Šta je novo?

DASH, ex Darkcoin [DRK] (X11)

Ja sam ateista .

Ali verujem da su HAARP ugasili zato da bi kopali DRK i kako bi uzeli pare od nas jadnih i siromasnih rudara zato sto se ovde vrte "milioni".
 
Poslednja izmena:
Dobra sveca je bila na drku, da li kupavti sad ili jos sacekati ? Sta mislite ?
 
posto sam ja kupio po 21 slobodno sada kupite ići ce gore uskoro :)
 
ja na x13 coin
 
Postoji bas X13 coin
https://bitcointalk.org/index.php?topic=635382.0

Trenutno x13 kao algoritam ima isplativije valute, sad vec postoje i x13 multipulovi, iznajmljivanje rigova itd.

ne verujem da je do isplativosti, pa svi su najahali drk a isplativost mu bila ocajna, zasto onda tako malo ljudi kopa npr max ako je isplatljiviji i od ltca, ja ne kapiram zasto bi iko direktno kopao npr dark coin ako sa nekim drugim coinom (slicaj algoritam, slicna potrosnja) moze da menja na dnevnom nivou i da dobije i duplo vise nego direktnim kopanjem, to mi nije jasno
 
Nisu nigde rudari otišli, to je samo FPGA stao da malo odmori :d :-devil-:
 
drk je u blagom padu , kao i , bogami sve valute, a sa druge strane postaje mineablan :) , mozda se i ja vratim ...
 
pre ce na 0.015 nego na 0.02
do 3 sata po nasem ima da pada to mi se cini ko neki trend u zadnje vreme
 
ovo ce najprije biti "ko zadnji izadje neka ugasi svjetlo"
 
Jos se DRK i dobro drzi ako pogledamo LTC, krenuo malo da se oporavlja 0,0185
 
malo kupiti na 0.017 pa na 0.016 i tako..
na svaki kupljen stavim manje od 10% visu cenu i cekam.
tako mi sigurnije nego sa svim uleteti pa drndati na 1% razlike
 
jel se desilo nekom na MINPAL da mu skunu btc za kupovinu DRK a nepojavi mu se novcic?
 
Zna li neko gde odose pare sa mintpala? Gledam volume 2000 BTC naspram 10000 od pre neki dan.
Mislim da svi cekaju da se desi nesto znacajno, jel ima nesto u najavi a ja ne znam ili...
DRK volume 480 BTC, tako malo nije bilo odavno.
 
Možda zato što je vikend pa imaju i cigani dušu? :)
 
Sajber-ov. :D
 
Nije moj, nemam dovoljno novcica jer nisam kupio na vreme inace bi otvorio nod sigurno. Neko odavde ili ima previse novcica ili ume da nanjusi lepu buducnost ;)
 
Nazad
Vrh Dno