednog dana blokada na svim. Tu sam pukao oko milion ipo kerica ali sta da se radi. Sada opet teram free i free+demo naloge i skidam lovu svaki dan. Jeste gimnastika i gubitak vremena ali su gubici novca mali ili ne postoje.

Nikako ne gomilati novac na nalozima nego podizati svaki dan bez obzira da li je nalog free ili ima uplacen neki paket na njemu.

Ja sam vec pisao da ne treba vezivati mnogo referala na neki nalog jer kad cepnu onda je lancana reakcija.
 
To begin, we will offer some insight into our procedure for processing payouts. Payments are filtering and prioritized according to the frequency of requests from that particular user. For example, users with less frequent requests will receive priority over users with frequent requests. This was implemented to prevent those already in the queue from waiting to receive any previous withdrawal requests. In other words, a 300€ balance divided into six 50€ withdrawals will be processed faster than thirty separate 10€ withdrawals.

kake oni malo . Nece ni po 1 ni 10 ni 30 , sa vecom svotim nisam probao posto nemam. Sa 12 naloga samo na 4 je prosla uplata , ostali nista od 25 i 26 stoje.

Pa lepo piše...nije važno koju sumu podižeš već koliko često. Ako podižeš 2x dnevno imaćeš veća zakašnjenja nego kad podižeš jednom nedeljno..e sad, sasvim je drugo da li će se (ili neće) oni pridržavati ovog što su napisali....
 
Poslednja izmena:
meni ovo deluje kao njihov pokusaj da obuzdaju ljude da se malo smire sa podizanjem...
Jos kada dodje vikend i ako je tacno onaj limit od 100.000e isplate, pa tek ce da se nakupe onda neisplaceni nalozi...
uskoro, ako nesto ne rese...bice poprilicnog kasnjenja sa isplatama...ne od par dana, vec od par desetina dana...
 
meni ovo deluje kao njihov pokusaj da obuzdaju ljude da se malo smire sa podizanjem...
Jos kada dodje vikend i ako je tacno onaj limit od 100.000e isplate, pa tek ce da se nakupe onda neisplaceni nalozi...
uskoro, ako nesto ne rese...bice poprilicnog kasnjenja sa isplatama...ne od par dana, vec od par desetina dana...

koko je to popirlicno po tvom kriterijumu??
meni vec 5 slovima PET dana ne stizu isplate sa STARTER naloga, kopanje uredno radi ali kerova od nigde...
- moze neko ko je cist pred njihovim zakonima koji su pormenljivi znaci ima npr. starter ili demo nalog koji je uredan odnosno na jenoj IP da ima jedan nalog bilo da je starter ili demo da se obrati suportu i upita zasto mu ne stizu uplate kad je sve regularno???
 
koko je to popirlicno po tvom kriterijumu??
meni vec 5 slovima PET dana ne stizu isplate sa STARTER naloga, kopanje uredno radi ali kerova od nigde...
- moze neko ko je cist pred njihovim zakonima koji su pormenljivi znaci ima npr. starter ili demo nalog koji je uredan odnosno na jenoj IP da ima jedan nalog bilo da je starter ili demo da se obrati suportu i upita zasto mu ne stizu uplate kad je sve regularno???

evo sta su mi napisali

Hello, how are you? Thank you for choosing CoIntellect!

We apologize for this unusual delay in your request. As you know, we went through many official non-working holidays in the past two weeks. Our Finance team is working very hard to process all pending requests this week.

We assure you that all requests will be handled in the order it was received. In the meantime, we strongly encourage you to use Cryptopay to withdraw your funds instantly without any fees.

Unfortunately, withdrawals cannot be cancelled. You just have to wait for your withdrawal to be completed.

Thank you for your patience and support.

Should you have any other questions, feel free to ask. We are happy to
help.

Sincerely, Ahmed.
CoIntellect Customer Support & Sales
 
Pa kada je snaga meza bila ok 60k, ja sam racunao da im je za jedan dan isplata isla oko 100k evrica pod uslovom da svako dize samo po 1e po nalogu jer je islo po 100k transakcija u danu...a pogledaj danas snagu...i vikend ima dva dana...po meni ce ovo otici na 10-15 dana lagano, ako ne odrade neki ozbiljni upgrade...Ako je tacno, oni samo uvode neke nove stvari, treba to sve obraditi...vreme ce pokazati da li sam u pravu...
 
evo sta su mi napisali

Hello, how are you? Thank you for choosing CoIntellect!

We apologize for this unusual delay in your request. As you know, we went through many official non-working holidays in the past two weeks. Our Finance team is working very hard to process all pending requests this week.

We assure you that all requests will be handled in the order it was received. In the meantime, we strongly encourage you to use Cryptopay to withdraw your funds instantly without any fees.

Unfortunately, withdrawals cannot be cancelled. You just have to wait for your withdrawal to be completed.

Thank you for your patience and support.

Should you have any other questions, feel free to ask. We are happy to
help.

Sincerely, Ahmed.
CoIntellect Customer Support & Sales

ocekivano, u svakom slucaju hvala.
znaci oni kao postuju red pa onda pare koje su poslate pre 4-5 dana ne stizu ali zato sa free naloga stize instant...
zarad testa posto polako pizdim sam malopre otvorio nalog na poloniex i poslao sa 3 startera po 55000 doge (~10e po nalogu) pre 10 min. i samo sa prvog naloga sa koga sam posla su legli kerovi, ostala dva ih ponovo nema :S: ... ko da im je Dafina finansijski..
 
Poslednja izmena:
za 7.59 eura na kojnu sam dobio 42512 doge
to na cryptsiju vredi 6.41072082 dolara pa dok jos uzme btce pa jos dinari,kontam jedno 600 dinara.matematika 937 dinara vredni evri na kojnu vrede oko 600 din u rukama
 
za 7.59 eura na kojnu sam dobio 42512 doge
to na cryptsiju vredi 6.41072082 dolara pa dok jos uzme btce pa jos dinari,kontam jedno 600 dinara.matematika 937 dinara vredni evri na kojnu vrede oko 600 din u rukama

Zaboravljas da je tih 937 dinara virtuelno, a tih drugih 600 din realno.
Plus ti dodje ko poklon.

Ja bi na tvom mestu skupljao za kartu da im licno objasnim :)
 
jos uvek ne stizu 110k, pocinjem da verujem da gledaju IP adresu sa koje se salje nalog za isplatu ili mozda cak gledaju adresu novcanika na koju se salje i tako stopiraju isplate ali kako onda free nalozi prolaze maltene instant
 
Ja uvek šaljem sa IP-a sa koga kopam i jedan nalog=jedna doge adresa. S'obzirom da i meni ne stiže još uvek sumnjam da je do toga.
Treba sad imati strpljenja i čekati. Napisali su lepo da će vratiti novce pa jovo nanovo.
 
Ma ne gledaju doge adresu sigurno, jer ja od pocetka ove teme saljem samo na tri doge adrese i sve su "navodno banovane" i sve stize na njih bez problema...cak mi se desilo da mi banuju 4 naloga zbog lose IP adrese na kome je isplata bila u prosesu i sve stiglo regulare...:)
 
Ja uvek šaljem sa IP-a sa koga kopam i jedan nalog=jedna doge adresa. S'obzirom da i meni ne stiže još uvek sumnjam da je do toga.
Treba sad imati strpljenja i čekati. Napisali su lepo da će vratiti novce pa jovo nanovo.

Bravo tacno tako samo se naoruzat strpljenjem nije uzrok ni ip adresa ni doge adresa sve sam isprobao, sad je stanje takvo da free nalozi rade pa se tome prilagoditi, mozda vec sutra bude obrnuto, ali dok je ovako treba se okrenuti pravljenju free naloga jer isplate idu glatko, za demo ili starter naloge vjerovatno ce se lova vratiti u live balance.
 
Pa sve je manje cistih IP adresa, vec postaje sreca ubosti dobru...free jos malo nece biti moguci s'obzirom kako se trose adrese....
 
Ma kažem ja (obrisan post), čekali da skoči BTC preko 300$ pa da onda isplate medjutim sad kad BTC opet pada moraće da kupe kerove ako hoće da im se ne nagomila isplata a to znači mini pump kerova ;)
 
Od kada važi ovo pravilo za CryptoPay?
2015-01-28_231517.png

Znači ostaje nam samo isplata u kerovima i čekanje :S:
 
Poslednja izmena:
Meni zamrzli acc na poloniex-u zbog generisanja doge adresa.

Your account was frozen because you have generated over 1500 deposit addresses and choked our hot wallet with tiny deposits to each one. If I have your word that you will not continue to do this, I will unfreeze your account.
 
A zasto si generisao toliko adresa?
Zaista mi nije jasno?
Imas 5-6 hiljada naloga?
 
Instaliraj multidoge na komp pa salji tamo, a posle zbirno posalji na menjacnicu. Mozes generisati adresa za svakinalog posebno, tj. koliko hoces.
 
Od kad ne moze da se kupi demo nalog sa BTC?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno