Šta je novo?

HTC Desire

Ne znam. Razmisljam mozda na glas ali meni je telefon tog ranga sa polovicnom multimedijom nekompletno resenje i to naglasavam meni, jer mi treba sprava koja solidno snima fotke i klipove i koju mogu lako strpati u dzep. Dakako da je to posao stand-alone kamkordera i digitalnog fotoaparata ali toliko i ne ocekujem od mobilnog.

Svaka cast VIP-u za ovako povoljnu ponudu (telefon apsolutno vredi te pare) ali moje potrebe ne ispunjava. Mislim da treba sacekati jos malo, da mozda nesto jos egzoticnije bude u ponudi na leto. Nisam ubedjen da je HTC zbrzao Desire i izbacio ga pre nego sto je uspeo da mu omoguci punu hardversku funkcionalnost tako da sam skeptican po pitanju tog firmware koji ce omoguciti kvalitetniji video zapis. Ako ga bude bilo, uzimam ga bez razmisljanja.
 
Ako ti treba telefon koji snima dobar video i pravi dobre fotografije mislim da HTC ne treba da uzimaš u obzir, imaš Omniu HD ili SE Satio, Vivaz (jeste da su symbian).
 
Treba mi android mobilni i iskreno,imam simpatija prema HTC-u. Mislim da bi mi Milestone Motorola bila pravo resenje ali kako mi se cini, bice tek navala vrlo jakih telefona na leto.Videcemo. :)
 
Gledam bash cene u Nemackoj - 420e najjeftiniji bez ugovora. Ovo kod nas cak i dodje super cena kad se uzme trziste u obzir :D
 
pa tacno se vise isplati uzeti bez ugovora nego uz neku 325/900 tarifu...
 
zavisi kako gledas na sve to...ako trosis uglavnom na prepaidu mesecno 1k+ uz tarifu 325 nista neces ni osetiti....
 
a da ne kazemo da telefon ne vredi bez nekog data plana ali otprilike je lepse... :D
ko nema megabajte bolje da ne ukljucuje background data potrosnju.
 
Ja ne znam zašto ljudi govore da se ovaj AMOLED vidi manje na direktnoj sunčevoj svetlosti. Baš sam danas proveravao, i imao Tattoo pored Desire-a, i videlo se čak i bolje nego na Tattoo-u.
Inače, ne znam ni zašto to ljudima znači uopšte, pošto je ekran mobilnog retko izložen direktnoj sunčevoj svetlosti, jer se valjda uvek drži pod odredjenim uglom. Ali, u svakom slučaju, vidi se sasvim pristojno u odnosu na TFT ekrane, ako ne čak i bolje (za ove što sam ja imao prilike da vidim).
 
jao danas sam čačkao po ovom telefonu jedno 15min u VIP-u (NS), ovi što rade se okupili oko mene da ga ne drpim :D. Telefon je strava, pre njega sam jedino video Magic ali samo na 2-3 min. i to još kad se tek pojavio. Te vipove tarife mi uopšte ne odgovaraju pošto na razgovore i poruke uopšte ni ne trošim pare ali sam gadgetomanijak i takva spravica mi jako treba u kolekciji. Legend sam čačkao odmah posle njega i nije mi toliko wow kao ovaj a tattoo sam uzeo na kraju i mogu reći da je, poredeći sa ova dva, teško s*anje. krenuo nešto da odtipkam u porukama nisam nijedno slovo uspeo da potrefim koliko je sitan ekran. dok je kuckanje na desire-u uživanje sa sve vibrirajućim feedbackom.
 
Jel po ovome proizlazi da je best buy ili ici na hd2 ?
 
Imati Desire a bez neta u paketu - to je solidan promasaj za novcanik :D
 
A nije nesto bolje ni imati Desire uz Vip-ov "3g" signal koji cesto zna da promeni raspolozenje na EDGE...jeste da ne ostavlja posledice na novcanik, ali na upotrebnu vrednost, zivce i sl. itekako.
Ja i dalje mislim da je, dok god su ovakve cene i ko nema neku drugu mogucnost (nabavka iz EU), najbolje kupiti telefon za kes (u Vip-u ili po oglasima) pa onda neku tarifu kod Telenora/mt:s-a, kako kome odgovara.
 
Pa dobro nece biti Desire samo u vip ponudi ;)
 
Moguce kao sto je izasao Legend a zatim pristigao Desire pa se ljudi pokajase.. Ali to se ne moze predvideti.
 
Moguce kao sto je izasao Legend a zatim pristigao Desire pa se ljudi pokajase.. Ali to se ne moze predvideti.

Da, samo što izgleda da je veća razlika izmedju Legenda i Desire-a, nego izmedju Desire-a i Incredible-a.
Ne vidim kako neko može pogrešiti time što bi sada uzeo Desire.
 
Jedino kome je (previse) bitna kamera, ostalo je sve isto, cak je Desire u lepsem pakovanju...
 
Jedino kome je (previse) bitna kamera, ostalo je sve isto, cak je Desire u lepsem pakovanju...


Mislim da nije bitno mnogo ni u tom slučaju, jer ovi silni megapikseli ne znače ništa. Bolje bi bilo da su poboljšali optiku, tada bi i 5 MP bilo i više nego dovoljno.
 
Bas tako silni magapikseli nista ne doprinose samom kvalitetu slike. Sve preko 2 MP na mobilnom je cist marketing.
 
Stator koliko si zadovoljan za sada? i ja isto opasno razmisljam da predjem sa E71 na Desire
 
Bas tako silni magapikseli nista ne doprinose samom kvalitetu slike. Sve preko 2 MP na mobilnom je cist marketing.
Amen to that, imam i danas na kompu slike, ortak je kupio oko 2000 canon od 3.2 MP, sto je tada bilo vrh, kosta je oko 700$ (compact, ali high end).

I danas nisam siguran da postoje telefoni sa onakvim koloritom, detaljima itd.
 
zar neće Incredible biti samo na Verizonu u Americi?
 
Ako sam ja dobro razumeo,prvo ce izaci na Verizonu a posle toga ce biti u slobodnoj prodaji kao i Desire,Legend i ostali HTCovi.
 
Bio sam juče u Vipu da uzmem Desire + paket 325, spremio pare, rešio da potpišem ugovor i onda su krenuli da mi prodaju neku priču, kao moramo da proverimo sa kreditnim biroom i morate 3 pretplate unapred da platite i to raspoređene na 6 meseci!? Rekao sam hvala, doviđenja i izašao. Ne pada mi na pamet da ja kreditiram VIP 6 meseci unapred. Ionako se potpisuje ugovor na 2 god, i to posle te 2 god ako želiš da raskineš ugovor mora još 3 meseca da prođe, znači 27 meseci ukupno, tako da ne znam čemu još i ova priča sa 3 pretplate unapred. Ja stvarno ne mogu da razumem kako ljudi pristaju na ovo.
Tako da ću verovatno da uzmem samo telefon kod njih i onda da jurim neki paket kod drugog provajdera.
Trenutni favorit mi je my bell kod MTS-a.

Mada sam načuo neku priču da, ako se koristi kartica drugog operatera, Vip neće uvažiti garanciju na telefon.
Da li ima neko proverenu informaciju u vezi ovoga?

Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
krastavac takva su im pravila, ako si zut po izvestaju kreditnog biroa moras platiti tri pretplate unapred, zbog cega ces narednih 6 meseci placati samo pola racuna koji dobijes.
 
a po cemu se gleda jesi li zut ili nisi? mislim, ako si zaposlen zaposlen si, i sta sad...meni su prodali pricu da ne mogu da uzmem uopste 325 paket i iznad ako nisam zaposlen, zato me zanima kakve su to sada pretplate 6 meseci unapred i sl kod osoba koje su zaposlene?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno