Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo sto kod prve opcije nema potrebe cekati 9,5 da se podignu pare, jer je provizija na procenat, a ne u apsolutnom iznosu.

Ja do pocetka januara sa novim setovima naloga guram prvu opciju. Ako prezive do tad prelazim na drugu.
 
samo sto se vec trecu put desava i meni i rodjaku da 3-4 dana radi free i onda se odjenom pojavi ban...ja sam kopao sa 3 grafike rodjak sa procesorom i sa njihovim minerom
 
desava se vec treci put posle 3-4 dana sto mislim da namerno rade,pare nisu povlacene
 
desava se vec treci put posle 3-4 dana sto mislim da namerno rade,pare nisu povlacene
Mozes li uzet demo sacekaj dok se demo otplati i povuci onda sve zajedno.

Na tom nalogu sto ti banuju uplati demo, a za kopanje otvori novi...pravila mjenjaju svaki dan mi se moramo prilagodjavati tako je kako je krastavac... bilo je idealno ono sa demom sada ljudi furaju startere ali je bas rizik prevelik tako da ja ne savjetujem nikome.
 
mogu uzeti demo jer mi na 4 naloga stoji oko 4e,al mislim da tamo necu moci kopati vec cekati 10 dana da se pare vrate,mada sada su mi vec nesto jako sumnjivi pa je mozda bolje malo sacekati
 
pricekajte malo,nesto mi tu ne stima,prvo ogroman fee,drugo mole da se strpimo sa povlacenjem coina do pocetka januara,nesto se muti kod njih ili nemaju dovoljno da sve isplate
 
Gde mole da se strpimo s povlacenjem novcica? Ja sam to propustio. Kakve ima veze dali oni mole ili ne mole. Bitno je samo dali isplacuju ili ne isplacuju. Dok isplacuju sve je ok, kad prestanu to je gotovo sve. Oni ako zele da zapale oni su mogli i danas to da urade a ne da cekaju 10 dana.
 
Ima obavestenje na sajtu. Pa time sto nas savetuju da se suzdrzimo od podizanja do posle 1. januara, kako bismo izbegli placanje 30% provizije ako ih ljudi poslusaju samo ce imati vise para za beg.
 
Gde mole da se strpimo s povlacenjem novcica? Ja sam to propustio. Kakve ima veze dali oni mole ili ne mole. Bitno je samo dali isplacuju ili ne isplacuju. Dok isplacuju sve je ok, kad prestanu to je gotovo sve. Oni ako zele da zapale oni su mogli i danas to da urade a ne da cekaju 10 dana.

Hoce,ne brini.
Pitanje je samo koj limit su zacrtali sebi.
Mislim da ce jos malcice pricekati jer se regularni pavijani kao mi
tek sad primaju i spremaju pare za "final touch":whip:
 
Opustencija. Opet vam kazem, oni su mogli i danas pobeci bez da vam isplate i ovo veceras. I ovako su to sitne cifre koje mi povlacimo. 30% od sice je i dalje sica.
Sto se mene tice, uopste me to ne kaci. Ja cu da im dam tih 30% na par evrica i ostaje mi samo da pokupim ono u held ako mi dozvole. Posle toga bella ciao.
 
Lepo je bilo dok je trajalo, drugovi rudari, a sad svako na svoje radne zadatke!
 
Ja nastavljam da kopam za dz, dosta mi je i 27 evra za 10 dana.

Zapravo ovo mi je prvi put u zivotu da mi neko placa da ne igram Battlefield ili bilo sta drugo :D hahahahahhaha
 
Pa nije još gotovo, 4 x 4 free naloga, povlačim pare svaki dan, juče dobio 0,05 btc, pa dok traje
 
Da, da covek koji je "unistio" najvise ip adresa, a nije vece pare zaradio :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno