Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Primetio sam i ja da to rade, zato sam i rekao da je razlika u zaradi (po nalozima) jako mala (bez obzira na komandu load-balance)...Medjutim, sad je najveći problem što oni "trokiraju" kopanje najviše na preseku (u 23h) tako da imamo smanjeni hash a samim tim i manji obračun za sledećih 24h.

posteni neki ljudi ;)
 
Samo da javim da ja jos nisam dobio isplatu ni od sinoc ni od preksinoc, stoji u pending.. kopanje radi normalno, istekao demo odavno
 
Što se isplata tiče, pravilo je da nema pravila i sa tim se treba pomiriti. Da je neprijatan osećaj - jeste. Meni su dva puta vraćali u balance ono što sam pokušavao da pošaljem na menjačnicu, da bi se treći put zauvek izgubilo u estonskom cybercpace-u. Da se žalimo ne možemo, jer kopamo sa 4 naloga sa jedene ip adrese, što podrazumeva startno kršenje pravila koje rezultira permanentnim banom. Sve je tako napravljeno da nam je sužen manevarski prostor za bilo kakvu reakciju na "nepravdu", pa prema tome, moramo da budemo zadovoljni onim što uspemo da uštinemo. Alternativa je da batalimo knjtlct i kopamo nos.
 
Što se isplata tiče, pravilo je da nema pravila i sa tim se treba pomiriti. Da je neprijatan osećaj - jeste. Meni su dva puta vraćali u balance ono što sam pokušavao da pošaljem na menjačnicu, da bi se treći put zauvek izgubilo u estonskom cybercpace-u. Da se žalimo ne možemo, jer kopamo sa 4 naloga sa jedene ip adrese, što podrazumeva startno kršenje pravila koje rezultira permanentnim banom. Sve je tako napravljeno da nam je sužen manevarski prostor za bilo kakvu reakciju na "nepravdu", pa prema tome, moramo da budemo zadovoljni onim što uspemo da uštinemo. Alternativa je da batalimo knjtlct i kopamo nos.

ma fini neki ljudi .... ;)
 
Stigli su kerici.

Nego sam primetio da danas ni jednog frtlja nisam zaradio iako mi mineri rade.
Balans 0. Na svim nalozima.
 
Nisam popio ban, jer sve ide najnormalnije cak i da imam para, mogao bih da ih podignem.
Jednostavno, kao da ni jednog share-a nisam polozio, a nista se nije menjalo. Osim sto pare mi se ne uvecavaju.


EDIT:
Evo veceras pocelo kao nesto i da leze na account, za ceo dan rudarenja sam dobio 0,02 eura na nekim nalozima i manje!
 
Poslednja izmena:
Jel su to demo nalozi?
 
Mada nisi ni mnogo propustio, danas zarada tuzna...moraju pod hitno da srede pool...
 
Jutros povukao sa demo naloga stiglo vrlo brzo mozda 15min, juce povukao sa neverifikovani naloga nije stiglo jos, nema pravila, ali postoji mogucnost da prija stize sa verifikovani naloga nego sa ne verifikovani.
 
Ok, znaci ipak stize, samo treba cekati.. meni dva dana vec ne stize, pa sam pomislio da mozda nisu uveli da istekao demo ne salje i da moram praviti nove naloge
 
Ok, znaci ipak stize, samo treba cekati.. meni dva dana vec ne stize, pa sam pomislio da mozda nisu uveli da istekao demo ne salje i da moram praviti nove naloge

Jutros poslao sa naloga na kome je demo istekao i stize nije bas ono odma ali mozda 15min stiglo je sto je extra, ali sa ne verifikovani nije stiglo (free nalozi).
Ocekujem da ce i ovo stici ;) sutra cu poslati i sa free i sa naloga na kome je demo pa cemo tacno vidjeti kako ce stici, ja saljem ujutro posto ono kad bude presjek svi hoce odma da povuku pa bas zaglavi isplata ovako ujutro tacno cu znat ima li neke razlike free nalozi i nalozi na kojima je demo istekao (znaci verifikovani i neverifikovani nalozi)
 
Legli kerovi u isto vrjeme kao i sinoc nemaju mi vise nista duzni :wave:
 
Ajde da vidimo ko je na free nalozima dobio vise od 1e ;)
Blagi uzas... od 0.75-0.9 po nalogu manje 20% fee = ;)
 
E jesu ovi Estonci smradovi...
Naime sa 4 naloga pustim po 0.7€ i posle pola sata pustim po 0.15€ ovo 0.15 legne a ovo 0.7 nista.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno