Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Možda je štednja al se s mene teško na kraj izlazi :)

koje su nove granice...ja trenutno sa 4 karte kopam na 4 free naloga...jel kupovao neko demo ...dali ide kopanje...nisam imao vremena da poradim na ovome par dana zbog slave...iz druge sam uboo free telekom adresu i pokrenuo 4 free.komsija nije kuci sda promeni ip tako da sam ostao osakacen za ip


muk...znaci, ok ako cemo tako....
 
koje su nove granice...ja trenutno sa 4 karte kopam na 4 free naloga...jel kupovao neko demo ...dali ide kopanje...nisam imao vremena da poradim na ovome par dana zbog slave...iz druge sam uboo free telekom adresu i pokrenuo 4 free.komsija nije kuci sda promeni ip tako da sam ostao osakacen za ip

Promeni mu ti ip daljinski...

vi stvarno mislite da je to sto pise na sajtu stvarna snaga? :p

Naravno da nije, skripta neka lupeta snagu.
 
Ja trenutno ne kopam uopste samo cekam da izadju 30 demo naloga koji jos nisu istekli.
Problem je u tome sto sto neki isticu za dva tri dana pa nece moci da se skupi 10e po nalogu pa cu morati da platim i onih 30% :(
Znaci bar polovina naloga se nece ni otplatiti nego ce biti neki minus na njima ali sta da se radi, lepo se i zaradilo za oko mesec kopanja.

Od nedelje cu da vidim da dodjem do novih ip adresa pa opet krecem sa free+demo kopanjem pa koliko potraje.
 
po meni treba pokusati sledecu taktiku sto se provizije od 30 posto tice....cekati doge da padnu na oko 55-58 onda isplacivati da bi dobili vecu kolicinu jer gledaju trenutni kurs pa srazmerno stim i kolicina dogakoju dobijete bude veca...zatim ustekati i isturiti na 63+ da bi smanjili gubitke....to mi nije palo na pamet sve do sad daleko bi imao vecu zaradu ukupno...da sam taj fazon koristio a ne dumpovao cim se isplatim
 
ja sam pre neki dan kupio demo ali neradi GPU kopanje, jednostavno sam resetovao ADSL i kopam na nova 4 free naloga, a demo kad se sam otplati samo ću da podignem novce, bar sam otključao 8e i to skupio što su bili zarobljeni.... Od sada kupujem demo samo kada mi freee nalog 100% radi i to samo ako iz nekog razloga (internet) moram....
Do kada će da traje fee za povlačenje od 30% za manje od 10e, drugar kaže do nove godine, pitam dal ima neko zvanično obaveštenje?
Inače imam 4 demo naloga koji su istekli juče popodne ali i dalje radi GPU kopanje, planiram da to ugasim večeras, neću da rizikujem da mi zaključaju te demo naloge imam dosta referala na njima, skoro po 1e dnevno na svakom....
Mogu da uzmem dosta interneta, trenutno ih imam 10-tak tako da nikad nisam kopao više od 4 naloga bilo free ili demo.
 
Poslednja izmena:
kopat na 4 neverifikovana naloga sa jednog ip-a, ne dizat lovu dok se ne nakopa preko 10€ kad se nakopa preko logicno ne moze se podignuti tada kupit demo za ta 4 naloga i podici lovu izbjeci oni 30% ostavit nek kuca demo kad se on otplati onda i njegovo zaradu pokupit.
4 naloga vezati za Glavni nalog - ovo je sada nekako najbolje po meni.
 
kopat na 4 neverifikovana naloga sa jednog ip-a, ne dizat lovu dok se ne nakopa preko 10€ kad se nakopa preko logicno ne moze se podignuti tada kupit demo za ta 4 naloga i podici lovu izbjeci oni 30% ostavit nek kuca demo kad se on otplati onda i njegovo zaradu pokupit.
4 naloga vezati za Glavni nalog - ovo je sada nekako najbolje po meni.

Upravo tako druze menjaju oni pravila,mi se prilagodjavamo njima i provaljujemo rupe u sistemu :) igra macke i miša ...
 
dzabe se prilagodjavas ako blokiraju ceo hosting..ja imam PTT i VIP i sve adrese blokirane..istog momenta kad napravis nalog ban
 
Sad kad provajderi izbace nove ponude paketa za rudare. :D
 
Dzaba VPN zajebancije. Radi nalog, nebude banovan al nekopa nista. ~ 0.00009e za 24h :)
 
Jel probao neko slucajno starter a da koristi mobilni net (mts,telenor,vip) i da li graficka kopa na tom nalogu iako su nam sve IP adrese banovane. Hocu da uzmem 2 startera (posto je sa demo varijantom i kopanjem na njega zavrsena prica), da mi idu preko mts-a pa me zanima funkcionise li to ili ne?
 
Nece ako se budu postovala pravila, max 3 startera po IP-ju, a ako se budemo halavili i pravili po 10 naloga, desice se isti scenario. Moglo se lepo zaradjivati i sa 4 demo naloga po IP, ali morali smo mi da pravimo 8+ naloga....
 
Sacekaj par dana, mnogo je sumnjivo sto nas navlace da ne podizemo pare pre Nove godine.
 
kopat na 4 neverifikovana naloga sa jednog ip-a, ne dizat lovu dok se ne nakopa preko 10€ kad se nakopa preko logicno ne moze se podignuti tada kupit demo za ta 4 naloga i podici lovu izbjeci oni 30% ostavit nek kuca demo kad se on otplati onda i njegovo zaradu pokupit.
4 naloga vezati za Glavni nalog - ovo je sada nekako najbolje po meni.
Lepo to zvuci,a sta ako se neko nakaci na isti IP pre nego sto nakopas onih 10e i ban,a ti nakopao recimo 6e,moras da kupis demo da ih povuces i to sa 30% plus moras da cekas da istekne demo a nemozes da kopas na nalog. Kako god obrnes maltene moras da im das 30%
 
STa rekosmo za demo-e kupljene na svezoj nebanovanoj ip?
Jel po kupovini demo-a normalno moze da se kopa ili ne vise?
 
Meni demo dok sam kopao na tom nalogu donosio 1.72e dnevno, od kada vise ne kopam 1.62e... tj.ok kada su banovani..
poceli sve da smanjuju... kriza udarila... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno