Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sta sad,kao sa isteklih demo naloga,nece da stizu doge?

Možda će se ispostaviti da stižu sa zakašnjenjem većim od 24h ali za sada ne stiže isplata...
Aha, pogotovu da se svi izjasne sa kolikom dnevnom zaradom bi bili zadovoljni..:wall:
Što se mog prethodnog komentara tiče samo sam se nadovezao na @jordan-ov i @goldi-jev komentar kako šaraju sa obračunom i zakidaju više nego što kažu...Na osnovu moje projekcije (koliko mi je dovoljno da zaradim) postavljam i sell ordere i na taj način anuliram njihovo "zakidanje" zarade....Na kraju krajeva, postoji ignore dugme...
 
Poslednja izmena:
samo jednom je prosla visa, na sledecem vec kaze payment rejected.... pa sam probao da dignem lovu sa drugog acc (gde je preslo 10) i trazi mi verifikaciju naravno, stavim ove podatke od kartice koje su prosle na prvom acc, i kliknem verify i kaze: ova kartica je vec koristena... sto znaci hoce sto vec broj cc-a da nakupe pre nego sto nestanu, da im se nadje posle...

edit: mada sad nesto razmisljam, mozda posle odredjenog vremena bi opet prosla ista kreditna... pitanje je
 
Poslednja izmena:
samo jednom je prosla visa, na sledecem vec kaze payment rejected.... pa sam probao da dignem lovu sa drugog acc (gde je preslo 10) i trazi mi verifikaciju naravno, stavim ove podatke od kartice koje su prosle na prvom acc, i kliknem verify i kaze: ova kartica je vec koristena... sto znaci hoce sto vec broj cc-a da nakupe pre nego sto nestanu, da im se nadje posle...

edit: mada sad nesto razmisljam, mozda posle odredjenog vremena bi opet prosla ista kreditna... pitanje je

Ovamo na kojnu gde su mi istekli demo-i stoji u statement "waiting to be executed",isto ko i ranije...
Moguce da ce da prodju isplate al je to sad najmanji prioritet.
Kom/Ako stigne sa isteklih demoa isplate ,neka se javi ovde:smoke:
 
Poslednja izmena:
Ovamo na kojnu gde su mi istekli demo-i stoji u statement "waiting to be executed",isto ko i ranije...
Moguce da ce da prodju isplate al je to sad najmanji prioritet.
Kom/Ako stigne sa isteklih demoa isplate ,neka se javi ovde:smoke:

meni zadnja 2 dana ne stizu doge ni sa aktivnih startera :)
 
Mislim da ni bilo lose da od sada ko napise da mu ne stizu doge,napomene da li je u zadnjih 5 dana imao jednu transakciju ili 497 na dan ....
 
@mustag1982

Pa sve sto tu pise je nama poznato od pocetka, ali dok traje i placa makar free naloge treba iskoristiti ko moze...Videcemo kakva je situacija veceras, ali zadnja tri dana meni free nalozi stizu odmah...cak su mi isplatili i ono sto su mi dugovali sa za ref. nalog...
 
@mustag1982

Pa sve sto tu pise je nama poznato od pocetka, ali dok traje i placa makar free naloge treba iskoristiti ko moze...Videcemo kakva je situacija veceras, ali zadnja tri dana meni free nalozi stizu odmah...cak su mi isplatili i ono sto su mi dugovali sa za ref. nalog...

i meni sa free bilo odmah i pre par dana sa demoa mi kasnilo 4 dana al na kraju stiglo i to 1,5MIL doga
 
Jel neko primetio first swiss card opcija koja je dodata za verif.naloge na kojima su mi samo referali i sa kojih doge nikako da legnu vec par isplata prva pre nedelju dana
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1422564097057.jpg
    uploadfromtaptalk1422564097057.jpg
    50 KB · Pregleda: 87
Stigli svi kerici sa demo naloga, dakle 4 dana referala sa svih fee naloga.
 
jer vec sam na isteklim demoi-ma spremio da ispalim nove naloge,a ne radi mi se to...
 
Super vjest sad ocekujem i da moji kerovi zalaju :wave:
 
Da bi "povecali prioritet", a svakoga dana dizali isto koristite sledece:

4 naloga po ip adresi, pustite da kopaju 4 dana, onda podignite pare sa I naloga, sledeceg dana sa II naloga, pa sa III i na kraju sa IV. Posle 8 dana dizacete isto kao i da dizete sa sva 4 naloga svakog dana (5, 6 i 7 dan su vece sume). Ovo je isplatljivo za one koji imaju demo (starter...) i dalje kopaju na njima. Postoji varijanta da ko nece da ceka na svim nalozim, posle prvog dana digne sa prvog naloga, drugog dana sa drugog naloga... tada posle 4 dana ima istu zaradu.

Ko kopa na free nalozima moze dizati iz dve ture 4og i 8og dana, posle toga pravi nove naloge. (pod uslovom da kopa 1.25evra dnevno)
 
Poslednja izmena:
Da bi "povecali prioritet", a svakoga dana dizali isto koristite sledece:
4 naloga po ip adresi, pustite da kopaju 4 dana, onda podignite pare sa I naloga, sledeceg dana sa II naloga, pa sa III i na kraju sa IVog. Posle 8 dana dizacete isto kao i da dizete sa sva 4 naloga svakog dana (5, 6 i 7 dan su vece sume). Ovo je isplatljivo za one koji imaju demo (starter...) i dalje kopaju na njima. Postoji varijanta da ko nece da ceka na svim nalozim, posle prvog dana digne sa prvog naloga, drugog dana sa drugog naloga... tada posle 4 dana ima istu zaradu.

Ko kopa na free nalozima moze dizati iz dve ture posle svaka 4og i 8og dana, posle toga pravi nove naloge. (pod uslovom da kopa 1.25evra dnevno)

MA cekaj samo da definitivno stizu doge sa demo naloga koji su istekli a kopamo i dalje.
Meni do prekjuce stizalo normalno,za sad ne znam...
 
Meni taj demo nikad nije kopao, samo sluzi za referale. Otvoren sa ip adrese gde nikad nije radio kojntelekt.
 
Lenstine jedne, upisujte banovane adrese onamo!

treci put u zadnjih nedelju dana mi mrtvi telekom menja adresu kada treba da podignem pare i daje mi banovanu ip...i odose jos 4 naloga sa po 1.15e u zaborav... mrtvaci.....
 
Meni taj demo nikad nije kopao, samo sluzi za referale. Otvoren sa ip adrese gde nikad nije radio kojntelekt.

ma meni ovi kopali a i dalje kopaju al ako stize tebi,sto ne bi i meni,jedino ako su uveli da ti ide kopanje bez problema al da kad posaljes nece da stugne.
Ja ono stoi pustio danas pise:waiting to be executed..
 
Stici ce sve sigurno. Ocigledno je da nesto skripi, samim tim ko je planirao da ulaze, pricekace da se situacija poboljsa. Sada uglavnom rede isplate (do duse ne kako treba) dok uplate skoro i da nema. Da su hteli da kibaju, uradili bi to dok sve radi savrseno.
Vec oko 7 dana imamo zezanje sa isplatama, a da li je neko spreman sad da uplacuje nisam siguran. Recimo da su ovih dana u minusu, taj minus moraju da nadohnade, znaci moraju da rade savrseno i da stizu uplate vece nego sto su isplate, da nadohnade ovo i plus nesto da zarade.
Po meni kada budu radili savrseno mesec dana bez prestanka, tu je vreme da se stane na loptu...

Edit:
Plus su puni BTC, ako krene da raste (skoci 2,3 ili 5 puta :) ) tu su na ogromnom dobitku. Mislim da su na to racunali kada su pocinjali, sada sto im se sreca nije osmehnula to je druga prica.
 
Poslednja izmena:
@ nenade samo opusteno cim su njemu stigli stice i nama sto bi mi bili izuzetci, cim je njemu stiglo velike su sanse da ce i nama stici.
 
Ja imam 2 naloga sa po 25-26evra i ne mogu da uplatim demo na njima (na druga dva sam uplatio na vreme). Kopam i dalje, pa kad stignem do 50 videcu da uplatim starter-e. Sto se tice Adsl-a kod telekoma, evo 25 dana jedna IP adresa...
 
Otkud znam jedina razlika je ovo sto sam naveo gore, neka se Omnik javi da li je njemu nesto stizalo? Omnik...
 
Ja imam 2 naloga sa po 25-26evra i ne mogu da uplatim demo na njima (na druga dva sam uplatio na vreme). Kopam i dalje, pa kad stignem do 50 videcu da uplatim starter-e. Sto se tice Adsl-a kod telekoma, evo 25 dana jedna IP adresa...

ne znam sta bih rekao, kod mene jos optika...nije sigurno losa veza..nego oni nesto muljaju...
Vec treci put u 23h dobijam banovanu IP, koje sam kurate srece...:wall::wall::wall:
 
treci put u zadnjih nedelju dana mi mrtvi telekom menja adresu kada treba da podignem pare i daje mi banovanu ip...i odose jos 4 naloga sa po 1.15e u zaborav... mrtvaci.....

A pazi ovo: napravim samo jedan nalog, pustim ga da kopa na novoj IP adresi (trebalo bi da je ok jer je nema u onoj listi a i sam cointell. nije izbacio obavestenje da je banovana kad sam je proverio nakon pola sata kopanja), adresa se nije menjala u medjuvremenu ali malopre kada sam otisao da pokupim hebenu crkavicu ono banana! Naveli su samo nju, obicno navedu jos 3-4 adresa.
Ne mogu da ispostuju ono sto su sami postavili kao uslov saradnje: jedan nalog=jedna ip.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno