Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa prosto je. ako pošaljem možda mi nekad i stigne. ako ne pošaljem sigurno neće stići :D

Ne znam koj im je...
Ja nisam podizao par dana,al mi inace kasnilo maskimalno jedan dan.
To neki novi momenti,nisam bio prisutan na forumu...
Pa jel vam stize to,makar i posle 3 dana?
 
pa do sad je stizalo uz manje ili veće kašnjenje... ali evo ono što sam povukao u subotu i nedelju oko 23:30h ne stiže još uvek. aj ovo od sinoć, rano je :D al ovo od subote već više od 36h kasni. mislim da je to rekord kod mene.
 
Meni nije stiglo nista od petka.. razmisljam dal da pravim nove naloge, ovi i dalje kopaju al nema isplate
 
Za divno cudo, meni danas radi sve ko da je normalno, i isplata je tu oko 0,9e prognozirana do nocas.
 
Znači proradilo... nadam se i kod mene...aj bar 2-3 evra dnevno da zarađujem :D
 
evo shta se pojavilo novo na starter (verovatno i na jachim) nalozima
 

Prilozi

  • swiss.jpg
    swiss.jpg
    38.7 KB · Pregleda: 148
Course of Action
Published at Jan 27, 2015 9:52:01 PM

A'Hoy Miners,

While it may not seem like much is occurring on the outside, rest assured that our developers are hard at work behind the scenes. As we progress further into the new year of 2015, we are beginning to solidify our plans for expansion. In this post, we want to share both our current and future plans.

Increase Mining Capacity

Similar to most markets, cryptocurrency mining is extremely competitive and aggressive expansion is the only way to remain relevant. In the coming months, we will be implementing some changes designed to grow the pool's capacity and fuel development.

At some point in the future, the base pricing for contracts will be increased. This will enable us to prioritize our larger users and focus on expansion. Furthermore, we are working with our partners in China to allocate an additional 50 Gh/s of hashing power to our pool on a monthly basis. With this kind of growth, we expect to easily remain competitive and profitable.

Payment Timeframe

In response to the large number of support tickets we have been receiving, we wanted to broadly address the most common questions and concerns regarding payment withdrawals.

To begin, we will offer some insight into our procedure for processing payouts. Payments are filtering and prioritized according to the frequency of requests from that particular user. For example, users with less frequent requests will receive priority over users with frequent requests. This was implemented to prevent those already in the queue from waiting to receive any previous withdrawal requests. In other words, a 300€ balance divided into six 50€ withdrawals will be processed faster than thirty separate 10€ withdrawals.

Any unprocessed transactions will be returned back to the user's account balance to accumulate. Users are welcome to place another withdrawal request at their convenience. Using the methods described above, we expect the system to resolve itself soon and once again process payouts smoothly.

Personal Support

As usual, we are aware of the inconvenience and frustration this may cause to some users. Given the recent market instability, we are doing our best to restore service and have bright plans for the future. In the mean time, we will be making efforts to communicate more frequently with the community. Users can expect daily updates and even phone support in the near future.

We have also received confirmation from CryptoPay regarding our monthly limits and expect to have a definitive answer soon. In the mean time, our weekly transaction volume will be limited to 100,000€.

We thank you for your continued support.

Warmest Regards,
CoIntellect Staff
 
Pominjao je neko već, šteta što bar trenutno stopiraju isplate sa isteklih demo naloga. Koristio sam ih za pravljenje referala za dosta novih demo naloga na statičkim adresama i sad nema nazad. Propašće i sve u held ako ostane ovako. Ubuduće koristim naloge sa kojih kopam za pravljenje referala.

Sve ostale isplate u sekundi stižu.
 
Pominjao je neko već, šteta što bar trenutno stopiraju isplate sa isteklih demo naloga. Koristio sam ih za pravljenje referala za dosta novih demo naloga na statičkim adresama i sad nema nazad. Propašće i sve u held ako ostane ovako. Ubuduće koristim naloge sa kojih kopam za pravljenje referala.

Sve ostale isplate u sekundi stižu.

Da pominjao je @pmfrulez meni je radilo do juce medjutim nalog koji skuplja referale i na kojima jos ima held ne isplacuje vise od juce ne stizu isplate sa njega, dok sa free naloga ide sve bez problema. Da ako ostane ovako nakupice se fina cifra koja ce propasti, steta, ubuduce i ja koristim naloge sa kojih kopam za pravljenje referala.
 
Ja čekam 150 eur uplate... većina još pd 24/25 jan...[emoji42]
 
Znači nalozi na kojima je istekao demo a i dalje kopam kopaju uprazno odnosno nemogu da povučem više novce?
 
Ne znam da li i za njih vazi ili samo za one na kojima je i istekao demo, a i ne radi kopanje.
 
Na svim isteklim demoima mi radi kopanje, nažalost nema uplate od prekjuče, a i sad sam probao sa demo naloga koji je isteko da povučem 0.1e i neće, a sa demo koji je uplaćen od pre neki dan sve radi trenutno.... Verovatno su različiti prioriteti.... Ako do sutra/prekosutra i delje nema isplate menjam IP i krećem sa free nalozima :( ionako mogu da se vratim na te istekle demo naloge kasnije ako proradi isplata...
 
Poslednja izmena:
Povratio se pool, opet radi kako treba... :)
@sasami
A sto se tice demo naloga i vracanja da se kopa na njih sa druge IP, zar nije fora cim se promeni IP na demo nalozima nema vise kopanja na njima?!
 
Nije fora, neradi kopanje posle promene IP-a samo kada je nova IP banovana :) nevezano dal je demo ili free nalog....
 
Meni nije radilo ni kada je IP cista, cim istekne demo i mrtvi telekom promeni mi IP iz samo njima poznatog razloga, prestaje kopanje...dok je demo aktivan kopa i ako je ban i ako nije IP...
 
kod mene ne kopa dok je demo aktivan ako popijesh banovanu IP u medjutajmu
 
Ja odavno nisam uzimao demo(skoro mesec dana) jer mi se ne isplati, samo cepam free... ali me telekom sa promenom IP adrese neku put zezne...ali dobro, i ovako nije lose samo pool da radi u full-u...
 
Meni je bitno da je pool proradio, a mi cemo se prilagodjavati trenutnoj situaciji, a ona glasi free nalozi!
Tamo gdje je demo istekao ne stizu isplate (mozda ce stici ali sada ne stizu), tamo gdje su free nalozi sve stize, znaci sve je jasno prilagodjavamo se novo nastaloj situaciji, zato nam i sluzi forum na pronadjemo idealan nacin tj cilj kako da sto vise zaradimo i sto lakse izvucemo evrice ;)
 
Ama ljudi o tome i pričam nema veze demo, free kada naletite na banovan IP nema više GPU kopanja, kod telekoma je postalo čupavo sa slobodnim IP adresama, pre mesec dana retko kad mi je zapadala banovana IP a sada obično 2 promenim dok nedobijem slobodan IP, srećom samo jedan komp mi je na telekomu...
 
Ajde neko ko ima demo i ne stizu mu isplate, nek generise novu doge adresu, pa da na nju posalje radi testa...mozda i upali...
 
Na svim isteklim demoima mi radi kopanje, nažalost nema uplate od prekjuče, a i sad sam probao sa demo naloga koji je isteko da povučem 0.1e i neće, a sa demo koji je uplaćen od pre neki dan sve radi trenutno.... Verovatno su različiti prioriteti.... Ako do sutra/prekosutra i delje nema isplate menjam IP i krećem sa free nalozima :( ionako mogu da se vratim na te istekle demo naloge kasnije ako proradi isplata...

Ako je stvarno tako neću se baš usrećiti sa ovim statičkim adresama koje sam uzeo. Jedino da rizikujem, pa što više odugovlačim sa uplatom demo naloga, jer ban neću dobiti. Teško da neko od nas ima istekli starter, pa da kaže kakva je tu situacija.
 
Evo samo da javim da sam danas jako popusio... imao sam jedno 60 naloga i svaki je registrovan na 1 glavni. izgleda da taj 1 dobio drugi IP i blokirali su ga. i sada svaki account mi je ACCOUNT BLOCKED. na tom glavnom nalogu sam Imao starter uplacen. ni dinar jos nisam izvukao. prosle nedelje uplatio. i to su banovali. SVE. idem da placem.
Svaki nalog je skoro bio isteknut demo.
 
Slično kod mene, samo što je manji ukupan broj naloga u pitanju i 3 su glavna (2 na istoj IP, 1 na različitoj), na koji su povezani svi ostali. Blokirani (blokirano, ne banovano) i aktivni demoi koji su usput i kopali. Na žalost olajos je dokazao da blokiraju i starter. Poštovana sva već utvrđena pravila, kao i ono max 4 x 1IP.

EDIT: Nije se menjala IP adresa, ostala je ista, oni su po nekom kriterijumu blokirali naloge, a i "dugovali" su skoro na svim nalozima a na ova 3 naročito. Na ova 2 se kopalo, na trecem nije.
 
Poslednja izmena:
Dzaba postovati pravila, ukoliko se pokupi banovana ip nema tu pravila telekom vam iz nekog razloga dodjeli drugu ip, ta ip bude banovana i gotovo.
Upravo iz tih razloga nisam se odlucio na kupovinu startera nego na free naloge.
 
Uh, maler....

Evo kod mene na jednoj makini demo još uvek nije istekao (sutra ističe), a od 27-mog još nema uplate, pre 10 min sam opet povukao po 2.5e isto ništa nestiže :( Očigledno da nema nikakvih pravila kad kako kome stiže.... Pre toga sam na tim nalozima podigao po 10e pa je možda u tome problem dali su mi nizak prioritet na nekim nalozima....
 
Poslednja izmena:
Zivo me zanima sta se ovde desava. Vec dva puta mi se desava ista stvar, uvek po jedan nalog od 4 sa iste masine prestane da kuca novce? Znaci uresno krene kao i svi ostali medjutim ostali su nagurali do 8 a on do 2? Pritom nije banovan, samo ne kuca pare?
 
realno bilo je za ocekivati da ce skontati kako da daju mnogo manje
ja od referala zaradu vec mesec dana nedobijam a imam 3 naloga ****na
 
Ne čitate ili ne želite da skapirate šta su poslali kao poslednje obaveštenje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno